VirklyVirkly

Niels Erik Nielsen

Om Niels Erik Nielsen

Niels Erik Nielsen er tilknyttet 21 virksomheder i det danske erhvervsregister. Niels Erik Nielsen har 20 bestyrelsesposter. Virksomhederne spænder over 39 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 46 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 76 år tilbage til 1950. Niels Erik Nielsen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

21
VirksomhedCVRStatus
Aktieselskabet af 22.1.202127439977
AMBU A/S63644919
BRAVIDA DANMARK A/S14769005
DANISH SUPPLY CORPORATION HOLDING A/S20665785
DLG Ejendomme A/S70282917
FAST PLAST ApS89528828
Fiftyfive Capital AIFM ApS42913820
Fiftyfive Management ApS38155148
GPV INTERNATIONAL A/S66945715
INTERMAIL DANMARK A/S75104316
IPAS ApS78787511
KRÜGER A/S57446412
LUM-LED A/S53834728
Nacos Lyngsø Marine A/S63053112
PLANET HUSE A/S14345507
SPKA Ejendom A/S21378712
TORM A/S22460218
WEIBEL SCIENTIFIC A/S80609515
ZEALAND PHARMA A/S20045078
Lett Advokatfirma11988091
Selskabet H. 12.12.2025 ApS15342137

Netværk

20
VC

Victor Christoffersen

16 fælles virksomheder

ASX 13384 ApS, A/S ISOLERINGS CONSORTIET, BURWAIN TANKERS 9 A/S m.fl.

JJ

John Jakobsen

13 fælles virksomheder

B&W INDUSTRI A/S AF 1988, BURWAIN TANKERS 2 A/S, BURWAIN TANKERS 9 A/S m.fl.

JL

Jørgen Leif Cadovius

13 fælles virksomheder

B&W INDUSTRI A/S AF 1988, BURWAIN TANKERS 2 A/S, BURWAIN TANKERS 9 A/S m.fl.

PE

Per Emil Hasselbalch Stakemann

13 fælles virksomheder

BURWAIN TANKERS 2 A/S, ADMINISTRATIONS & SERVICE CENTRET A/S, COMPU-DANMARK A/S m.fl.

JK

Jørn Kirstein Sørensen

12 fælles virksomheder

B&W INDUSTRI A/S AF 1988, BURWAIN TANKERS 2 A/S, BURWAIN TANKERS 9 A/S m.fl.

JS

Jens Severin Stephensen

12 fælles virksomheder

B&W INDUSTRI A/S AF 1988, BURWAIN TANKERS 2 A/S, BURWAIN TANKERS 9 A/S m.fl.

CF

Cato Fredrik Sverdrup

12 fælles virksomheder

B&W INDUSTRI A/S AF 1988, BURWAIN TANKERS 2 A/S, BURWAIN TANKERS 9 A/S m.fl.

KA

Kjeld Amann

12 fælles virksomheder

B&W INDUSTRI A/S AF 1988, BURWAIN TANKERS 2 A/S, BURWAIN TANKERS 9 A/S m.fl.

AH

Asbjørn Holst Larsen

12 fælles virksomheder

B&W INDUSTRI A/S AF 1988, BURWAIN TANKERS 2 A/S, BURWAIN TANKERS 9 A/S m.fl.

KH

Knud Hugo Rasmussen

11 fælles virksomheder

SKANDINAVISK MILJØ SERVICE A/S, A/S ISOLERINGS CONSORTIET, SEMCO A/S m.fl.

AR

Ali Richter Nielsen

11 fælles virksomheder

SKANDINAVISK MILJØ SERVICE A/S, SEMCO A/S, SAMODAN A/S m.fl.

AC

Asbjørn Christoffersen

10 fælles virksomheder

A/S ISOLERINGS CONSORTIET, BURWAIN TANKERS 9 A/S, MULTI-SUPPLY A/S m.fl.

FH

Fritz Henrik Schur

10 fælles virksomheder

SEMCO A/S, GPV ELECTRONICS A/S, Nacos Lyngsø Marine A/S m.fl.

HF

Henrik Faber Andersen

9 fælles virksomheder

B&W INDUSTRI A/S AF 1988, BURWAIN TANKERS 2 A/S, BURWAIN TANKERS 9 A/S m.fl.

CB

Charlotte Biil

9 fælles virksomheder

A/S ISOLERINGS CONSORTIET, BURWAIN TANKERS 9 A/S, MULTI-SUPPLY A/S m.fl.

SS

Susanne Saul Stakemann

9 fælles virksomheder

BURWAIN TANKERS 2 A/S, ADMINISTRATIONS & SERVICE CENTRET A/S, COMPU-DANMARK A/S m.fl.

JK

Jørgen Kenneth Hansen

9 fælles virksomheder

GPV ELECTRONICS A/S, GPV INTERNATIONAL A/S, EJENDOMSANPARTSSELSKABET SMEDELAND16 m.fl.

JM

Johannes Madsen-Mygdal

9 fælles virksomheder

MULTI-SUPPLY A/S, SELSKABET AF 21/2 2003 ApS, MI AF 1997 A/S m.fl.

JE

Jørgen Erik Andersen

8 fælles virksomheder

B&W INDUSTRI A/S AF 1988, BURWAIN TANKERS 2 A/S, BURWAIN TANKERS 9 A/S m.fl.

KA

Klaus Andersen

8 fælles virksomheder

GPV ELECTRONICS A/S, GPV INTERNATIONAL A/S, EJENDOMSANPARTSSELSKABET SMEDELAND16 m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller21
Virksomheder100
Bestyrelsesroller20
Tidligere roller80