VirklyVirkly

Steen Ertberg Christensen

Om Steen Ertberg Christensen

Steen Ertberg Christensen er tilknyttet 25 virksomheder i det danske erhvervsregister. Steen Ertberg Christensen har 1 direktørrolle, 23 bestyrelsesposter og stifter af 1 virksomhed. Virksomhederne spænder over 36 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 45 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 75 år tilbage til 1951. Steen Ertberg Christensen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

25
VirksomhedCVRStatus
A/S MOTORTRAMP31747279
BRAMSLØKKE LANDBRUG A/S20786795
Damsbo Gods A/S39555786
DANISH NITROGEN IMPORT A/S20844817
EJENDOMSSELSKABET AMALIEGADE 49 A/S31766672
Forenet Kredit f.m.b.a.74252028
GROSSERER ALFRED NIELSEN & HUSTRUS FOND56524711
LÆGERNES BANK A/S15966637
LÆGERNES PENSION - pensionskassen for læger24260402
NORGREN A/S63569615
NY-NITROGEN A/S17008013
NYKREDIT A/S12719248
NYKREDIT REALKREDIT A/S12719280
ORMSTRUP GODS A/S13387893
PALUDANS PLANTESKOLE A/S. KLARSKOV69434428
PERSOLIT ENTREPRENØRFIRMA A/S55708118
PERSOLIT HOLDING A/S21630330
SEC 1993 Aps16997870
Skovselskabet af 13. december 2017 A/S39193019
SKOVSELSKABET DJURSLAND ApS13579202
SKOVSELSKABET GLUMSØ ØSTERSKOV ApS15829648
SKOVSELSKABET POULSKER ApS14946004
SKOVSELSKABET SKOV-SAM HOLDING ApS13323577
STOKKET SKOVBRUG ApS18293234
Interessentskabet Amerika Plads 3742938513

Netværk

20
PS

Peter Skak Olufsen

21 fælles virksomheder

SKOVSELSKABET ROSENHOLM ApS, SKOVSELSKABET HARRESKOV ApS, SKOVSELSKABET VESTERSKOVEN P/S m.fl.

AH

Anders Hagbard Petersen

21 fælles virksomheder

SKOVSELSKABET ROSENHOLM ApS, SKOVSELSKABET HARRESKOV ApS, SKOVSELSKABET VESTERSKOVEN P/S m.fl.

NB

Niels Bjerg

21 fælles virksomheder

SKOVSELSKABET ROSENHOLM ApS, SKOVSELSKABET HARRESKOV ApS, SKOVSELSKABET VESTERSKOVEN P/S m.fl.

KE

Knud Erik Hesselbjerg

21 fælles virksomheder

SKOVSELSKABET ROSENHOLM ApS, SKOVSELSKABET HARRESKOV ApS, SKOVSELSKABET VESTERSKOVEN P/S m.fl.

OK

Oluf Krieger von Lowzow

21 fælles virksomheder

SKOVSELSKABET ROSENHOLM ApS, SKOVSELSKABET HARRESKOV ApS, SKOVSELSKABET VESTERSKOVEN P/S m.fl.

FE

Frants Erich Bernstorff-Gyldensteen

21 fælles virksomheder

SKOVSELSKABET ROSENHOLM ApS, SKOVSELSKABET HARRESKOV ApS, SKOVSELSKABET VESTERSKOVEN P/S m.fl.

LE

Lars Erling Steen Hansen

21 fælles virksomheder

SKOVSELSKABET ROSENHOLM ApS, SKOVSELSKABET HARRESKOV ApS, SKOVSELSKABET VESTERSKOVEN P/S m.fl.

TS

Torben Søndberg

21 fælles virksomheder

SKOVSELSKABET ROSENHOLM ApS, SKOVSELSKABET HARRESKOV ApS, SKOVSELSKABET VESTERSKOVEN P/S m.fl.

AP

Anders Pedersen

19 fælles virksomheder

SKOVSELSKABET ROSENHOLM ApS, SKOVSELSKABET HARRESKOV ApS, SKOVSELSKABET VESTERSKOVEN P/S m.fl.

OK

Ove Kloch

16 fælles virksomheder

SKOVSELSKABET ROSENHOLM ApS, SKOVSELSKABET HARRESKOV ApS, SKOVSELSKABET SKÅSTRUP FRIHED ApS m.fl.

LJ

Lars Johansson

15 fælles virksomheder

SKOVSELSKABET HARRESKOV ApS, SKOVSELSKABET SKÅSTRUP FRIHED ApS, SKOVSELSKABET DEJBJERG ApS m.fl.

ET

Erik Tronborg Andersen

13 fælles virksomheder

LEDREBORG SKOVDISTRIKT A/S, ADDITHUS SKOVDISTRIKT A/S, APOTEKSASSISTENTERNES SKOVE A/S m.fl.

PE

Per Emil Hasselbalch Stakemann

13 fælles virksomheder

DUBESCO BROKER A/S, ADDITHUS SKOVDISTRIKT A/S, APOTEKSASSISTENTERNES SKOVE A/S m.fl.

AW

Anne Worm-Petersen

9 fælles virksomheder

DUBESCO BROKER A/S, GROSSERER ALFRED NIELSEN & HUSTRUS FOND, NETWORK SYSTEMS DANMARK A/S m.fl.

SS

Susanne Saul Stakemann

9 fælles virksomheder

DUBESCO BROKER A/S, APOTEKSASSISTENTERNES SKOVE A/S, FARIDA A/S m.fl.

AC

Anders Christen Obel

6 fælles virksomheder

SKANDINAVISK HOLDING II A/S, NYKREDIT REALKREDIT A/S, NYKREDIT A/S m.fl.

BR

Bjørn Rømer Westh

5 fælles virksomheder

SKOVSELSKABET HARRESKOV ApS, SKOVSELSKABET DEJBJERG ApS, SKOVSELSKABET MORVILLE ApS m.fl.

CA

Christian Als

5 fælles virksomheder

SKOVSELSKABET HARRESKOV ApS, SKOVSELSKABET DEJBJERG ApS, SKOVSELSKABET MORVILLE ApS m.fl.

US

Ulf Svejgaard Poulsen

5 fælles virksomheder

ADDITHUS SKOVDISTRIKT A/S, AAP - KAPITALFORMIDLING A/S, ECSOFT DANMARK HOLDING A/S m.fl.

PA

Peter Andreas Stakemann

5 fælles virksomheder

CMB AF 9/9 1999 ApS, ApS KBIL 17 NR. 1264, ROSENDAL OG BÆKKESKOV GODSER A/S m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller27
Virksomheder90
Direktørroller1
Bestyrelsesroller23
Stiftet1 virksomheder
Tidligere roller72