VirklyVirkly

Lars Saquero Møller

Om Lars Saquero Møller

Lars Saquero Møller er tilknyttet 9 virksomheder i det danske erhvervsregister. Lars Saquero Møller har 8 direktørroller, 4 bestyrelsesposter og stifter af 1 virksomhed. Virksomhederne spænder over 7 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 4 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 43 år tilbage til 1983. Lars Saquero Møller deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

9
VirksomhedCVRStatus
ALULINE A/S73428513
INGEMANN A/S AF 198913229570
Ingemann Components A/S25197038
Ingemann Data A/S41494859
Ingemann Packaging A/S38784331
Ingemann Property ApS36934158
Lars Saquero Møller Holding ApS41482877
SUBD ApS41595574
INGEMANN SUPPLY A/S25107977

Netværk

20
CE

Carl Erik Skovgaard

6 fælles virksomheder

Ingemann Packaging A/S, Ingemann Data A/S, INGEMANN A/S AF 1989 m.fl.

DJ

Dorthe Johanne Hillerup Vedsted

5 fælles virksomheder

Ingemann Property ApS, Ingemann Data A/S, INGEMANN A/S AF 1989 m.fl.

NI

Niels Ingemann Møller

5 fælles virksomheder

Ingemann Packaging A/S, Ingemann Data A/S, INGEMANN A/S AF 1989 m.fl.

BH

Birgit Hillerup Møller

4 fælles virksomheder

Ingemann Property ApS, INGEMANN A/S AF 1989, INGEMANN SUPPLY A/S m.fl.

JP

Jens Præstgård Møller

4 fælles virksomheder

Ingemann Property ApS, INGEMANN A/S AF 1989, INGEMANN SUPPLY A/S m.fl.

PD

Peter Ditlev Nielsen

3 fælles virksomheder

Ingemann Property ApS, Ingemann Packaging A/S, Ingemann Components A/S

SS

Steen Schierbeck

2 fælles virksomheder

INGEMANN SUPPLY A/S, Ingemann Components A/S

PL

Pia Linda Larsen

2 fælles virksomheder

INGEMANN SUPPLY A/S, Ingemann Components A/S

CE

Carl Edvard Gudbergsen

2 fælles virksomheder

INGEMANN SUPPLY A/S, Ingemann Components A/S

TG

Thorkild Gunner Falkentoft

1 fælles virksomhed

Ingemann Packaging A/S

ET

Erik Tronborg Andersen

1 fælles virksomhed

INGEMANN A/S AF 1989

PE

Per Emil Hasselbalch Stakemann

1 fælles virksomhed

INGEMANN A/S AF 1989

MD

Mogens Dedenroth Jensen

1 fælles virksomhed

SUBD ApS

HH

Henrik Harboe

1 fælles virksomhed

SUBD ApS

JE

Jens Ettrup

1 fælles virksomhed

SUBD ApS

MB

Mikkel Bjergsø

1 fælles virksomhed

SUBD ApS

FP

Finn Peder Jegård

1 fælles virksomhed

SUBD ApS

SK

Søren Klarskov Vilby

1 fælles virksomhed

SUBD ApS

BJ

Benny Juul Lundgaard

1 fælles virksomhed

SUBD ApS

KP

Kenneth Peter Kolind Francke

1 fælles virksomhed

SUBD ApS

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller15
Virksomheder9
Direktørroller8
Bestyrelsesroller4
Stiftet1 virksomheder