VirklyVirkly

Kristian Wichmand Bruun Larsen

Om Kristian Wichmand Bruun Larsen

Kristian Wichmand Bruun Larsen er tilknyttet 6 virksomheder i det danske erhvervsregister. Kristian Wichmand Bruun Larsen har 4 direktørroller, 1 bestyrelsespost og stifter af 1 virksomhed. Virksomhederne spænder over 8 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 5 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 16 år tilbage til 2010. Kristian Wichmand Bruun Larsen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

6
VirksomhedCVRStatus
Astrup Ejendomsselskab ApS44642247
Recrafted Real Estate Investment ApS46440706
Wichmand Operations ApS37291285
Wichmand Venture ApS37253375
Anpartsselskabet af 21.03.202243151436
LoppePortalen I/S35554300

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller8
Virksomheder9
Direktørroller4
Bestyrelsesroller1
Stiftet1 virksomheder
Tidligere roller6