VirklyVirkly

Mads Bygballe Christiansen

Om Mads Bygballe Christiansen

Mads Bygballe Christiansen er tilknyttet 30 virksomheder i det danske erhvervsregister. Mads Bygballe Christiansen har 14 direktørroller, 22 bestyrelsesposter og stifter af 3 virksomheder. Virksomhederne spænder over 20 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 11 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 44 år tilbage til 1982. Mads Bygballe Christiansen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

30
VirksomhedCVRStatus
Adlead ApS35240721
ApS Difko Batteripark IV44842793
Baby Dan A/S 202646402553
BECOME A/S33588461
Bravo Group ApS41969431
Bravo Tours 1998 A/S41792019
BYGBALLE ApS33385994
Bygballe Enemark Holding ApS40547657
Ejendomsselskabet Egedalsvej 5 ApS46301633
Ejendomsselskabet M.P. Bruuns Gade 41 ApS39216140
Kunst & objekt ApS39790629
Molskroen Ebeltoft ApS45513696
Molskroen Ejendomme ApS45513688
MYCRUISE ApS31497272
MYCRUISE HOLDING ApS31496969
NORD ADVERTISING A/S26582776
RISBJERG A/S32771513
RUBY REJSER ApS18422298
Ruby Travel Group ApS31467861
Skinetworks 2020 A/S41917725
SunCircle A/S32479081
TOP TOURS ApS26179653
Travelheart Family A/S44524155
Travelheart Flight ApS41997869
Travelheart Invest ApS45496503
Travelheart Leisure A/S44526395
Travelheart Snow A/S44526441
Travelnorth Incoming ApS20604190
Virup Bakke ApS40600477
Aarhus Street Food ApS37808636

Netværk

20
PB

Peter Bager

14 fælles virksomheder

TOP TOURS ApS, SEATRAVEL ApS, ApS Difko Batteripark IV m.fl.

BS

Bjarke Skeltved Hansen

10 fælles virksomheder

TOP TOURS ApS, Bravo Tours 1998 A/S, Travelheart Family A/S m.fl.

LG

Lars Gantzel Pedersen

9 fælles virksomheder

TOP TOURS ApS, Bravo Tours 1998 A/S, Travelheart Family A/S m.fl.

SE

Svend Erik Svendsen

7 fælles virksomheder

TOP TOURS ApS, Bravo Tours 1998 A/S, Travelheart Leisure A/S m.fl.

KT

Kasper Toftekær Philipsen

7 fælles virksomheder

TOP TOURS ApS, Bravo Tours 1998 A/S, Travelheart Leisure A/S m.fl.

PH

Peder Hornshøj

7 fælles virksomheder

TOP TOURS ApS, PH Bravo ApS, Bravo Tours 1998 A/S m.fl.

GU

Gitte Uldum Søndergaard

6 fælles virksomheder

TOP TOURS ApS, PH Bravo ApS, Bravo Tours 1998 A/S m.fl.

MB

Michael Bygballe Christiansen

6 fælles virksomheder

SEATRAVEL ApS, RUBY REJSER ApS, MAGIC TOURS A/S m.fl.

TD

Tony Dimitris Lund-Burmeister

5 fælles virksomheder

SEATRAVEL ApS, RUBY REJSER ApS, MAGIC TOURS A/S m.fl.

NF

Nicolai Fredholm Jørgensen

5 fælles virksomheder

SEATRAVEL ApS, RUBY REJSER ApS, Ruby Travel Group ApS m.fl.

PK

Peter Kirk Larsen

5 fælles virksomheder

Travelheart Family A/S, Travelheart Leisure A/S, SunCircle A/S m.fl.

LB

Lene Brønden Christensen

3 fælles virksomheder

TOP TOURS ApS, Travelheart Leisure A/S, Travelheart Flight ApS

JM

Jacob Møller Jensen

3 fælles virksomheder

ApS Difko Batteripark IV, Baby Dan A/S 2026, Aarhus Street Food ApS

JB

Jakob Bjørn Brandstrup

3 fælles virksomheder

Virup Bakke ApS, Ejendomsselskabet M.P. Bruuns Gade 41 ApS, LIKEFRED ApS

LA

Lars Aaen

3 fælles virksomheder

Bravo Tours 1998 A/S, Travelheart Family A/S, SunCircle A/S

BB

Boy Boysen

3 fælles virksomheder

SunCircle A/S, Travelheart Invest ApS, Skinetworks 2020 A/S

KK

Kasper Kallesøe Nielsen

3 fælles virksomheder

Travelheart Snow A/S, Travelheart Invest ApS, Skinetworks 2020 A/S

MB

Martin Bisp

2 fælles virksomheder

TOP TOURS ApS, Vision Travel ApS

NS

Niels Stensgaard Christensen

2 fælles virksomheder

ApS Difko Batteripark IV, Aarhus Street Food ApS

KH

Kasper Holch Kragelund

2 fælles virksomheder

ApS Difko Batteripark IV, Aarhus Street Food ApS

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller43
Virksomheder36
Direktørroller14
Bestyrelsesroller22
Stiftet3 virksomheder
Tidligere roller9