VirklyVirkly

Leif Reinholdt Erlandsen

Om Leif Reinholdt Erlandsen

Leif Reinholdt Erlandsen er tilknyttet 22 virksomheder i det danske erhvervsregister. Leif Reinholdt Erlandsen har 10 direktørroller, 9 bestyrelsesposter og stifter af 1 virksomhed. Virksomhederne spænder over 26 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 29 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 67 år tilbage til 1959. Leif Reinholdt Erlandsen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

22
VirksomhedCVRStatus
2bak Property ApS29635420
Advokat Erlandsens Ejendomsadministration ApS14729100
ADVOKAT LEIF ERLANDSEN17293133
BADENSGADE 45 ApS10163064
EM Property ApS33391323
Grønlandsvej I/S28039123
HBPB INVEST ApS73444411
HEGNSHOLT LANDBRUG A/S31426707
INTERKET A/S10665744
K/S VINDINVEST 1129397511
K/S VINDINVEST COTTBUSER SEE30561511
KOMPLEMENTARSELSKABET VINDINVEST 11 ApS29940258
KOMPLEMENTARSELSKABET VINDINVEST COTTBUSER SEE ApS31276284
P.K. EJENDOMME ApS46164113
Pharma Equity Group A/S26791413
RALF ERLANDSEN A/S71233316
SKRÆNTEN ApS28123930
TOGPERSONALETS ENKEPENSIONS MINDEFOND11584896
Udviklingsselskabet Hovedgaden 148 ApS38483048
GERLEV STRANDPARK11143482
MATR NR 26 Q KILDEBRØNDE-ELEKTRONVEJ 2-4 2670 GREVE STRAND18028255
NRC ApS28124066

Netværk

20
VC

Victor Christoffersen

15 fælles virksomheder

HOLDINGSELSKABET AF 15. JANUAR 2001 ApS, STORE KONGENSGADE 110 A/S, M 5 AF 1988 A/S m.fl.

HS

Henrik Scharling

11 fælles virksomheder

PEVEDA A/S, ADMINISTRATIONSSELSKABET AF 6. DECEMBER 1991 A/S, ROSKILDE INDUSTRIBY A/S m.fl.

NA

Niels Alva-Jørgensen

11 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET AF 31/12 1985 KORNMARKSVEJ 12-20 GLOSTRUP, KOMPLEMENTARSELSKABET AF 1/12 1985 HERNING ApS, MATR NR 26 Q KILDEBRØNDE-ELEKTRONVEJ 2-4 2670 GREVE STRAND m.fl.

EN

Erik Nexøe

10 fælles virksomheder

PEVEDA A/S, ROSKILDE INDUSTRIBY A/S, HOLDINGSELSKABET N A L AF 15. SEPTEMBER 1983 ApS m.fl.

PE

Per Emil Hasselbalch Stakemann

10 fælles virksomheder

INTERKET A/S, KJØBENHAVNS BOLDKLUB FODBOLD ApS, GREY COPENHAGEN A/S m.fl.

KT

Karsten Thorsted

8 fælles virksomheder

INTER ADMINISTRATION A/S, PARTNER ERHVERV A/S, FINANSIERINGSSELSKABET AF 1. DECEMBER 1989 A/S m.fl.

JP

Jens Poulsen

8 fælles virksomheder

INTER ADMINISTRATION A/S, PARTNER ERHVERV A/S, Grønlandsvej I/S m.fl.

TE

Torben Engholm

8 fælles virksomheder

INTER ADMINISTRATION A/S, PARTNER ERHVERV A/S, FINANSIERINGSSELSKABET AF 1. DECEMBER 1989 A/S m.fl.

ET

Erik Tronborg Andersen

8 fælles virksomheder

INTERKET A/S, KJØBENHAVNS BOLDKLUB FODBOLD ApS, GREY COPENHAGEN A/S m.fl.

HP

Henrik Pedersen

8 fælles virksomheder

INTERKET A/S, CONNECTOR FINANS A/S, KJØBENHAVNS BOLDKLUB COPENHAGEN A/S m.fl.

HE

Henrik Egefeld Schimming

7 fælles virksomheder

EJENDOMSSELSKABET ISLAND A/S, HEGNSHOLT LANDBRUG A/S, K/S VINDINVEST 11 m.fl.

CF

Christian Frederik Harboe Wissum

7 fælles virksomheder

INTER ADMINISTRATION A/S, PARTNER ERHVERV A/S, PARTNER-LEASING A/S AF 18/9 1981 m.fl.

TA

Tonny Alban Petersen

7 fælles virksomheder

INTER ADMINISTRATION A/S, PARTNER ERHVERV A/S, PARTNER-LEASING A/S AF 18/9 1981 m.fl.

JN

Jens Nørskov

6 fælles virksomheder

STORE KONGENSGADE 110 A/S, M 5 AF 1988 A/S, SONJAS RENGØRING ApS m.fl.

KB

Karl-Alfred Brylle

6 fælles virksomheder

EJENDOMSSELSKABET ISLAND A/S, SKOVLYTOFTEN 33, HOLTE ApS, BIRKEVÆNGET 1-13, JÆGERSPRIS ApS m.fl.

CD

Carsten Dalgaard Hansen

6 fælles virksomheder

INTER ADMINISTRATION A/S, FINANSIERINGSSELSKABET AF 1. DECEMBER 1989 A/S, AKTIESELSKABET AF 24. OKTOBER 1994. ÅRHUS m.fl.

JC

Jørgen Christian Holger Smidt

5 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET AF 31/12 1985 KORNMARKSVEJ 12-20 GLOSTRUP, KOMPLEMENTARSELSKABET AF 1/12 1985 HERNING ApS, DRAGSTRUPLUND ApS m.fl.

NC

Niels Christian Erlandsen

5 fælles virksomheder

ANPARTSSELSKABET MATR. NR. 19 H AF FREDERIKSBERG, TOGPERSONALETS ENKEPENSIONS MINDEFOND, Advokat Erlandsens Ejendomsadministration ApS m.fl.

GR

Gabriel Rohde

5 fælles virksomheder

INTER ADMINISTRATION A/S, PARTNER ERHVERV A/S, AKTIEINVESTERINGSSELSKABET AF 01.09.1989 A/S m.fl.

IS

Ib Sonne Ravn

5 fælles virksomheder

PARTNER ERHVERV A/S, FINANSIERINGSSELSKABET AF 1. DECEMBER 1989 A/S, PARTNER-LEASING A/S AF 18/9 1981 m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller30
Virksomheder84
Direktørroller10
Bestyrelsesroller9
Stiftet1 virksomheder
Tidligere roller87