VirklyVirkly

Niels Jørgen Bregendahl

Om Niels Jørgen Bregendahl

Niels Jørgen Bregendahl er tilknyttet 10 virksomheder i det danske erhvervsregister. Niels Jørgen Bregendahl har 2 direktørroller, 7 bestyrelsesposter og stifter af 1 virksomhed. Virksomhederne spænder over 20 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 16 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 66 år tilbage til 1960. Niels Jørgen Bregendahl deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

10
VirksomhedCVRStatus
BRABRAND HOVEDGADE ApS21855340
HIRTSHALS SEAFOOD A/S11160808
JAPE ApS71268616
KARTAGO DEVELOPMENT ApS73367212
Møller Ejendomme A/S76620016
TOMMY KARLSSON HOLDING A/S70134314
TRANSPORTCENTER GRENAA A/S18844702
BreNiCo v/Niels Jørgen Bregendahl18641836
I/S BRABRAND HOVEDGADE 4186286416
POST COMPANY ApS89652316

Netværk

20
SE

Sven Erik Christensen

11 fælles virksomheder

A/S AF 17. JANUAR 1991, KRØY'S FISKEEXPORT A/S, FORNÆS SEAFOOD A/S m.fl.

ED

Erik Degn

10 fælles virksomheder

A/S AF 17. JANUAR 1991, KRØY'S FISKEEXPORT A/S, FORNÆS SEAFOOD A/S m.fl.

PA

Poul Aage Petersen

10 fælles virksomheder

A/S AF 17. JANUAR 1991, KRØY'S FISKEEXPORT A/S, FORNÆS SEAFOOD A/S m.fl.

AK

Arne Krøy Heide Pedersen

6 fælles virksomheder

A/S AF 17. JANUAR 1991, KRØY'S FISKEEXPORT A/S, FORNÆS SEAFOOD A/S m.fl.

AH

Anne-Marie Heide Pedersen

6 fælles virksomheder

A/S AF 17. JANUAR 1991, KRØY'S FISKEEXPORT A/S, FORNÆS SEAFOOD A/S m.fl.

JM

Jørgen Munck

6 fælles virksomheder

A/S AF 17. JANUAR 1991, KRØY'S FISKEEXPORT A/S, FORNÆS SEAFOOD A/S m.fl.

KH

Kent Heide

5 fælles virksomheder

A/S AF 17. JANUAR 1991, KRØY'S FISKEEXPORT A/S, FORNÆS SEAFOOD A/S m.fl.

JI

John Ivar Kløvdal

5 fælles virksomheder

POST COMPANY ApS, REVISION AARHUS INVEST ApS, REVISION AARHUS REGISTREREDE REVISORER A/S m.fl.

EM

Erik Møller

5 fælles virksomheder

POST COMPANY ApS, REVISION AARHUS INVEST ApS, REVISION AARHUS REGISTREREDE REVISORER A/S m.fl.

AH

Anders Hjortshøj

5 fælles virksomheder

REVISION AARHUS INVEST ApS, I/S BRABRAND HOVEDGADE 41, REVISION AARHUS REGISTREREDE REVISORER A/S m.fl.

PG

Peter Grinsted

4 fælles virksomheder

POST COMPANY ApS, REVISION AARHUS INVEST ApS, REVISION AARHUS REGISTREREDE REVISORER A/S m.fl.

SN

Søren Nørbjerg

4 fælles virksomheder

POST COMPANY ApS, REVISION AARHUS INVEST ApS, REVISION AARHUS REGISTREREDE REVISORER A/S m.fl.

HH

Hans Halskov-Hansen

4 fælles virksomheder

MAKIR A/S, HØJBYGAARD PAPIR A/S, RE-PA RETURPAPIR A/S m.fl.

PH

Poul Halfdan Lauritsen

3 fælles virksomheder

FORNÆS SEAFOOD A/S, KATTEGAT SEAFOOD A/S, HIRTSHALS SEAFOOD A/S

UC

Ulla Christensen

3 fælles virksomheder

FORNÆS SEAFOOD A/S, KATTEGAT SEAFOOD A/S, HIRTSHALS SEAFOOD A/S

UR

Usha Rasmussen

3 fælles virksomheder

FORNÆS SEAFOOD A/S, KATTEGAT SEAFOOD A/S, HIRTSHALS SEAFOOD A/S

SC

Sujal Christensen

3 fælles virksomheder

FORNÆS SEAFOOD A/S, KATTEGAT SEAFOOD A/S, HIRTSHALS SEAFOOD A/S

OJ

Ole Jensen

3 fælles virksomheder

JENSBY EFTF. A/S, SØRENS BUSSER RAMTEN A/S, AFVIKLINGSSELSKABET AF 2/9 1996 GRENAA A/S

HH

Hans Henning Pallesen

3 fælles virksomheder

JENSBY EFTF. A/S, TRANSPORTCENTER GRENAA A/S, JENSBY HOLDING A/S

JR

John Ry

3 fælles virksomheder

REVISION AARHUS INVEST ApS, REVISION AARHUS REGISTREREDE REVISORER A/S, 3 STK ApS

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller12
Virksomheder40
Direktørroller2
Bestyrelsesroller7
Stiftet1 virksomheder
Tidligere roller33