VirklyVirkly

Peter Jørgen Kodbøl Jørgensen

Om Peter Jørgen Kodbøl Jørgensen

Peter Jørgen Kodbøl Jørgensen er tilknyttet 87 virksomheder i det danske erhvervsregister. Peter Jørgen Kodbøl Jørgensen har 33 direktørroller og 60 bestyrelsesposter. Virksomhederne spænder over 22 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 12 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 50 år tilbage til 1976. Peter Jørgen Kodbøl Jørgensen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

87
VirksomhedCVRStatus
Anelystparken 13, Tilst ApS37748889
Brunde Øst 12-14, Rødekro ApS45276155
Butikstorvet 2, Fårup ApS41663286
Bytoften 1, 1. Etape ApS44213834
Bytoften 1, 2. Etape ApS45286037
Carnét Textile Group A/S43735063
Centervej 1, Tarm ApS42917788
Dalgasgade 6 ApS39593297
Dansk Brønderslev ApS36544856
Dansk Esbjerg ApS37124273
Dansk Frederikshavn ApS32767265
Dansk Glamsbjerg ApS38714937
Dansk Grindsted ApS41112786
Dansk Group A/S43735055
Dansk Haderslev ApS41718188
Dansk Haslev ApS40599991
Dansk Herning ApS33150644
Dansk Hjørring ApS36559098
Dansk Holstebro ApS38762508
Dansk Horsens ApS32556000
Dansk Ikast ApS32347835
Dansk Langeskov ApS33572565
Dansk Nakskov ApS41910550
Dansk Nykøbing F ApS37977446
Dansk Nykøbing M ApS34688761
Dansk Næstved ApS41880856
Dansk Nørresundby ApS41445009
Dansk Ribe ApS36476338
Dansk Ringkøbing ApS43378546
Dansk Rudkøbing ApS41692529
Dansk Rødekro ApS37575070
Dansk Rønne ApS39976692
Dansk Skive ApS36544880
Dansk Slagelse ApS35413901
Dansk St. Merløse ApS36721545
Dansk Tarm ApS35483365
Dansk Tønder ApS39874970
Dansk Vejle ApS33395078
Dansk Viborg ApS40852794
Dansk Vojens ApS40643664
DANTEX HOLDING A/S11810179
DK Agency ApS40221794
E. Christensens Vej 25, Ikast ApS45946908
E. Christensens Vej 55, Ikast ApS45179710
Ejd.selskabet Godthåbsvej 3A ApS44860406
Ejendomsselskabet Nørrebro 40A, Rudkøbing A/S42001643
Ejendomsselskabet Ravnsborg Holding ApS43849522
Eli Christensens Vej 86, Ikast ApS41274573
Erhvervsparken 4, Randers NV ApS44831902
Guld & Rod 9700 Brønderslev ApS44435241
Guld & Rod Tønder ApS41968028
Industriarealet 20, Ulfborg ApS41627263
JNPJ HOLDING A/S27664334
K/S GNIOUS 201133857969
Lundholmvej 3, Holstebro ApS41480416
MARCUS EUROPE A/S27567916
Marcus Gruppen ApS27569943
Norr A/S37256919
Norr Retail A/S37256986
Nørrebro 174, Nykøbing M ApS40949038
Nørremarksvej 84, Tønder ApS26890160
Octo Ejendomme ApS41994711
Pilea Finance & Business A/S41101849
PRE-END ApS26901332
Projektselskab Esbjerg ApS44582171
Projektselskab Svendborg ApS38542818
Ravnsborg, Silkeborg A/S39671948
Reshoppit Group ApS39718804
Reshoppit Herning ApS41880341
Reshoppit Horsens ApS41880430
Reshoppit Odense ApS41880740
Reshoppit Randers ApS30606582
Reshoppit Vejle ApS41880694
Reshoppit Århus ApS42053252
Rotfelds Vej 5, Brovst ApS38168444
Sindico Group A/S32347215
Sindico Textile Group A/S43752995
Solo ApS35383883
Stensgårdsvej 26, Glamsbjerg ApS38767682
Strøget 42-44 Ikast ApS36507632
The Marketing Agency ApS40565671
Thorsvej 8-10, Skive ApS32556035
Trekanten 1, Vojens ApS40637109
Vejlegadebro 1, Nakskov ApS31749255
Webbler ApS38432265
WeMarket A/S25133242
JPD DESIGN ApS32363601

Netværk

20
JN

Jens Nørskov

50 fælles virksomheder

Dansk St. Merløse ApS, Dansk Langeskov ApS, Dansk Group A/S m.fl.

