VirklyVirkly

Rikke Lykke Talchow

Om Rikke Lykke Talchow

Rikke Lykke Talchow er tilknyttet 51 virksomheder i det danske erhvervsregister. Rikke Lykke Talchow har 33 direktørroller, 46 bestyrelsesposter og stifter af 1 virksomhed. Virksomhederne spænder over 22 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 13 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 69 år tilbage til 1957. Rikke Lykke Talchow deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

51
VirksomhedCVRStatus
AC MEYERS VÆNGE, KØBENHAVN ApS35865772
AECR KOBMAGERGADE 11 ApS34717907
AREKIM FRB24 ApS35212078
Bellavia Marmormolen ApS39194082
Block GKL3 ApS36960477
BYGGEFELT H, TEGLHOLMEN ApS35866531
BYGGEFELT H, TEGLHOLMEN PARKERING ApS30538277
CATELLA INVESTMENT MANAGEMENT A/S34226628
CATELLA PROPERTY DENMARK A/S17981595
DEAS A/S20283416
DEAS Ejendomsudvikling A/S37191337
DEAS HOLDING A/S34455902
DRIFTSSELSKABET OPP SVENDBORG A/S36448059
EJENDOMSSELSKABET AF 19.12.2014 KOMPLEMENTAR ApS36469447
EJENDOMSSELSKABET AF 19.12.2014 P/S36470496
Ejendomsselskabet PADK M2 ApS39129396
Ejendomsselskabet PADK M3 ApS39129426
Ejendomsselskabet PADK-1 ApS37783196
Ejendomsselskabet PADK-2 ApS38036718
Ejendomsselskabet PADK-3 ApS38411845
EJENDOMSSELSKABET RINGAGER ApS33505396
Fokus Nordic Asset Management Holding ApS43181114
Fokus Nordic Fund Management A/S35485775
FONDSMÆGLERSELSKABET INVESTERING &TRYGHED A/S19752305
hococo ApS39760061
Investering & Tryghed Holding A/S45033872
IQ ENERGY NORDIC ApS34212171
KEEP F ApS37001848
KOMMANDITAKTIESELSKABET ØSTRE TEGLGADE 733381174
Komplementarselskabet Teglbroen ApS37683663
KOMPLEMENTARSELSKABET ØSTRE TEGLGADE ApS33375638
København Sydhavn ApS37078417
LT Holding af 2020 ApS41328452
M2 ROYAL ApS36447249
Marmorbyen Vest 1 Komplementar ApS39166550
Marmorbyen Vest 1 P/S39194074
Marmorbyen Vest 2 Komplementar ApS39166658
Marmorbyen Vest 2 P/S39194066
NIKITA INVEST ApS29791104
Nordic Cities PropCo A ApS36447257
Nordic Cities PropCo B ApS36447265
PADK B1 ApS39594846
PADK V1 ApS39452677
PATRIZIA DENMARK A/S34476845
PATRIZIA HOVEDGADE ApS35672834
PATRIZIA Multi Managers Holding A/S38728938
PELARGONIE AKTIESELSKAB33351283
Strandlodsvej 61 ApS37623520
Teglbroen P/S37690872
TV Byen ApS39542854
West Coast Park Holding ApS37995886

Netværk

20
LH

Louise Hertz

43 fælles virksomheder

PATRIZIA UNICORN ApS, København Sydhavn ApS, BYGGEFELT H, TEGLHOLMEN ApS m.fl.

AS

Anders Skovgaard Klingbeil

31 fælles virksomheder

København Sydhavn ApS, BYGGEFELT H, TEGLHOLMEN ApS, Ejendomsselskabet PADK M2 ApS m.fl.

PM

Peter Matzen Drachmann

24 fælles virksomheder

BYGGEFELT H, TEGLHOLMEN ApS, Ejendomsselskabet PADK M2 ApS, Marmorbyen Vest 2 Komplementar ApS m.fl.

KJ

Keld Jessen

17 fælles virksomheder

København Sydhavn ApS, Ejendomsselskabet PADK-1 ApS, Ejendomsselskabet PADK-3 ApS m.fl.

TC

Thomas Colding-Jørgensen

12 fælles virksomheder

Fokus Nordic Asset Management Invest DK I ApS, Fokus Nordic Asset Management Holding ApS, TV Byen ApS m.fl.

HC

Hans Christian Melgaard

11 fælles virksomheder

LANDIC PROPERTY BONDS I A/S, LANDIC PROPERTY BONDS VII (STOCKHOLM) A/S, KALØVIGPARKEN II ApS m.fl.

MS

Mette Seifert

10 fælles virksomheder

Fokus Nordic Asset Management Invest DK I ApS, Fokus Nordic Asset Management Holding ApS, TV Byen ApS m.fl.

MS

Michael Schrøder

10 fælles virksomheder

Fokus Nordic Asset Management Invest DK I ApS, IQ ENERGY NORDIC ApS, Fokus Nordic Asset Management Holding ApS m.fl.

BH

Bo Heide-Ottosen

9 fælles virksomheder

Dane BidCo ApS, Fokus Nordic Fund Management A/S, KUBEN EJENDOMSADMINISTRATION A/S m.fl.

HD

Henrik Dahl Jeppesen

9 fælles virksomheder

Dane BidCo ApS, Fokus Nordic Fund Management A/S, KUBEN EJENDOMSADMINISTRATION A/S m.fl.

BA

Bjørn Allentoft

9 fælles virksomheder

Fokus Nordic Asset Management Holding ApS, Fokus Nordic Fund Management A/S, KUBEN EJENDOMSADMINISTRATION A/S m.fl.

BK

Bent Kemplar

8 fælles virksomheder

PATRIZIA Multi Managers Holding A/S, Patrizia Square ApS, M2 ROYAL ApS m.fl.

CG

Carsten Grøhn

8 fælles virksomheder

Marmorbyen Vest 2 Komplementar ApS, Bellavia Marmormolen ApS, Marmorbyen Vest 1 P/S m.fl.

PA

Peter Andreas Stakemann

7 fælles virksomheder

PATRIZIA UNICORN ApS, PATRIZIA HOVEDGADE ApS, VALBY RESIDENTIAL ApS m.fl.

AH

Anne Hegestand Ankersen

7 fælles virksomheder

LANDIC PROPERTY BONDS VII (STOCKHOLM) A/S, KALØVIGPARKEN II ApS, EJENDOMSSELSKABET RINGAGER ApS m.fl.

OM

Ole Markussen

7 fælles virksomheder

Fokus Nordic Fund Management A/S, KUBEN EJENDOMSADMINISTRATION A/S, Dane TopCo ApS m.fl.

MS

Michael Soetmann

6 fælles virksomheder

Marmorbyen Vest 2 Komplementar ApS, Bellavia Marmormolen ApS, Marmorbyen Vest 1 P/S m.fl.

RL

Rikke Louise Enderlein

6 fælles virksomheder

Marmorbyen Vest 2 Komplementar ApS, Bellavia Marmormolen ApS, Marmorbyen Vest 1 P/S m.fl.

DV

Daniel Voss

6 fælles virksomheder

Marmorbyen Vest 2 Komplementar ApS, Bellavia Marmormolen ApS, Marmorbyen Vest 1 P/S m.fl.

KT

Klaus Thorsten Wollesen Lund

5 fælles virksomheder

LANDIC PROPERTY BONDS I A/S, LANDIC PROPERTY BONDS VII (STOCKHOLM) A/S, TREKRONERGADE 88-94, VALBY ApS m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller82
Virksomheder85
Direktørroller33
Bestyrelsesroller46
Stiftet1 virksomheder
Tidligere roller47