VirklyVirkly

Morten Lind Hansen

Om Morten Lind Hansen

Morten Lind Hansen er tilknyttet 9 virksomheder i det danske erhvervsregister. Morten Lind Hansen har 4 direktørroller og 1 bestyrelsespost. Virksomhederne spænder over 13 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 10 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 30 år tilbage til 1996. Morten Lind Hansen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

9
VirksomhedCVRStatus
Domus Estate af 30. januar 2025 ApS45375315
Domus Estate ApS39583887
Estate Concept ApS45393593
I/S ST KONGENSGADE 3221742910
K/S KIDDERMINSTER21146706
Simpelt Boligsalg ApS32334288
Domus Consulting Group41565012
Estate Mæglerne I/S19105784
Scheel & Orloff V/Peer Arvid Jensen Morten Lind25162900

Netværk

20
PA

Peer Arvid Jensen

12 fælles virksomheder

ØBRO EJENDOMME II ApS, ØBRO EJENDOMME III ApS, ØBRO EJENDOMME IV ApS m.fl.

PL

Palle Lykke Loran

8 fælles virksomheder

ØBRO EJENDOMME II ApS, ØBRO EJENDOMME III ApS, ØBRO EJENDOMME IV ApS m.fl.

DH

Dannie Heinrich Nørbrand

6 fælles virksomheder

ØBRO EJENDOMME III ApS, COPENHAGEN PROPERTY GROUP ApS, ML HANSEN HOLDING ApS m.fl.

CB

Christian Balieu Betting

4 fælles virksomheder

FINANSSELSKABET AF 8. OKTOBER 2008 A/S, K/S KIDDERMINSTER, REAL EJENDOMSADMINISTRATION A/S m.fl.

AA

Antony Ashton

3 fælles virksomheder

FINANSSELSKABET AF 8. OKTOBER 2008 A/S, REAL EJENDOMSADMINISTRATION A/S, REAL FORVALTNING A/S

GK

Gitte Kirk-Thomsen

3 fælles virksomheder

FINANSSELSKABET AF 8. OKTOBER 2008 A/S, REAL EJENDOMSADMINISTRATION A/S, REAL FORVALTNING A/S

DA

David Andersen

3 fælles virksomheder

FINANSSELSKABET AF 8. OKTOBER 2008 A/S, REAL EJENDOMSADMINISTRATION A/S, REAL FORVALTNING A/S

DC

Dorthe Camilla Anette Rahbek Betting

3 fælles virksomheder

FINANSSELSKABET AF 8. OKTOBER 2008 A/S, REAL EJENDOMSADMINISTRATION A/S, REAL FORVALTNING A/S

LH

Lone Hillebrand Hansen

2 fælles virksomheder

HILLEBRAND A/S, K/S KIDDERMINSTER

ML

Majken Lin Jensen

2 fælles virksomheder

K/S KIDDERMINSTER, COPENHAGEN PROPERTY GROUP ApS

HR

Henriette Rud Svendsen

2 fælles virksomheder

K/S KIDDERMINSTER, COPENHAGEN PROPERTY GROUP ApS

EL

Etly Lici Balieu Jensen

2 fælles virksomheder

REAL EJENDOMSADMINISTRATION A/S, REAL FORVALTNING A/S

PR

Pia Rasmussen

2 fælles virksomheder

REAL EJENDOMSADMINISTRATION A/S, REAL FORVALTNING A/S

ES

Elisabeth Skrøder Tange

2 fælles virksomheder

Domus Estate ApS, Simpelt Boligsalg ApS

MH

Mathilde Hillebrand Lind Hansen

2 fælles virksomheder

Domus Estate ApS, Simpelt Boligsalg ApS

PM

Pia Mathiassen

1 fælles virksomhed

Domus Estate af 30. januar 2025 ApS

MH

Morten Hove

1 fælles virksomhed

HILLEBRAND A/S

TR

Trine Ritter Andersen

1 fælles virksomhed

HILLEBRAND A/S

LA

Lissen Arendsdorf Bengtsen

1 fælles virksomhed

M3 CONSULT ApS

CC

Carl Christian Jakob Bohn

1 fælles virksomhed

I/S ST KONGENSGADE 32

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller9
Virksomheder27
Direktørroller4
Bestyrelsesroller1
Tidligere roller24