VirklyVirkly

Søren Enggaard

Om Søren Enggaard

Søren Enggaard er tilknyttet 42 virksomheder i det danske erhvervsregister. Søren Enggaard har 14 direktørroller, 36 bestyrelsesposter og stifter af 1 virksomhed. Virksomhederne spænder over 21 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 16 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 55 år tilbage til 1971. Søren Enggaard deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

42
VirksomhedCVRStatus
A.E. HJØRRING A/S10298601
A.E. STÅLMONTAGE A/S83051817
AMBERCON A/S73277019
B.A. Holding Skørping ApS19149935
BMS HEAVY CRANES A/S33499639
Boeck-Hansens Vej Aalborg A/S39047276
BYGGEFELT S A/S34602050
C. S. EJENDOMME A/S21100293
Egeparken 4, Aalborg A/S41081732
Egeparken 6, Aalborg A/S41331208
Egeparken 8, Aalborg A/S41331542
EJENDOMSANPARTSSELSKABET LYNGVEJ 3. AALBORG13264031
EJENDOMSSELSKABET HOBROVEJ 489 A A/S28679327
Equipment HC A/S36038853
FÅBORGVEJ 17, AALBORG ApS28681313
GULDBÆK HOLDING A/S35438815
HAGERUP SMEDE. AALBORG A/S73485118
HALS HAVN INVEST 1 ApS19517640
HALS HAVN INVEST K/S20904577
I/S BYGGEFELT M31418763
I/S Havnegade 736893494
JN Have- og Viceværtservice A/S27912141
JUELSTRUPPARKEN NORD A/S31621011
Kildevældet Aalborg A/S39047284
KOMPLEMENTARANPARTSSELSKABET SCHEELSMINDEVEJ 3526534445
Kranløft A/S45831868
LANGESMINDE A/S35233105
M. THOMSEN STØTT. AALBORG A/S70966719
Marshalls Alle delområde 4 A/S38374060
Nordud A/S42061484
PHS 126 ApS14739734
S. E. EJENDOMME AALBORG A/S32091490
Sohngårdsholmsvej 55 A/S37213926
Steinbeck A/S42500275
Sønder Skovgaard Holding ApS40966129
Sønder Skovgaard Kran Holding ApS40641874
SØREN ENGGAARD A/S54629516
SØREN ENGGAARD BYGGEFELT B ApS29540470
SØREN ENGGAARD BYGGEFELT M ApS31347599
UNIVERSITETSPARK NORD ApS10182182
K/S VED GRØNTTORVET57562412
SØREN ENGGAARD10474787

Netværk

20
CE

Carsten Enggaard

39 fælles virksomheder

K/S FREDRIKSTADVEJ 15. AALBORG, CATO EJENDOMME A/S, KRANLØFT AALBORG A/S m.fl.

JE

Jørgen Enggaard

31 fælles virksomheder

KRANLØFT AALBORG HOLDING ApS, NORDJYDSK LAVPRISVAREHUS ApS, A.E. INVEST ApS, AALBORG m.fl.

TE

Torben Enggaard

24 fælles virksomheder

K/S FREDRIKSTADVEJ 15. AALBORG, CATO EJENDOMME A/S, Sohngårdsholmsvej 55 A/S m.fl.

JH

John Helmenkamp Mikkelsen

21 fælles virksomheder

CATO EJENDOMME A/S, Sohngårdsholmsvej 55 A/S, TORBEN ENGGAARD HOLDING A/S m.fl.

LA

Lars Asgar Enggaard

14 fælles virksomheder

NORDJYDSK LAVPRISVAREHUS ApS, A.E. INVEST ApS, AALBORG, AE INVEST ApS, AALBORG m.fl.

MM

Mattias Manstrup

13 fælles virksomheder

S. E. EJENDOMSINVEST ApS, SØREN ENGGAARD BYGGEFELT M ApS, S. E. EJENDOMME AALBORG A/S m.fl.

AT

Allan Thyrrestrup

13 fælles virksomheder

CATO EJENDOMME A/S, TORBEN ENGGAARD HOLDING A/S, EJENDOMSSELSKABET VED GRØNTTORVET.AALBORG K/S m.fl.

JJ

Jens Jørgen Enggaard

11 fælles virksomheder

KRANLØFT AALBORG A/S, EJENDOMSSELSKABET VED GRØNTTORVET.AALBORG K/S, Kranløft A/S m.fl.

JH

Jan Hellmund Jensen

10 fælles virksomheder

NORDJYDSK LAVPRISVAREHUS ApS, KRANLØFT AALBORG A/S, EJENDOMSSELSKABET SVENSTRUP SYD. AALBORG K/S m.fl.

IM

Inger Mulvad Enggaard

10 fælles virksomheder

K/S FREDRIKSTADVEJ 15. AALBORG, Sohngårdsholmsvej 55 A/S, S. E. EJENDOMME AALBORG A/S m.fl.

LA

Lars Asger Enggaard

9 fælles virksomheder

M. THOMSEN STØTT. AALBORG A/S, EJENDOMSSELSKABET SVENSTRUP SYD. AALBORG K/S, EJENDOMSSELSKABET VED GRØNTTORVET.AALBORG K/S m.fl.

JF

Jane Frydensbjerg Hansen

8 fælles virksomheder

Sohngårdsholmsvej 55 A/S, S. E. EJENDOMME AALBORG A/S, BYGGEFELT S A/S m.fl.

JP

Jørgen Pedersen

8 fælles virksomheder

EJENDOMSSELSKABET VED GRØNTTORVET.AALBORG K/S, EJENDOMSSELSKABET VED GRØNTTORVET AALBORG ApS, GULDBÆK HOLDING A/S m.fl.

AL

Anne Lise Ravnholt Østgaard

7 fælles virksomheder

NORDJYDSK LAVPRISVAREHUS ApS, EJENDOMSSELSKABET VED GRØNTTORVET.AALBORG K/S, EJENDOMSSELSKABET VED GRØNTTORVET AALBORG ApS m.fl.

SE

Svend Erik Østgaard

6 fælles virksomheder

NORDJYDSK LAVPRISVAREHUS ApS, EJENDOMSSELSKABET VED GRØNTTORVET.AALBORG K/S, EJENDOMSSELSKABET VED GRØNTTORVET AALBORG ApS m.fl.

VG

Villy Glerup Studstrup

6 fælles virksomheder

NORDJYDSK LAVPRISVAREHUS ApS, EJENDOMSSELSKABET VED GRØNTTORVET.AALBORG K/S, EJENDOMSSELSKABET VED GRØNTTORVET AALBORG ApS m.fl.

KJ

Kim Jacobsen

6 fælles virksomheder

Sohngårdsholmsvej 55 A/S, Steinbeck A/S, BYGGEFELT S A/S m.fl.

HC

Henrik Calum

6 fælles virksomheder

AMBERCON-U-GE BETON A/S, SØNDER SKOVGAARD ApS, T. E. GRUPPEN A/S m.fl.

AM

Anders Mejlholm Larsen

5 fælles virksomheder

M. THOMSEN STØTT. AALBORG A/S, GULDBÆK HOLDING A/S, UNIVERSITETSPARK NORD ApS m.fl.

KM

Kamma Møller Pedersen

4 fælles virksomheder

NORDJYDSK LAVPRISVAREHUS ApS, IND-KØB K/S. BOUET, EJENDOMSANPARTSSELSKABET AF 12. MAJ 1976. AALBORG m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller66
Virksomheder83
Direktørroller14
Bestyrelsesroller36
Stiftet1 virksomheder
Tidligere roller66