VirklyVirkly

Kristoffer Morten Mikael Ole Petersen

Om Kristoffer Morten Mikael Ole Petersen

Kristoffer Morten Mikael Ole Petersen er tilknyttet 10 virksomheder i det danske erhvervsregister. Kristoffer Morten Mikael Ole Petersen har 2 direktørroller, 8 bestyrelsesposter og stifter af 4 virksomheder. Virksomhederne spænder over 10 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 6 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 34 år tilbage til 1992. Kristoffer Morten Mikael Ole Petersen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

10
VirksomhedCVRStatus
Amto ApS12650655
ARCTIC PRIME COASTAL ApS12389027
ARCTIC PRIME FISHERIES ApS12309864
KNI A/S16607398
PISIFFIK A/S16607479
Tusass A/S17516345
KALAALLIT NUNAANNI TUNISASSIORFIK ApS12581157
NUJUS ApS12190158
Seafood North ApS44417987
Stone 5636195789

Netværk

20
SS

Steen Smed Montgomery-Andersen

5 fælles virksomheder

KNI A/S, KNI PILERSUISOQ A/S, Tusass A/S m.fl.

MB

Michael Binzer

4 fælles virksomheder

KNI A/S, Tusass A/S, TELE GREENLAND INTERNATIONAL ApS m.fl.

JA

Jørgen Ancher Høy

4 fælles virksomheder

KNI A/S, KNI PILERSUISOQ A/S, TELE GREENLAND INTERNATIONAL ApS m.fl.

OJ

Ole Juul Møller

3 fælles virksomheder

KNI A/S, KNI PILERSUISOQ A/S, PISIFFIK A/S

OR

Ove Rosing Olsen

3 fælles virksomheder

KNI A/S, KNI PILERSUISOQ A/S, PISIFFIK A/S

OG

Ole Garby Ramlau-Hansen

3 fælles virksomheder

KNI A/S, KNI PILERSUISOQ A/S, PISIFFIK A/S

JJ

Jonathan Jakob Jørgen Otto Motzfeldt

3 fælles virksomheder

KNI A/S, KNI PILERSUISOQ A/S, PISIFFIK A/S

SH

Søren Hald Møller

3 fælles virksomheder

KNI A/S, KNI PILERSUISOQ A/S, PISIFFIK A/S

JS

Jørgen Schack Staffeldt

3 fælles virksomheder

KNI A/S, KNI PILERSUISOQ A/S, PISIFFIK A/S

GA

Gerhardt Amos Kristian Petersen

3 fælles virksomheder

KNI A/S, KNI PILERSUISOQ A/S, PISIFFIK A/S

KH

Kaj Henning Peter Kleist

3 fælles virksomheder

KNI A/S, KNI PILERSUISOQ A/S, PISIFFIK A/S

KA

Keld Askær Sørensen

3 fælles virksomheder

KNI A/S, KNI PILERSUISOQ A/S, PISIFFIK A/S

PA

Peter Axel Ole Adaralak Ostermann

3 fælles virksomheder

KNI A/S, KNI PILERSUISOQ A/S, PISIFFIK A/S

KM

Knud Mikael Valdimar Sørensen

3 fælles virksomheder

KNI A/S, KNI PILERSUISOQ A/S, PISIFFIK A/S

AA

Anders Andreassen

3 fælles virksomheder

KNI A/S, KNI PILERSUISOQ A/S, PISIFFIK A/S

JW

Jørgen Wæver Johansen

3 fælles virksomheder

ARCTIC PRIME FISHERIES ApS, PISIFFIK A/S, Amto ApS

KK

Kim Knud Bruno Høegh-Dam

2 fælles virksomheder

ARCTIC PRIME COASTAL ApS, ARCTIC PRIME FISHERIES ApS

MJ

Marcus Jacobsen

2 fælles virksomheder

ARCTIC PRIME COASTAL ApS, ARCTIC PRIME FISHERIES ApS

SL

Sven Lyse

2 fælles virksomheder

ARCTIC PRIME COASTAL ApS, ARCTIC PRIME FISHERIES ApS

HP

Hentzar Petersen

2 fælles virksomheder

ARCTIC PRIME COASTAL ApS, ARCTIC PRIME FISHERIES ApS

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller16
Virksomheder14
Direktørroller2
Bestyrelsesroller8
Stiftet4 virksomheder
Tidligere roller4