VirklyVirkly

Søren Vest

Om Søren Vest

Søren Vest er tilknyttet 8 virksomheder i det danske erhvervsregister. Søren Vest har 5 direktørroller, 2 bestyrelsesposter og stifter af 3 virksomheder. Virksomhederne spænder over 8 forskellige brancher. Virksomhederne har adresse i København S, Roskilde og Korsør. Første registrerede erhvervsaktivitet går 33 år tilbage til 1993. Søren Vest deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

8
VirksomhedCVRStatus
Fre-Ka-Ka-Holding ApS40370099
PRO-SAFE ApS.25662202
PRO-SAFE HOLDING ApS28849370
Pro-Safe Marine ApS44410966
SWØB Ejendomme ApS40620737
I/S NØRREGADE 10222013246
PRO-SAFE V/SØREN WEST21360007
Pro-Safe Ejendomme I/S26325005

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller16
Virksomheder13
Direktørroller5
Bestyrelsesroller2
Stiftet3 virksomheder
Tidligere roller13