VirklyVirkly

Niels Jakob Fogt

Om Niels Jakob Fogt

Niels Jakob Fogt er tilknyttet 7 virksomheder i det danske erhvervsregister. Niels Jakob Fogt har 1 direktørrolle, 1 bestyrelsespost og stifter af 1 virksomhed. Virksomhederne spænder over 7 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 7 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 43 år tilbage til 1983. Niels Jakob Fogt deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

7
VirksomhedCVRStatus
ERIK FOGT A/S73352428
JAKOB FOGT INVEST ApS30074130
K/S WIND PARTNER 1528320477
K/S WIND PARTNER 3928660731
K/S WIND PARTNER 4130070259
KOMPLEMENTARANPARTSSELSKABET WIND PARTNER 3931367727
KOMPLEMENTARANPARTSSELSKABET WIND PARTNER 4130080971

Netværk

20
EF

Erik Fogt

9 fælles virksomheder

HANDELS- OG INVESTERINGSSELSKABET HEGEDAL ApS, KOMPLEMENTARANPARTSSELSKABET WIND PARTNER 41, K/S WIND PARTNER 41 m.fl.

CP

Claus Peter Hovmand Madsen

7 fælles virksomheder

K/S WIND PARTNER 41, KOMPLEMENTARANPARTSSELSKABET WIND PARTNER 39, KOMPLEMENTARSELSKABET WIND PARTNER 15 ApS m.fl.

KM

Kim Madsen

6 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARANPARTSSELSKABET WIND PARTNER 41, K/S WIND PARTNER 41, KOMPLEMENTARANPARTSSELSKABET WIND PARTNER 39 m.fl.

DF

Dorthe Fogt

5 fælles virksomheder

ERIK FOGT A/S, KOMPLEMENTARSELSKABET WIND PARTNER 15 ApS, NORDIC WIND ADMINISTRATION A/S m.fl.

JN

Jesper Nikolaj Fogt

2 fælles virksomheder

HANDELS- OG INVESTERINGSSELSKABET HEGEDAL ApS, ERIK FOGT A/S

KØ

Kurt Østergaard

2 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARANPARTSSELSKABET WIND PARTNER 41, K/S WIND PARTNER 41

AH

Anne-Cathrine Halvorsen Shalmi

2 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARANPARTSSELSKABET WIND PARTNER 41, K/S WIND PARTNER 41

KB

Knud Baandrup Jacobsen

2 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARANPARTSSELSKABET WIND PARTNER 41, K/S WIND PARTNER 41

SB

Susanne Blicher Jacobsen

2 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARANPARTSSELSKABET WIND PARTNER 41, K/S WIND PARTNER 41

MS

Michael Shalmi

2 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARANPARTSSELSKABET WIND PARTNER 41, K/S WIND PARTNER 41

HV

Henrik Vad

2 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARANPARTSSELSKABET WIND PARTNER 41, K/S WIND PARTNER 41

HH

Henning Hartvig Berentzen

2 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARANPARTSSELSKABET WIND PARTNER 41, K/S WIND PARTNER 41

CP

Carl Philip Bæk Christiansen

2 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARANPARTSSELSKABET WIND PARTNER 41, K/S WIND PARTNER 41

RS

Rasmus Sielemann Christensen

2 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARANPARTSSELSKABET WIND PARTNER 41, K/S WIND PARTNER 41

SE

Steen Erik Rask

2 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARANPARTSSELSKABET WIND PARTNER 39, K/S WIND PARTNER 39

JW

Jens Wedenborg

2 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARANPARTSSELSKABET WIND PARTNER 39, K/S WIND PARTNER 39

MJ

Mogens Juhl Nielsen

2 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARANPARTSSELSKABET WIND PARTNER 39, K/S WIND PARTNER 39

SB

Simon Bjarke Morvad

2 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARANPARTSSELSKABET WIND PARTNER 39, K/S WIND PARTNER 39

TL

Trine Lis Morvad

2 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARANPARTSSELSKABET WIND PARTNER 39, K/S WIND PARTNER 39

SA

Stig Amelo Semanu Blomster Odoom

2 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARANPARTSSELSKABET WIND PARTNER 39, K/S WIND PARTNER 39

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller9
Virksomheder11
Direktørroller1
Bestyrelsesroller1
Stiftet1 virksomheder
Tidligere roller4