VirklyVirkly

Nicolas Larsen

Om Nicolas Larsen

Nicolas Larsen er tilknyttet 6 virksomheder i det danske erhvervsregister. Nicolas Larsen har 4 direktørroller, 2 bestyrelsesposter og stifter af 1 virksomhed. Virksomhederne spænder over 9 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 5 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 22 år tilbage til 2004. Nicolas Larsen deler virksomhedstilknytning med 16 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

6
VirksomhedCVRStatus
Brydegaard 185229272581
CHILI-IT HOLDING ApS29782903
Dit Regnskab ApS36070757
EAZYPROJECT A/S27660606
TimeGuru A/S38476270
M K N Design25544706

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller10
Virksomheder10
Direktørroller4
Bestyrelsesroller2
Stiftet1 virksomheder
Tidligere roller5