VirklyVirkly

Niels Henrik Gammelgaard Wulff

Om Niels Henrik Gammelgaard Wulff

Niels Henrik Gammelgaard Wulff er tilknyttet 15 virksomheder i det danske erhvervsregister. Niels Henrik Gammelgaard Wulff har 1 direktørrolle, 5 bestyrelsesposter og stifter af 5 virksomheder. Virksomhederne spænder over 14 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 10 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 41 år tilbage til 1985. Niels Henrik Gammelgaard Wulff deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

15
VirksomhedCVRStatus
Advokatfirmaet Niels Wulff44668718
Ejendomsselskabet Lundborgvej 18 A/S42449881
Flexparking A/S43026151
Komplementaranpartsselskabet HorDah37309834
LUND BYGGEFIRMA A/S25767918
ROP A/S28857837
THYHOLM MURER A/S78868619
Asgot P/S42409847
BEAT THE MEETLES I/S17974335
DAHL Viborg I/S37365017
Ejendomsinteressentskabet DV31521645
Interessentskabet V 631836948
Komplementaranpartsselskabet Asgot42388890
Komplementarselskabet Lundborgvej ApS31891590
Lundborgvej 2016 P/S31936594

Netværk

20
JH

Jesper Høy

10 fælles virksomheder

DAHL Viborg I/S, Interessentskabet V 6, Ejendomsselskabet Lundborgvej 18 A/S m.fl.

KR

Kim Ricken Jørgensen

10 fælles virksomheder

DAHL Viborg I/S, Interessentskabet V 6, Ejendomsselskabet Lundborgvej 18 A/S m.fl.

PH

Peter Henrik Hedager Würtz

10 fælles virksomheder

DAHL Viborg I/S, Interessentskabet V 6, Ejendomsselskabet Lundborgvej 18 A/S m.fl.

MJ

Martin Jørgensen

10 fælles virksomheder

DAHL Viborg I/S, Interessentskabet V 6, Ejendomsselskabet Lundborgvej 18 A/S m.fl.

HV

Henning von Lillienskjold

10 fælles virksomheder

DAHL Viborg I/S, Interessentskabet V 6, Ejendomsselskabet Lundborgvej 18 A/S m.fl.

HH

Henrik Heide Ottosen

9 fælles virksomheder

DAHL Viborg I/S, Ejendomsselskabet Lundborgvej 18 A/S, Lundborgvej 2016 P/S m.fl.

JS

Janus Skak Olufsen

8 fælles virksomheder

Ejendomsselskabet Lundborgvej 18 A/S, Lundborgvej 2016 P/S, Komplementarselskabet Lundborgvej ApS m.fl.

BJ

Birgitte Jørgensen

8 fælles virksomheder

Ejendomsselskabet Lundborgvej 18 A/S, Lundborgvej 2016 P/S, Komplementarselskabet Lundborgvej ApS m.fl.

MR

Mads Rossen Jakobsen

8 fælles virksomheder

Ejendomsselskabet Lundborgvej 18 A/S, Lundborgvej 2016 P/S, Komplementarselskabet Lundborgvej ApS m.fl.

JB

Jesper Bierregaard

6 fælles virksomheder

Ejendomsselskabet Lundborgvej 18 A/S, Lundborgvej 2016 P/S, Komplementarselskabet Lundborgvej ApS m.fl.

TV

Torsten Viborg Pedersen

6 fælles virksomheder

Lundborgvej 2016 P/S, Komplementarselskabet Lundborgvej ApS, Komplementaranpartsselskabet Asgot m.fl.

VA

Vibeke Asmin Hansen

5 fælles virksomheder

DAHL Viborg I/S, Lundborgvej 2016 P/S, Komplementarselskabet Lundborgvej ApS m.fl.

KK

Klaus Kisum Kjær

4 fælles virksomheder

Komplementaranpartsselskabet Asgot, HortenDahl I Advokatpartnerselskab, Komplementaranpartsselskabet HorDah m.fl.

JP

Jens Paulsen

4 fælles virksomheder

Komplementaranpartsselskabet Asgot, HortenDahl I Advokatpartnerselskab, Komplementaranpartsselskabet HorDah m.fl.

HE

Hans Erik Steffensen

4 fælles virksomheder

Komplementaranpartsselskabet Asgot, HortenDahl I Advokatpartnerselskab, Komplementaranpartsselskabet HorDah m.fl.

DB

Dan Børge Larsen

4 fælles virksomheder

Komplementaranpartsselskabet Asgot, HortenDahl I Advokatpartnerselskab, Komplementaranpartsselskabet HorDah m.fl.

CF

Claus Fedder Sørensen

4 fælles virksomheder

Komplementaranpartsselskabet Asgot, HortenDahl I Advokatpartnerselskab, Komplementaranpartsselskabet HorDah m.fl.

SW

Søren Wolder

4 fælles virksomheder

Komplementaranpartsselskabet Asgot, HortenDahl I Advokatpartnerselskab, Komplementaranpartsselskabet HorDah m.fl.

MN

Marius Nicolai Julian Mallet

4 fælles virksomheder

Komplementaranpartsselskabet Asgot, HortenDahl I Advokatpartnerselskab, Komplementaranpartsselskabet HorDah m.fl.

MR

Michael Rehling Hedegaard

4 fælles virksomheder

Komplementaranpartsselskabet Asgot, HortenDahl I Advokatpartnerselskab, Komplementaranpartsselskabet HorDah m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller19
Virksomheder18
Direktørroller1
Bestyrelsesroller5
Stiftet5 virksomheder
Tidligere roller3