VirklyVirkly

Søren Mønsted Bendix

Om Søren Mønsted Bendix

Søren Mønsted Bendix er tilknyttet 7 virksomheder i det danske erhvervsregister. Søren Mønsted Bendix har 5 direktørroller og stifter af 2 virksomheder. Virksomhederne spænder over 8 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 4 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 20 år tilbage til 2006. Søren Mønsted Bendix deler virksomhedstilknytning med 7 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

7
VirksomhedCVRStatus
Art Pieces I/S31788161
CAPELLA LOUNGE APS30176693
Det for fedeste selskab ApS36479671
Life Memories ApS43899899
STELLINI KAFFE ApS33045131
Cafe Bar Agentur 2527613128
S M B TRANSPORT V/SØREN BENDIX16270695

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller12
Virksomheder8
Direktørroller5
Stiftet2 virksomheder
Tidligere roller1