VirklyVirkly

Mette Løkke

Om Mette Løkke

Mette Løkke er tilknyttet 8 virksomheder i det danske erhvervsregister. Mette Løkke har 1 direktørrolle, 2 bestyrelsesposter og stifter af 1 virksomhed. Virksomhederne spænder over 7 forskellige brancher. Virksomhederne har adresse i Samsø og Give. Første registrerede erhvervsaktivitet går 52 år tilbage til 1974. Mette Løkke deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

8
VirksomhedCVRStatus
BALLEN BRUGSFORENING35476628
Buur & Løkke I/S43679090
Holmegaard - Samsø I/S40766642
Løkkeborg Invest ApS45145328
Njord Kartofler ApS45145476
Mette Løkke34153558
Nørregade 5 I/S34500266
Vindstyrke 926586399

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller10
Virksomheder9
Direktørroller1
Bestyrelsesroller2
Stiftet1 virksomheder
Tidligere roller1