VirklyVirkly

Thomas Børglum Jensen

Om Thomas Børglum Jensen

Thomas Børglum Jensen er tilknyttet 17 virksomheder i det danske erhvervsregister. Thomas Børglum Jensen har 7 direktørroller, 11 bestyrelsesposter og stifter af 1 virksomhed. Virksomhederne spænder over 17 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 11 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 56 år tilbage til 1970. Thomas Børglum Jensen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

17
VirksomhedCVRStatus
Aktieselskabet af 12.12.202042031062
AMT INVEST ApS36026286
BESTSELLER A/S88216512
BESTSELLER Logistics A/S33751605
BESTSELLER Stores Denmark A/S29287511
BESTSELLER Wholesale A/S39365871
Blackbird Services A/S42552747
DANSK NETTO DEUTSCHLAND ApS35417362
EXACT GROUP A/S28508840
Invest FWD A/S40021841
MATE ApS36721626
MATE Futures ApS45346382
SKAGENFOOD A/S26022894
VILA A/S67756819
VILA Wholesale A/S39366592
AAA United FM A/S36435135
Børglum Consult v/Thomas Jensen26938899

Netværk

20
AH

Anders Holch Povlsen

14 fælles virksomheder

BESTSELLER A/S, Invest FWD A/S, BESTSELLER Stores Denmark A/S m.fl.

LK

Lise Kaae

14 fælles virksomheder

BESTSELLER A/S, Invest FWD A/S, BESTSELLER Stores Denmark A/S m.fl.

MB

Merete Bech Povlsen

8 fælles virksomheder

BESTSELLER A/S, BESTSELLER Stores Denmark A/S, VILA A/S m.fl.

LA

Line Andrea Fandrup

6 fælles virksomheder

BESTSELLER A/S, BESTSELLER Stores Denmark A/S, VILA A/S m.fl.

TH

Troels Holch Povlsen

4 fælles virksomheder

BESTSELLER A/S, BESTSELLER Stores Denmark A/S, VILA A/S m.fl.

CH

Carsten Henriksen

3 fælles virksomheder

BESTSELLER A/S, BESTSELLER Stores Denmark A/S, VILA A/S

FP

Finn Poulsen

3 fælles virksomheder

BESTSELLER A/S, VILA A/S, VILA STORES A/S

AK

Anne Kirstine Storm Holch Povlsen

3 fælles virksomheder

Blackbird Services A/S, Aktieselskabet af 12.12.2020, AAA United FM A/S

LE

Lars Erik Pedersen

3 fælles virksomheder

VILA Wholesale A/S, BESTSELLER Wholesale A/S, Aktieselskabet af 12.12.2020

PB

Peter Bang

2 fælles virksomheder

DANSK NETTO DEUTSCHLAND ApS, SKAGENFOOD A/S

AH

Anders Hagh

2 fælles virksomheder

DANSK NETTO DEUTSCHLAND ApS, SKAGENFOOD A/S

PB

Per Bank

2 fælles virksomheder

DANSK NETTO DEUTSCHLAND ApS, SKAGENFOOD A/S

EA

Eigil Anton Johansen Dühr

2 fælles virksomheder

BESTSELLER A/S, BESTSELLER Stores Denmark A/S

JØ

Jeppe Østergaard Bredahl

2 fælles virksomheder

Invest FWD A/S, Blackbird Services A/S

EW

Erik Weibel

2 fælles virksomheder

VILA A/S, VILA STORES A/S

DA

Daniela Aloisia Gomig-Hansen

2 fælles virksomheder

AM PIECES Retail A/S, BESTSELLER Stores A/S

MM

Morten Møberg Nielsen

1 fælles virksomhed

DANSK NETTO DEUTSCHLAND ApS

CJ

Claus Juel Jensen

1 fælles virksomhed

DANSK NETTO DEUTSCHLAND ApS

AJ

Alan Jensen

1 fælles virksomhed

DANSK NETTO DEUTSCHLAND ApS

HK

Henrik Kirketerp Nielsen

1 fælles virksomhed

DANSK NETTO DEUTSCHLAND ApS

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller21
Virksomheder23
Direktørroller7
Bestyrelsesroller11
Stiftet1 virksomheder
Tidligere roller9