VirklyVirkly

Steen Lorenz Johan Hansen

Om Steen Lorenz Johan Hansen

Steen Lorenz Johan Hansen er tilknyttet 58 virksomheder i det danske erhvervsregister. Steen Lorenz Johan Hansen har 15 direktørroller, 38 bestyrelsesposter og stifter af 2 virksomheder. Virksomhederne spænder over 39 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 28 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 57 år tilbage til 1969. Steen Lorenz Johan Hansen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

58
VirksomhedCVRStatus
BYSTED A/S13273588
CATERING 133 ApS30194853
DENCAM COMPOSITE A/S33391196
DENWIND ApS33756127
Design Eyewear Group International A/S13446830
EH HOLDING ApS27603211
Ejendomsselskabet Amager Strand ApS39787326
Ejendomsselskabet Englandsgade 25 ApS43895575
Ejendomsselskabet Englandsvej 333 ApS38531530
Ejendomsselskabet Helgolandsgade 14 ApS43128116
Ejendomsselskabet Reverdilsgade 5 ApS44559641
FLATIRONS EMEA A/S11077285
GLOBAL ACCEPTANCE CORPORATION, GAC, ApS33592817
Go Hotel Ansgar A/S28280513
Go Hotel City ApS40542493
GO HOTEL COPENHAGEN ApS33371799
Go Hotel Herlev ApS43649949
Go Hotel NORDø ApS42316121
Go Hotel Saga A/S13726876
Go Hotel Østerport ApS44789337
GOMSPACE A/S30899849
H&L EJENDOMME A/S30825462
H&L INVEST ApS14454837
H&L LEASING ApS35472533
H&L Vind I/S33289278
Hages ApS43404296
HAH HOLDING ApS27760570
HB Invest holding ApS27604676
Herbergen Vind I/S34497648
Herløv Kro & Hotel A/S31361958
Hotels Holding ApS38530585
I/S BREGNERØDVEJ 13914623302
Jacobsens Plads A/S34720770
K/S H&L WIND TIEFENBACH29397570
Kemberg I/S34924619
KOMPLEMENTARSELSKABET STEVNS ApS36200677
LIDSØPARKEN A/S36456019
MARINECO HOLDING ApS29616787
MSG Capital APS40935282
MSGM Ejendomme ApS39374110
Partsrederiet Helle Stevns31340659
S3E ApS32842070
SCAN ANTENNA A/S77210016
SLJH Holding ApS40827870
STEVNS BROKER P/S36445599
Tangmosevej 88 ApS44896893
Tangmosevej 88A-90P Holding ApS45040593
Udviklingsselskabet Viby Bakke ApS25886801
Dencam Finans I/S34015732
Komplementar Tiefenbach ApS42907170
Partrederiet Birgitte Stevns31340489
Partrederiet Grete Stevns29085978
Partrederiet Stevns Bugser28912323
Partrederiet Stevns Enterprise27088635
PARTREDERIET STEVNS MULTI SHIPS11935435
Partrederiet Stevns Multi Ships II25733193
Partsrederiet Lone Stevns31340608
Steen Hansen shipping Asia Trader36279362

Netværk

20
GS

Glenn Steven Nielsen

27 fælles virksomheder

Hotels Holding ApS, Go Hotel City ApS, Herløv Kro & Hotel A/S m.fl.

JL

Jens Langeland-Knudsen

26 fælles virksomheder

EAST A/S, ELSUND HOLDING A/S, ASET A/S m.fl.

MH

Michael Halborg-Bendtsen

24 fælles virksomheder

H&L EJENDOMME A/S, Hotels Holding ApS, Go Hotel City ApS m.fl.

LK

Lui Kastrup

17 fælles virksomheder

H&L EJENDOMME A/S, H&L INVEST ApS, BEACH LODGE ApS m.fl.

AU

Anders Ulrik Schrøder

15 fælles virksomheder

VILANCULOS ApS, FLATIRONS DANMARK A/S, MARINECO HOLDING ApS m.fl.

CS

Cummandur Srinivasan Krishnaswamy

13 fælles virksomheder

EAST A/S, ELSUND HOLDING A/S, ASET A/S m.fl.

JS

Jørgen Schjerning Lundsgaard

10 fælles virksomheder

STEVNS BROKER P/S, Partrederiet Stevns Enterprise, KOMPLEMENTARSELSKABET STEVNS ApS m.fl.

PL

Peter Lauritz Holmblad

10 fælles virksomheder

STEVNS BROKER P/S, Partrederiet Stevns Enterprise, KOMPLEMENTARSELSKABET STEVNS ApS m.fl.

PB

Peter Bennedsen

9 fælles virksomheder

FLATIRONS DANMARK A/S, CN GROUP HOLDING ApS, GRUNDEN 138 ApS m.fl.

PE

Per Emil Hasselbalch Stakemann

7 fælles virksomheder

EAST A/S, ELSUND HOLDING A/S, VILANCULOS ApS m.fl.

PR

Peter Rasmussen

7 fælles virksomheder

EAST A/S, K/S HELLE STEVNS, ASET A/S m.fl.

ET

Erik Tronborg Andersen

7 fælles virksomheder

ELSUND HOLDING A/S, VILANCULOS ApS, H&L INVEST ApS m.fl.

NJ

Niels Jørgen Tobiasen

7 fælles virksomheder

ASET A/S, FLATIRONS DANMARK A/S, COMPUTER RESOURCES INTERNATIONAL A/S m.fl.

CA

Christopher Andreas Stenner Valentin

7 fælles virksomheder

Go Hotel City ApS, Go Hotel Ansgar A/S, Go Hotel NORDø ApS m.fl.

BD

Bent Dall

6 fælles virksomheder

EAST A/S, ELSUND HOLDING A/S, COMPUTER RESOURCES INTERNATIONAL A/S m.fl.

ES

Eline Stub Halborg-Bendtsen

6 fælles virksomheder

SHA Holding 2 ApS, Afvik 27 juli 2015 aps, H&L INVEST ApS m.fl.

BL

Birgit Lundsgaard

6 fælles virksomheder

Partsrederiet Lone Stevns, Partrederiet Grete Stevns, Partrederiet Stevns Multi Ships II m.fl.

SS

Susanne Saul Stakemann

5 fælles virksomheder

EAST A/S, ELSUND HOLDING A/S, H&L INVEST ApS m.fl.

KM

Kim Madsen

5 fælles virksomheder

VILANCULOS ApS, OLIPHANTS PARK ApS, MENTOR INFORMATIK FINANSIERING A/S m.fl.

JN

Jørgen Nielsen

5 fælles virksomheder

VILANCULOS ApS, MARINECO HOLDING ApS, BEACH LODGE ApS m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller73
Virksomheder100
Direktørroller15
Bestyrelsesroller38
Stiftet2 virksomheder
Tidligere roller55