VirklyVirkly

Martin Kornbek Hansen

Om Martin Kornbek Hansen

Martin Kornbek Hansen er tilknyttet 13 virksomheder i det danske erhvervsregister. Martin Kornbek Hansen har 10 direktørroller, 8 bestyrelsesposter og stifter af 1 virksomhed. Virksomhederne spænder over 9 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 6 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 49 år tilbage til 1977. Martin Kornbek Hansen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

13
VirksomhedCVRStatus
&TRADITION A/S18169304
Aktieselskabet af 20.8.202445037444
ASTARRI A/S46481410
D15 ApS39839148
Holdingselskabet af 10. juli 2024 ApS44964457
JACOBSEN PLUS A/S33368178
Nine United Classic A/S39574330
NOE HOLDING ApS33394845
NOE Property ApS38414038
Scandinavian-Living ApS38269755
St. Leo ApS40160043
Sven House A/S40075550
Trelleborggade ApS26291615

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller20
Virksomheder13
Direktørroller10
Bestyrelsesroller8
Stiftet1 virksomheder