VirklyVirkly

Rasmus Skovbøg Albrechtsen

Om Rasmus Skovbøg Albrechtsen

Rasmus Skovbøg Albrechtsen er tilknyttet 6 virksomheder i det danske erhvervsregister. Rasmus Skovbøg Albrechtsen har 4 direktørroller, 1 bestyrelsespost og stifter af 3 virksomheder. Virksomhederne spænder over 6 forskellige brancher. Virksomhederne har adresse i København S, København K og København Ø. Første registrerede erhvervsaktivitet går 40 år tilbage til 1986. Rasmus Skovbøg Albrechtsen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

6
VirksomhedCVRStatus
ASA Compounder ApS45015661
Frisk Kapital ApS45015564
MERCANTILA A/S10285186
RSA INVEST ApS33766106
ConseQ v/Rasmus Albrechtsen26699657
CONSEQ I/S POSTBOKS 256020072709

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller14
Virksomheder8
Direktørroller4
Bestyrelsesroller1
Stiftet3 virksomheder
Tidligere roller2