VirklyVirkly

Philip Victor Sebbelin Hemmingsen

Om Philip Victor Sebbelin Hemmingsen

Philip Victor Sebbelin Hemmingsen er tilknyttet 12 virksomheder i det danske erhvervsregister. Philip Victor Sebbelin Hemmingsen har 11 direktørroller og stifter af 1 virksomhed. Virksomhederne spænder over 11 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 6 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 24 år tilbage til 2002. Philip Victor Sebbelin Hemmingsen deler virksomhedstilknytning med 18 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

12
VirksomhedCVRStatus
ApS PH nr. 10245911071
CEA Ejendomsadministration ApS43669958
E-Group ApS44959305
H. Christiansen & Co. ApS26741386
Kalundborgvej 105 ApS45883663
Multi Byg Service ApS46046366
Nordic Accounting House ApS45872645
PHILMOR INVEST ApS28305583
PSH Contracting ApS36945958
SAVØR ApS46243064
SCANPROPERTY ApS27425879
Tea Tao ApS46042921

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller16
Virksomheder12
Direktørroller11
Stiftet1 virksomheder