VirklyVirkly

Thomas Balle Kristensen

Om Thomas Balle Kristensen

Thomas Balle Kristensen er tilknyttet 6 virksomheder i det danske erhvervsregister. Thomas Balle Kristensen har 4 direktørroller, 1 bestyrelsespost og stifter af 2 virksomheder. Virksomhederne spænder over 11 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 11 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 41 år tilbage til 1985. Thomas Balle Kristensen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

6
VirksomhedCVRStatus
Flexera Software ApS26833345
MOTHERS HOLDING ApS35842268
MUTONIC ApS35845267
TB KRISTENSEN HOLDING ApS33351356
Celina I/S Postboks 9314390286
EXPERIENCE I/S V/H ZACHARIASEN & T B KRISTENSEN18736993

Netværk

20
TP

Thomas Piil

4 fælles virksomheder

MUTONIC ApS, SECUNIA FOUNDER HOLDING ApS, KISS ApS m.fl.

JB

Jakob Balle Kristensen

4 fælles virksomheder

MUTONIC ApS, SECUNIA FOUNDER HOLDING ApS, DANSK DATA TRADE A/S m.fl.

NH

Niels Henrik Rasmussen

4 fælles virksomheder

SECUNIA FOUNDER HOLDING ApS, KISS ApS, SELSKABET AF 1. OKTOBER 2004 A/S m.fl.

HZ

Heini Zachariassen

4 fælles virksomheder

EXPERIENCE I/S V/H ZACHARIASEN & T B KRISTENSEN, Celina I/S Postboks 93, SELSKABET AF 1. OKTOBER 2004 A/S m.fl.

JH

Jens Hvid Sivebæk Brøndberg

2 fælles virksomheder

MOTHERS HOLDING ApS, MUTONIC ApS

KW

Ken Woiremose Clausen

2 fælles virksomheder

WDI ApS, KISS ApS

MM

Michael Muhammad Abdul Haddi Uz Zaman

2 fælles virksomheder

SECUNIA FOUNDER HOLDING ApS, Flexera Software ApS

JR

John Richard

1 fælles virksomhed

TÅRNBORG ERHVERVSCENTER ApS

JR

Jimmi Richard

1 fælles virksomhed

TÅRNBORG ERHVERVSCENTER ApS

JR

Jeanett Richard

1 fælles virksomhed

TÅRNBORG ERHVERVSCENTER ApS

PE

Poul Erik Simon Nielsen

1 fælles virksomhed

TÅRNBORG ERHVERVSCENTER ApS

PV

Peter Vinther Bjerregaard

1 fælles virksomhed

SELSKABET AF 1. OKTOBER 2004 A/S

PJ

Peter Juul

1 fælles virksomhed

SELSKABET AF 1. OKTOBER 2004 A/S

KL

Karoly Laszlo Nemeth

1 fælles virksomhed

SELSKABET AF 1. OKTOBER 2004 A/S

BP

Brian Palm Svaneeng Mertz

1 fælles virksomhed

SELSKABET AF 1. OKTOBER 2004 A/S

BK

Boris Kenneth Frederiksen

1 fælles virksomhed

SELSKABET AF 1. OKTOBER 2004 A/S

BK

Bo Kristensen

1 fælles virksomhed

SELSKABET AF 1. OKTOBER 2004 A/S

AO

Arne Olsen

1 fælles virksomhed

SELSKABET AF 1. OKTOBER 2004 A/S

KK

Kim Kjelgaard Simonsen

1 fælles virksomhed

SELSKABET AF 1. OKTOBER 2004 A/S

CB

Claus Bennetsen

1 fælles virksomhed

SELSKABET AF 1. OKTOBER 2004 A/S

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller10
Virksomheder14
Direktørroller4
Bestyrelsesroller1
Stiftet2 virksomheder
Tidligere roller14