VirklyVirkly

Niels Jørgen Kornerup

Om Niels Jørgen Kornerup

Niels Jørgen Kornerup er tilknyttet 33 virksomheder i det danske erhvervsregister. Niels Jørgen Kornerup har 28 bestyrelsesposter og stifter af 4 virksomheder. Virksomhederne spænder over 46 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 43 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 73 år tilbage til 1953. Niels Jørgen Kornerup deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

33
VirksomhedCVRStatus
2L HOLDING A/S21048542
Aco Industries ApS20058293
BL STATSAUTORISERET REVISIONSANPARTSSELSKAB36501871
Brunata International Holding A/S38122975
CAJ STATSAUTORISERET REVISIONSANPARTSSELSKAB36501804
COPENHAGEN BLUE ApS13863296
DanHatch Ejendomme A/S13247439
Ejendomsaktieselskabet Visbygade 10 og 12-1445070719
EJENDOMSANPARTSSELSKABET RYTBO63485918
Ejendomsselskabet Løvdalsvej ApS22032917
FABRIKANT S.A. BØYTLER'S OG HUSTRUS LEGAT11631592
Fabrikant S.A. Bøytler's og Hustrus legat Invest A/S44741806
Kapexy ApS20342994
KEDELSMEDIEN A/S27151612
KOMPLEMENTARSELSKABET BBCJ ApS36504501
Lars-Erik Houmann Christensen A/S12078773
LEAD AGENCY A/S30803965
MC Togsverd ApS42634409
MURERMESTER WILLY LYNGGAARD PETERSENS FAMILIEFOND24202410
NORDIC SUGAR A/S29781834
People'sPress A/S26608694
PETER JUSTESEN COMPANY A/S27130364
PETER JUSTESEN HOLDING A/S33774257
Primetime P/S40416137
S. RUD SØRENSEN A/S15108215
Skovshoved Pynten Holding P/S40514546
Skovshoved Pynten P/S40517693
W. LYNGGAARD PETERSEN HOLDING A/S35144242
XHL K/S20728132
Aktieselskabet af 27.04.199921653942
Datoselskabet af 2.2.2024 A/S25857194
FOLKEBLADET HOLDING A/S21730548
JPCT ApS36502975

Netværk

20
LH

Lars-Erik Houmann Christensen

12 fælles virksomheder

SURVIVAL GAME KØBENHAVN A/S, CHRISTIANSHAVN VIDEO ROSKILDE ApS, LLJ AF 1996 A/S m.fl.

LH

Lau Henrik Sloth Hoffmann Kristensen

11 fælles virksomheder

SURVIVAL GAME KØBENHAVN A/S, CHRISTIANSHAVN VIDEO ROSKILDE ApS, LLJ AF 1996 A/S m.fl.

PE

Per Emil Hasselbalch Stakemann

6 fælles virksomheder

GX BIOSYSTEMS A/S, DL TEKNIK A/S, ELLERMANN A/S m.fl.

PS

Philip Søren Thorsen

6 fælles virksomheder

2L HOLDING A/S, KEDELSMEDIEN A/S, Lars-Erik Houmann Christensen A/S m.fl.

MS

Mogens Saugmann

5 fælles virksomheder

HOP NR. 1 ApS, EJENDOMSANPARTSSELSKABET BRØNDBYTOFTEN 11. HVIDOVRE, MB COOL A/S m.fl.

VC

Victor Christoffersen

5 fælles virksomheder

COPENHAGEN BLUE ApS, SFK MEAT PROCESSING A/S, ESSCANO POWER A/S m.fl.

ET

Erik Tronborg Andersen

5 fælles virksomheder

DL TEKNIK A/S, ELLERMANN A/S, OTRA DANMARK A/S m.fl.

SR

Steen Rehné

4 fælles virksomheder

TRINITOR ApS, MC Togsverd ApS, FOLKEBLADET HOLDING A/S m.fl.

MC

Mads Crone Togsverd

4 fælles virksomheder

TRINITOR ApS, MC Togsverd ApS, FOLKEBLADET HOLDING A/S m.fl.

BR

Betina Rehné

4 fælles virksomheder

TRINITOR ApS, MC Togsverd ApS, FOLKEBLADET HOLDING A/S m.fl.

JI

Jakob Iuel Lunøe

4 fælles virksomheder

SURVIVAL GAME KØBENHAVN A/S, CHRISTIANSHAVN VIDEO ROSKILDE ApS, LLJ AF 1996 A/S m.fl.

SB

Stig Bigaard

4 fælles virksomheder

W. LYNGGAARD PETERSEN HOLDING A/S, EJENDOMSANPARTSSELSKABET RYTBO, Skovshoved Pynten Holding P/S m.fl.

SG

Steffen Grimm Dyrhauge

4 fælles virksomheder

W. LYNGGAARD PETERSEN HOLDING A/S, EJENDOMSANPARTSSELSKABET RYTBO, Skovshoved Pynten Holding P/S m.fl.

JC

John Cort Massow

4 fælles virksomheder

Aco Industries ApS, Ejendomsselskabet Løvdalsvej ApS, KØDBOX TRANSPORTEMBALLAGE A.M.B.A. m.fl.

CB

Charlotte Biil

4 fælles virksomheder

COPENHAGEN BLUE ApS, SFK MEAT PROCESSING A/S, ESSCANO POWER A/S m.fl.

JD

Jan Degner

4 fælles virksomheder

COPENHAGEN BLUE ApS, EVERGREEN MUSIC ApS, PENTAMIND A/S m.fl.

AC

Asbjørn Christoffersen

4 fælles virksomheder

COPENHAGEN BLUE ApS, SFK MEAT PROCESSING A/S, ESSCANO POWER A/S m.fl.

VB

Villy Birch Hansen

4 fælles virksomheder

BETULA ELECTRONIC A/S, DL TEKNIK A/S, AKTIESELSKABET BETULA 2000 m.fl.

FM

Franz Michael Birch Hansen

4 fælles virksomheder

BETULA ELECTRONIC A/S, DL TEKNIK A/S, AKTIESELSKABET BETULA 2000 m.fl.

US

Ulf Svejgaard Poulsen

4 fælles virksomheder

DL TEKNIK A/S, OTRA DANMARK A/S, Green Line Investment A/S m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller34
Virksomheder100
Bestyrelsesroller28
Stiftet4 virksomheder
Tidligere roller74