VirklyVirkly

Kristian Victor Krogh

Om Kristian Victor Krogh

Kristian Victor Krogh er tilknyttet 80 virksomheder i det danske erhvervsregister. Kristian Victor Krogh har 78 direktørroller, 21 bestyrelsesposter og stifter af 1 virksomhed. Virksomhederne spænder over 12 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 14 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 65 år tilbage til 1961. Kristian Victor Krogh deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

80
VirksomhedCVRStatus
22. november 2021 ApS42922463
A.D. BURCHARTHS VEJ HOLDING ApS36066253
ApS PSE NR. 48781656428
Build-for-life GP ApS42875899
Bækkeskovvej ApS40624457
Color 1 ApS42133264
DADES 10 ApS40624678
DADES 3 ApS40625941
DADES 4 ApS40624627
DADES 5 ApS40625704
DADES 6 ApS40625933
DADES 7 ApS40624759
DADES 8 ApS40625399
DADES 9 ApS40624856
DADES A/S10432928
DADES Bolig ApS40624279
DADES Box ApS40626891
DADES Center Vest ApS40626719
DADES Center Øst ApS40626824
DADES Center/Box Holding ApS40625429
DADES Erhverv ApS40626581
DADES Erhverv/Bolig Holding ApS40626255
Danske Boligejendomme Komplementar ApS38417134
Ejendomspartnerselskabet C.F. Richsvej 99-10119716414
Ejendomspartnerselskabet Munken11826318
Ejendomspartnerselskabet Ved Boldparken64044117
Esplanadens Ejendomsselskab P/S37837199
Esplanadens Komplementarselskab ApS37836877
Fisketorvet 2 Odense ApS36417854
Fjordhaven, Horsens ApS38009451
Havnegade Invest ApS36691085
Heimstaden Odense Ejendomme ApS19329496
HoldCo Havn ApS30277066
K Kapital ApS40383476
KOLDING EJENDOMSINVEST A/S24259196
KOLDING EJENDOMSINVEST HOLDING ApS24259188
Komplementarselskabet af 14. april 2016 ApS37609536
Komplementarselskabet TGP VI Holding ApS39174669
Komplementarselskabet TGP VII 2 ApS41719516
Komplementarselskabet TGP VII 3 ApS43295268
Komplementarselskabet TGP VII ApS41718870
Kontorværket ApS43808397
Kulturporten Farum ApS40624635
Købmagergården, Fredericia ApS38009265
Køge Kyst I ApS38175653
Lyksborgvej, Holstebro ApS37701467
NCC PD Komplementar ApS40093435
NCC PROPERTY DEVELOPMENT A/S26708672
NIAM DENMARK A/S33495137
Norse Property Management A/S41481188
P/S Høeghsmindes Parkbebyggelse25136411
Power Hall A/S38319876
Rowan ApS41063009
RÅDHUSPLADSEN ApS26839475
Skovshoved Pynten Holding P/S40514546
Skovshoved Pynten P/S40517693
Slotsengen Hillerød ApS36897015
Snedkerhaven Hvidovre ApS33355440
SOEBORG EJENDOMME ApS32271626
STENBJERG ApS10060842
STRANDGADE 108 ApS34472688
TANK INVEST ApS30689739
TG Hauser Plads 28-32 P/S37427357
TG Partners VI P/S39177757
TG Partners VI P/S Holding39177234
TG Partners VII Holding P/S41726814
TG Transaction Management ApS35403280
TG/CBC Lyngby Hovedgade ApS39829797
TGP VII 1 P/S42398012
TGP VII 2 P/S41737263
TGP VII 3 P/S43301861
TGPVI LH Holding P/S40070656
TGPVI LH P/S40071288
Thylander A/S34800782
Thylander Asset Management ApS41810262
Waves ApS40625151
Container Living Holding ApS37225258
KOMPLEMENTARSELSKABET TG PARTNERS II ApS34204241
TG Helgolandsgade P/S40966390
TG PARTNERS II P/S34210578

Netværk

20
CV

Carsten Viggo Bæk

40 fælles virksomheder

Norse Property Management A/S, TANK INVEST ApS, TG/CBC Lyngby Hovedgade ApS m.fl.

