VirklyVirkly

Orla Fjord Torbensen

Om Orla Fjord Torbensen

Orla Fjord Torbensen er tilknyttet 7 virksomheder i det danske erhvervsregister. Orla Fjord Torbensen har 2 direktørroller, 2 bestyrelsesposter og stifter af 2 virksomheder. Virksomhederne spænder over 11 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 5 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 45 år tilbage til 1981. Orla Fjord Torbensen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

7
VirksomhedCVRStatus
Fjord Ejendomme v/Orla Fjord Torbensen80978219
Fjord-Ejendomme ApS42506087
GLOBAL OUTSOURCING ApS28285698
HAGLAND SHIPBROKERS ApS30703030
I/S Eg Golfcenter26971063
OFT HOLDING ApS28146248
KT INGER NIELSEN E 36045283410

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller11
Virksomheder14
Direktørroller2
Bestyrelsesroller2
Stiftet2 virksomheder
Tidligere roller7