VirklyVirkly

Søren Astrup Madsen

Om Søren Astrup Madsen

Søren Astrup Madsen er tilknyttet 7 virksomheder i det danske erhvervsregister. Søren Astrup Madsen har 2 direktørroller, 3 bestyrelsesposter og stifter af 1 virksomhed. Virksomhederne spænder over 8 forskellige brancher. Virksomhederne har adresse i Holstebro, Skjern og Fredericia. Første registrerede erhvervsaktivitet går 21 år tilbage til 2005. Søren Astrup Madsen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

7
VirksomhedCVRStatus
DAN-EESTI A/S29203350
Ny Moselund ApS44279452
Rækker Mølle Håndbold Elite ApS44857375
Slumstrup Møllegaard I/S28653646
Søren Astrup Madsen27841376
Søren Astrup Madsen Holding ApS31088887
I/S Herborgvej 2233972156

Netværk

20
HA

Harald Astrup Tranberg Madsen

7 fælles virksomheder

LETLAND 24/10 HOLDING ApS, Slumstrup Møllegaard I/S, Søren Astrup Madsen Holding ApS m.fl.

AK

Asger Kold

3 fælles virksomheder

LETLAND 24/10 HOLDING ApS, SØREN ASTRUP MADSEN HOLDING ApS, Søren Astrup Madsen Holding ApS

NJ

Niels Jørgen Nielsen

2 fælles virksomheder

LETLAND 24/10 HOLDING ApS, DAN LET NATIONAL 21 ApS

JJ

Jens Jacob Østergaard Kristensen

2 fælles virksomheder

Rækker Mølle Håndbold Elite ApS, DAN LET NATIONAL 21 ApS

JH

Jan Holm Rudebeck

2 fælles virksomheder

Rækker Mølle Håndbold Elite ApS, I/S Herborgvej 22

TA

Trine Astrup Dam

1 fælles virksomhed

LETLAND 24/10 HOLDING ApS

TA

Torben Astrup Hedevang

1 fælles virksomhed

LETLAND 24/10 HOLDING ApS

KN

Kirsten Nielsen

1 fælles virksomhed

LETLAND 24/10 HOLDING ApS

TM

Tina Mønsted Hansen

1 fælles virksomhed

Rækker Mølle Håndbold Elite ApS

LT

Lars Thygesen

1 fælles virksomhed

DAN LET NATIONAL 21 ApS

HK

Hans Kurt Hansen

1 fælles virksomhed

DAN LET NATIONAL 21 ApS

HT

Hans Tarp

1 fælles virksomhed

DAN LET NATIONAL 21 ApS

UG

Uwe Grodon Thomsen

1 fælles virksomhed

DAN LET NATIONAL 21 ApS

PS

Palle Sørensen Black

1 fælles virksomhed

DAN LET NATIONAL 21 ApS

PM

Poul Martin Petersen

1 fælles virksomhed

DAN LET NATIONAL 21 ApS

MA

Morten Andreas Rasmussen Fangel

1 fælles virksomhed

DAN LET NATIONAL 21 ApS

JH

Jens Hvidberg Damgaard

1 fælles virksomhed

DAN LET NATIONAL 21 ApS

TK

Tage Kristensen

1 fælles virksomhed

DAN LET NATIONAL 21 ApS

HL

Horst Lorenzen

1 fælles virksomhed

DAN LET NATIONAL 21 ApS

JM

Jørgen Mortensen

1 fælles virksomhed

DAN LET NATIONAL 21 ApS

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller10
Virksomheder10
Direktørroller2
Bestyrelsesroller3
Stiftet1 virksomheder
Tidligere roller4