VirklyVirkly

Susan Nina Jankvist

Om Susan Nina Jankvist

Susan Nina Jankvist er tilknyttet 8 virksomheder i det danske erhvervsregister. Susan Nina Jankvist har 5 direktørroller, 2 bestyrelsesposter og stifter af 3 virksomheder. Virksomhederne spænder over 7 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 6 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 55 år tilbage til 1971. Susan Nina Jankvist deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

8
VirksomhedCVRStatus
JANKVIST & CO. ApS30906438
JR & CO. HOLDING ApS30906365
K/S PORT COGOLIN 131332478
KOMPLEMENTARANPARTSSELSKABET PORT COGOLIN 130524233
Ny-Byg og Bolig ApS44516233
Nyfinans Holding ApS44366819
Pedersborgvej ApS44407256
Jankvist & Co. v/Susan Jankvist27257275

Netværk

20
FJ

Frederik Jankvist

2 fælles virksomheder

Nyfinans Holding ApS, Ny-Byg og Bolig ApS

PA

Peter Allan Hagelund

2 fælles virksomheder

K/S PORT COGOLIN 1, KOMPLEMENTARANPARTSSELSKABET PORT COGOLIN 1

CP

Claus Panduro Rydstrøm

2 fælles virksomheder

K/S PORT COGOLIN 1, KOMPLEMENTARANPARTSSELSKABET PORT COGOLIN 1

LT

Lene Thornberg

2 fælles virksomheder

K/S PORT COGOLIN 1, KOMPLEMENTARANPARTSSELSKABET PORT COGOLIN 1

TF

Thomas Foldberg

2 fælles virksomheder

K/S PORT COGOLIN 1, KOMPLEMENTARANPARTSSELSKABET PORT COGOLIN 1

TL

Tony Lystberg

2 fælles virksomheder

K/S PORT COGOLIN 1, KOMPLEMENTARANPARTSSELSKABET PORT COGOLIN 1

MR

Marianne Rydstrøm

2 fælles virksomheder

K/S PORT COGOLIN 1, KOMPLEMENTARANPARTSSELSKABET PORT COGOLIN 1

RC

Ricco Clausen

2 fælles virksomheder

K/S PORT COGOLIN 1, KOMPLEMENTARANPARTSSELSKABET PORT COGOLIN 1

LM

Lene Munch Hagelund

2 fælles virksomheder

K/S PORT COGOLIN 1, KOMPLEMENTARANPARTSSELSKABET PORT COGOLIN 1

AG

Ann Gøtze Foldberg

2 fælles virksomheder

K/S PORT COGOLIN 1, KOMPLEMENTARANPARTSSELSKABET PORT COGOLIN 1

MN

Malene Nyholm Hansen

2 fælles virksomheder

K/S PORT COGOLIN 1, KOMPLEMENTARANPARTSSELSKABET PORT COGOLIN 1

JH

Jan Haagen Rosfeldt

2 fælles virksomheder

JR & CO. HOLDING ApS, JANKVIST & CO. ApS

AJ

Agnethe Jankvist

1 fælles virksomhed

NYFINANS A/S

TK

Tommy Kai Emil Jankvist

1 fælles virksomhed

NYFINANS A/S

UT

Uffe Thomas Jankvist

1 fælles virksomhed

NYFINANS A/S

LT

Lasse Tommy Jankvist

1 fælles virksomhed

NYFINANS A/S

SS

Steen Slotholt

1 fælles virksomhed

NYFINANS A/S

SL

Sonja Lassalline Krogmann Kristoffersen

1 fælles virksomhed

NYFINANS A/S

JH

Jesper Høy

1 fælles virksomhed

Ny-Byg og Bolig ApS

RT

Rune Tarnø

1 fælles virksomhed

Ny-Byg og Bolig ApS

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller14
Virksomheder9
Direktørroller5
Bestyrelsesroller2
Stiftet3 virksomheder
Tidligere roller5