VirklyVirkly

Niels Damsholt Petersen

Om Niels Damsholt Petersen

Niels Damsholt Petersen er tilknyttet 9 virksomheder i det danske erhvervsregister. Niels Damsholt Petersen har 3 direktørroller, 4 bestyrelsesposter og stifter af 1 virksomhed. Virksomhederne spænder over 10 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 6 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 37 år tilbage til 1989. Niels Damsholt Petersen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

9
VirksomhedCVRStatus
AIDER Slagelse og Nyborg Godkendt Revisionsaktieselskab29919801
DAMSHOLT INVEST ApS29917132
DAMSHOLT RÅDGIVNING, v/Niels D. Petersen40704515
DANSK REVISION A/S31071097
LINDGAARD/PEDERSEN A/S17889605
Revion ApS17847449
Sydvestsjællands Kloakservice A/S39893991
EJENDOMMEN FELDSKOVVEJ 961019111
EJENDOMMEN NDR RINGGADE 61 1/515855940

Netværk

20
JC

Jens Christian Thrane Mikkelsen

6 fælles virksomheder

ND REVISION ERHVERVSSERVICE A/S, HOLDINGSELSKABET AF 1. NOVEMBER 1981 ApS, JENS CHR. MIKKELSEN REGISTRERET REVISIONSAKTIESELSKAB m.fl.

VC

Victor Christoffersen

5 fælles virksomheder

RUDS VEDBY AUTOCENTER ApS, JENS CHR. MIKKELSEN REGISTRERET REVISIONSAKTIESELSKAB, BIRKHOLM FINANS ApS m.fl.

KK

Karsten Kildegaard Petersen

5 fælles virksomheder

EJENDOMMEN NDR RINGGADE 61 1/5, AIDER Slagelse og Nyborg Godkendt Revisionsaktieselskab, REVISCO ApS m.fl.

BP

Bo Pode Kristensen

3 fælles virksomheder

ND REVISION ERHVERVSSERVICE A/S, DANSK REVISION A/S, ND DK AF 26. NOVEMBER 2007 A/S

CR

Carsten Rosenvinge

3 fælles virksomheder

ND REVISION ERHVERVSSERVICE A/S, DANSK REVISION A/S, ND DK AF 26. NOVEMBER 2007 A/S

LK

Lisbet Kimer Mikkelsen

3 fælles virksomheder

HOLDINGSELSKABET AF 1. NOVEMBER 1981 ApS, JMI GRUPPEN A/S, JENS CHR. MIKKELSEN REGISTRERET REVISIONSAKTIESELSKAB

SD

Søren Dybdahl Andersen

3 fælles virksomheder

REA Erhvervsbiler A/S, VOGNMANDFORRETNINGEN GERT JENSEN ApS, FREDENSVEJ 1 ApS

JO

Jens Otto Johansen

3 fælles virksomheder

RUDS VEDBY AUTOCENTER ApS, ADVENTIC ApS, Jens Otto Johansen ApS

KR

Karsten Ramsing Thunbo

3 fælles virksomheder

DANSK REVISION A/S, AIDER Slagelse og Nyborg Godkendt Revisionsaktieselskab, EJENDOMMEN FELDSKOVVEJ 9

KC

Kaj Christiansen

3 fælles virksomheder

JERNBANEVEJ 41-45. JYDERUP ApS, REVISCO ApS, ADVENTIC ApS

HB

Henrik Bo Jørgensen

3 fælles virksomheder

Revion ApS, AIDER Slagelse og Nyborg Godkendt Revisionsaktieselskab, EJENDOMMEN FELDSKOVVEJ 9

RD

Robert Danny Kjær

3 fælles virksomheder

KKP ADVISER OG PRODUKTION A/S, CZ IMPORT A/S, LSP OG KKP HOLDING ApS

KK

Kurt Karsten Pedersen

3 fælles virksomheder

KKP ADVISER OG PRODUKTION A/S, CZ IMPORT A/S, LSP OG KKP HOLDING ApS

JK

Jette Kathrine Schelde Pedersen

3 fælles virksomheder

KKP ADVISER OG PRODUKTION A/S, CZ IMPORT A/S, LSP OG KKP HOLDING ApS

MP

Mathias Peder Attermann Brinch

2 fælles virksomheder

ND REVISION ERHVERVSSERVICE A/S, ND DK AF 26. NOVEMBER 2007 A/S

SP

Søren Peder Høj

2 fælles virksomheder

ND REVISION ERHVERVSSERVICE A/S, ND DK AF 26. NOVEMBER 2007 A/S

BA

Bjarne Aalbæk

2 fælles virksomheder

ND REVISION ERHVERVSSERVICE A/S, ND DK AF 26. NOVEMBER 2007 A/S

HP

Hans Peter Berg

2 fælles virksomheder

ND REVISION ERHVERVSSERVICE A/S, ND DK AF 26. NOVEMBER 2007 A/S

JA

Jan Allan Nielsen

2 fælles virksomheder

ND REVISION ERHVERVSSERVICE A/S, ND DK AF 26. NOVEMBER 2007 A/S

MH

Mogens Hørby Jensen

2 fælles virksomheder

ND REVISION ERHVERVSSERVICE A/S, ND DK AF 26. NOVEMBER 2007 A/S

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller12
Virksomheder12
Direktørroller3
Bestyrelsesroller4
Stiftet1 virksomheder
Tidligere roller4