NN

Nicolai Nørskov

42 fælles virksomheder

Dansk St. Merløse ApS, DK Agency ApS, Dansk Haslev ApS m.fl.

DH

Daniel Høj

25 fælles virksomheder

EJENDOMSSELSKABET RAVNSBORG A/S, Bytoften 1, 1. Etape ApS, Dansk Group A/S m.fl.

MH

Mikkel Hasling Kodbøl Jørgensen

21 fælles virksomheder

DK Agency ApS, Dansk Group A/S, Marcus Gruppen ApS m.fl.

SN

Simone Nørskov

11 fælles virksomheder

Dansk St. Merløse ApS, Dansk Group A/S, Solo ApS m.fl.

PM

Peter Mazur

11 fælles virksomheder

DK Agency ApS, Dansk Group A/S, Marcus Gruppen ApS m.fl.

BK

Benny Kurt Svendsen

10 fælles virksomheder

Dansk St. Merløse ApS, Dansk Langeskov ApS, Dansk Ribe ApS m.fl.

BM

Bruno Meldgaard

8 fælles virksomheder

Dansk St. Merløse ApS, DANTEX HOLDING A/S, Dansk Horsens ApS m.fl.

TH

Thomas Haurum

8 fælles virksomheder

Webbler ApS, 1web ApS, WeMarket A/S m.fl.

MN

Mia Nyborg Markussen

7 fælles virksomheder

EJENDOMSSELSKABET RAVNSBORG A/S, Bytoften 1, 1. Etape ApS, Ejd.selskabet Godthåbsvej 3A ApS m.fl.

CK

Camilla Kongshøft

7 fælles virksomheder

Reshoppit Group ApS, Reshoppit Århus ApS, Reshoppit Horsens ApS m.fl.

PC

Preben Clemens

6 fælles virksomheder

Marcus Gruppen ApS, Vejlegadebro 1, Nakskov ApS, PRE-END ApS m.fl.

PS

Pernille Svendsen

5 fælles virksomheder

Dansk Langeskov ApS, Dansk Ribe ApS, Dansk Rødekro ApS m.fl.

HR

Henrik Rose

5 fælles virksomheder

Marcus Gruppen ApS, Vejlegadebro 1, Nakskov ApS, K/S GNIOUS 2011 m.fl.

CR

Claus Renner Petersen

4 fælles virksomheder

EJENDOMSSELSKABET RAVNSBORG A/S, Ejendomsselskabet Ravnsborg Holding ApS, Ravnsborg, Silkeborg A/S m.fl.

OU

Ole Ulsøe

4 fælles virksomheder

VINDKON ApS, SKIVE KONFEKTION ApS, EJKO KONFEKTION ApS m.fl.

JB

Jens Bøgild

4 fælles virksomheder

Bytoften 1, 1. Etape ApS, Ejendomsselskabet Ravnsborg Holding ApS, Ravnsborg, Silkeborg A/S m.fl.

BB

Brian Bromberg Petersen

4 fælles virksomheder

Dansk Langeskov ApS, Dansk Group A/S, Dansk Glamsbjerg ApS m.fl.

JP

Jakob Petersen

4 fælles virksomheder

Marcus Gruppen ApS, PRE-END ApS, K/S GNIOUS 2011 m.fl.

JS

Jannick Sylvest Troelsen

4 fælles virksomheder

1web ApS, WeMarket A/S, The Marketing Agency ApS m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller94
Virksomheder100
Direktørroller33
Bestyrelsesroller60
Tidligere roller15