VirklyVirkly

Niels Erik Sørensen

Om Niels Erik Sørensen

Niels Erik Sørensen er tilknyttet 15 virksomheder i det danske erhvervsregister. Niels Erik Sørensen har 5 direktørroller, 10 bestyrelsesposter og stifter af 1 virksomhed. Virksomhederne spænder over 19 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 9 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 60 år tilbage til 1966. Niels Erik Sørensen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

15
VirksomhedCVRStatus
ANPARTSSELSKABET I AF 31.01.200730239539
CHR. JUUL ANDERSEN A/S25866274
Drosbjerg Viby J. A/S39269562
HNE 2 ApS31299284
HNE EJENDOMME ApS28994451
K/S VEJDYBET28970269
KOMPLEMENTARSELSKABET VEJDYBET ApS28316690
NELS HOLDING ApS30199847
Nørreport Hammel A/S30571010
SAGA SHIPPING A/S43109715
WRIST SHIP SUPPLY A/S19272796
O W INVEST I/S47485754
O.W. BUNKER & TRADING A/S66441717
O.W. SUPPLY & TRADING A/S17729071
P/R SKAWLINK19761606

Netværk

20
PC

Poul Christian Petersen

48 fælles virksomheder

K/S KASZUBY, K/S JAMES, K/S SUNDBYHAGE m.fl.

PF

Per Friis Hansen

39 fælles virksomheder

K/S KASZUBY, K/S JAMES, K/S SUNDBYHAGE m.fl.

JO

Jens Otto Jensen

25 fælles virksomheder

K/S SUNDBYHAGE, WRIST SHIP SUPPLY A/S, ALBA SHIPPING HOLDING ApS m.fl.

JB

Jim Bøjesen Hessellund Pedersen

20 fælles virksomheder

K/S SUNDBYHAGE, WRIST SHIP SUPPLY A/S, PC OIL HOLDING ApS m.fl.

CE

Claus Erik Mortensen

16 fælles virksomheder

K/S KASZUBY, K/S JAMES, REDERI K/S TINKA m.fl.

SD

Søren Dan Johansen

16 fælles virksomheder

K/S SUNDBYHAGE, WRIST SHIP SUPPLY A/S, REDERI K/S TINKA m.fl.

TV

Tommy Vestergaard Christiansen

16 fælles virksomheder

WRIST SHIP SUPPLY A/S, ALBA SHIPPING HOLDING ApS, ANPARTSSELSKABET AF 15/5-2007 m.fl.

PF

Peter Frank Hansen

14 fælles virksomheder

WRIST SHIP SUPPLY A/S, ANPARTSSELSKABET AF 15/5-2007, O.W. BUNKER COPENHAGEN A/S m.fl.

NE

Niels Erik Westen-Jensen

11 fælles virksomheder

QRS 22 ApS, ANPARTSSELSKABET AF 15/5-2007, O.W. BUNKER COPENHAGEN A/S m.fl.

JB

Jytte Bjerre Sørensen

10 fælles virksomheder

WRIST SHIP SUPPLY A/S, O.W. BUNKER COPENHAGEN A/S, O.W. BUNKER & TRADING A/S m.fl.

MS

Morten Skou

9 fælles virksomheder

WRIST SHIP SUPPLY A/S, PC OIL HOLDING ApS, WRIST GROUP A/S m.fl.

JC

Jane Christensen

8 fælles virksomheder

WRIST SHIP SUPPLY A/S, PC OIL HOLDING ApS, O.W. BUNKER COPENHAGEN A/S m.fl.

KW

Kim Weidemann

7 fælles virksomheder

WRIST SHIP SUPPLY A/S, O.W. BUNKER COPENHAGEN A/S, O.W. BUNKER & TRADING A/S m.fl.

CK

Claus Kim Holstein

6 fælles virksomheder

WRIST SHIP SUPPLY A/S, O.W. BUNKER & TRADING A/S, ALBA SHIPPING A/S m.fl.

DJ

Denis Jean Jørgen Viet-Jacobsen

6 fælles virksomheder

WRIST SHIP SUPPLY A/S, WRIST GROUP A/S, O.W. BUNKER COPENHAGEN A/S m.fl.

TS

Tommy Sørensen

5 fælles virksomheder

QRS 22 ApS, O.W. BUNKER COPENHAGEN A/S, O.W. BUNKER & TRADING A/S m.fl.

KT

Knud Thorup

5 fælles virksomheder

WRIST SHIP SUPPLY A/S, AKTIESELSKABET AF 11/9-1996, LANGERAK HOLDING ApS m.fl.

NT

Niels Toft-Petersen

5 fælles virksomheder

WRIST SHIP SUPPLY A/S, AKTIESELSKABET AF 11/9-1996, LANGERAK HOLDING ApS m.fl.

MK

Mette Kapsch

5 fælles virksomheder

K/S MERMAID CARRIERS II, REDERI K/S FAJAL II, K/S MERMAID CARRIERS I m.fl.

KE

Karl Erik Karlsen

4 fælles virksomheder

QRS 22 ApS, O.W. BUNKER COPENHAGEN A/S, O.W. BUNKER & TRADING A/S m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller22
Virksomheder55
Direktørroller5
Bestyrelsesroller10
Stiftet1 virksomheder
Tidligere roller60