VirklyVirkly

Niels Christian Bøisen Døcker

Om Niels Christian Bøisen Døcker

Niels Christian Bøisen Døcker er tilknyttet 9 virksomheder i det danske erhvervsregister. Niels Christian Bøisen Døcker har 1 direktørrolle, 6 bestyrelsesposter og stifter af 2 virksomheder. Virksomhederne spænder over 9 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 9 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 39 år tilbage til 1987. Niels Christian Bøisen Døcker deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

9
VirksomhedCVRStatus
Addiktiv Klinik ApS39779323
ASKOVFONDEN55627312
KOMPLEMENTARSELSKABET LES ApS29820473
LUND ELMER SANDAGER ADVOKATPARTNERSELSKAB32283934
MORAVIA INVEST A/S20400285
MT SPRAY A/S11544398
NORDISK TAGDÆKNING A/S31330734
BC&D ApS35861378
Partnerselskabet BACH af 01.01.202535861386

Netværk

20
TP

Thomas Philip Fahmy

2 fælles virksomheder

Selskabet af 26-06-2018 ApS, Addiktiv Klinik ApS

RG

René Glenn Steenbuch

2 fælles virksomheder

Selskabet af 26-06-2018 ApS, Addiktiv Klinik ApS

AE

Anne-Marie Eva Graah

2 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET LES ApS, LUND ELMER SANDAGER ADVOKATPARTNERSELSKAB

CS

Claus Spangenberg

2 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET LES ApS, LUND ELMER SANDAGER ADVOKATPARTNERSELSKAB

PB

Pernille Bigaard

2 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET LES ApS, LUND ELMER SANDAGER ADVOKATPARTNERSELSKAB

PB

Philip Baruch

2 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET LES ApS, LUND ELMER SANDAGER ADVOKATPARTNERSELSKAB

SR

Steen Raagaard Andersen

2 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET LES ApS, LUND ELMER SANDAGER ADVOKATPARTNERSELSKAB

HH

Henrik Høpner

2 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET LES ApS, LUND ELMER SANDAGER ADVOKATPARTNERSELSKAB

JB

Jørgen Bendik Elmer

2 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET LES ApS, LUND ELMER SANDAGER ADVOKATPARTNERSELSKAB

EH

Erik Hovgaard

2 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET LES ApS, LUND ELMER SANDAGER ADVOKATPARTNERSELSKAB

CP

Christian Petri

2 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET LES ApS, LUND ELMER SANDAGER ADVOKATPARTNERSELSKAB

HS

Henrik Schinkel Stamp

2 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET LES ApS, LUND ELMER SANDAGER ADVOKATPARTNERSELSKAB

NW

Nete Weber

2 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET LES ApS, LUND ELMER SANDAGER ADVOKATPARTNERSELSKAB

MM

Michael Møller Nielsen

2 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET LES ApS, LUND ELMER SANDAGER ADVOKATPARTNERSELSKAB

HP

Hans Peter Sørensen

2 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET LES ApS, LUND ELMER SANDAGER ADVOKATPARTNERSELSKAB

CB

Christian Bendik Elmer

2 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET LES ApS, LUND ELMER SANDAGER ADVOKATPARTNERSELSKAB

LR

Linea Rothe Conforti

2 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET LES ApS, LUND ELMER SANDAGER ADVOKATPARTNERSELSKAB

MS

Morten Schwartz Nielsen

2 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET LES ApS, LUND ELMER SANDAGER ADVOKATPARTNERSELSKAB

CR

Carsten Robert Brink

2 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET LES ApS, LUND ELMER SANDAGER ADVOKATPARTNERSELSKAB

KE

Kim Esben Stenild Høibye

2 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET LES ApS, LUND ELMER SANDAGER ADVOKATPARTNERSELSKAB

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller13
Virksomheder11
Direktørroller1
Bestyrelsesroller6
Stiftet2 virksomheder
Tidligere roller2