LL

Lars Leo Thylander

34 fælles virksomheder

Norse Property Management A/S, TANK INVEST ApS, Komplementarselskabet TGP VII 2 ApS m.fl.

MB

Michael Brichmann

30 fælles virksomheder

TANK INVEST ApS, TG/CBC Lyngby Hovedgade ApS, Komplementarselskabet TGP VII 2 ApS m.fl.

BN

Boris Nørgaard Kjeldsen

28 fælles virksomheder

Color 1 ApS, DADES Bolig ApS, Kulturporten Farum ApS m.fl.

SR

Søren René Kristiansen

26 fælles virksomheder

Color 1 ApS, DADES Bolig ApS, Kulturporten Farum ApS m.fl.

HB

Henriette Berg-Deleuran

26 fælles virksomheder

Color 1 ApS, DADES Bolig ApS, Kulturporten Farum ApS m.fl.

KB

Karina Brinch Hinsch

23 fælles virksomheder

Komplementarselskabet TGP VII 2 ApS, Ejendomspartnerselskabet C.F. Richsvej 99-101, TGP VII 3 P/S m.fl.

MR

Mikkel Rosendahl

19 fælles virksomheder

TANK INVEST ApS, Komplementarselskabet TGP VII 2 ApS, 108 HoldCo ApS m.fl.

ME

Mogens Ebeling

18 fælles virksomheder

DADES Bolig ApS, Kulturporten Farum ApS, Waves ApS m.fl.

ML

Maj Louise Blach

16 fælles virksomheder

TG Nygårdsvej ApS, 108 HoldCo ApS, STRANDGADE 108 ApS m.fl.

JK

Jarl Kaysen Greve

13 fælles virksomheder

108 HoldCo ApS, STRANDGADE 108 ApS, TGP VII 3 P/S m.fl.

HK

Henrik Køhn

11 fælles virksomheder

108 HoldCo ApS, STRANDGADE 108 ApS, TGP VII 3 P/S m.fl.

SB

Sebastian Bille Christmas Poulsen

10 fælles virksomheder

TANK INVEST ApS, Havnegade Invest ApS, HoldCo Havn ApS m.fl.

CE

Christian Ellegaard

8 fælles virksomheder

TANK INVEST ApS, TG Nygårdsvej ApS, Havnegade Invest ApS m.fl.

PB

Per Buchwald

5 fælles virksomheder

I/S BAYDAN A/S OG RASMUSSEN & SCHIØTZ VEST A/S, SLOTSØGRUPPEN ApS, ÅLEGÅRDEN P/S m.fl.

NJ

Niels Jørgen Hansen

5 fælles virksomheder

EJENDOMSSELSKABET DANNENBERGER STRASSE, DAHLENBURG ApS, EJENDOMSSELSKABET KOMMANDANTENSTRASSE DUISBURG ApS, K/S KOMMANDANTENSTRASSE, DUISBURG m.fl.

KV

Kenneth Veiling Johansson

5 fælles virksomheder

EJENDOMSSELSKABET DANNENBERGER STRASSE, DAHLENBURG ApS, EJENDOMSSELSKABET KOMMANDANTENSTRASSE DUISBURG ApS, K/S KOMMANDANTENSTRASSE, DUISBURG m.fl.

OF

Ole Faurby

5 fælles virksomheder

Kontorværket ApS, NCC PROPERTY DEVELOPMENT A/S, FLINTHOLM II ApS m.fl.

CA

Claus Asger Olsen

5 fælles virksomheder

Kontorværket ApS, NCC PROPERTY DEVELOPMENT A/S, FLINTHOLM II ApS m.fl.

JT

Jesper Tougaard Michaelsen

5 fælles virksomheder

Kontorværket ApS, NCC PROPERTY DEVELOPMENT A/S, FLINTHOLM II ApS m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller101
Virksomheder100
Direktørroller78
Bestyrelsesroller21
Stiftet1 virksomheder
Tidligere roller25