VirklyVirkly

Tom Elert Christensen

Om Tom Elert Christensen

Tom Elert Christensen er tilknyttet 19 virksomheder i det danske erhvervsregister. Tom Elert Christensen har 6 direktørroller og 14 bestyrelsesposter. Virksomhederne spænder over 20 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 19 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 48 år tilbage til 1978. Tom Elert Christensen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

19
VirksomhedCVRStatus
Aktieselskabet Stilling 202520002883
Delika Christiansfeld A/S43827855
Delika Food Group A/S13964289
DELIKA HADERSLEV ApS17678876
Delika Aalborg A/S34092451
Delika Aarhus A/S40715517
DFG Investment A/S42810134
EEC Holding ApS32764355
KLEAN A/S31256089
KOK & ELERT A/S26898498
Kok og Elert Detail Aps37400637
MATCHBILER A/S27715052
P.E.J. - GRUPPEN ApS84552828
Partner Holding Aarhus ApS43360345
REDOFFICE ApS27966659
TEC MANAGEMENT ApS32764347
TEEC Invest ApS38625772
Elert & Kok I/S30404963
MASH Makes A/S37102059

Netværk

20
FK

Flemming Kok

13 fælles virksomheder

727 ONLINE A/S, Elert & Kok Holding A/S, KOK & ELERT 2022 ApS m.fl.

KM

Kurt Møller

11 fælles virksomheder

EJENDOMSSELSKABET MIDDELFARTVEJ 2, 9220 AALBORG Ø A/S, Delika Aarhus A/S, Delika Christiansfeld A/S m.fl.

TM

Thomas Marstrand

9 fælles virksomheder

Delika Aarhus A/S, Delika Christiansfeld A/S, DELIKA HADERSLEV ApS m.fl.

AM

Anders Møberg Eriksen

9 fælles virksomheder

Delika Aarhus A/S, Delika Christiansfeld A/S, DELIKA HADERSLEV ApS m.fl.

CJ

Claus Juel Jensen

7 fælles virksomheder

Delika Aarhus A/S, Delika Christiansfeld A/S, DELIKA HADERSLEV ApS m.fl.

MH

Mads Høegh

7 fælles virksomheder

Delika Aarhus A/S, Delika Christiansfeld A/S, DELIKA HADERSLEV ApS m.fl.

JH

Jesper Henrik Palm Westermann

7 fælles virksomheder

Delika Aarhus A/S, Delika Christiansfeld A/S, DELIKA HADERSLEV ApS m.fl.

TM

Torben Mæhlisen

7 fælles virksomheder

DELIKA HADERSLEV ApS, DELIKA ENGESVANG A/S, AJ-SKJERN A/S m.fl.

HA

Henrik Andersen

7 fælles virksomheder

DELIKA HADERSLEV ApS, DELIKA ENGESVANG A/S, AJ-SKJERN A/S m.fl.

LB

Line Borup Andreassen

6 fælles virksomheder

Delika Aarhus A/S, Delika Christiansfeld A/S, DELIKA HADERSLEV ApS m.fl.

SF

Søren Fournaise Eriksen

6 fælles virksomheder

Delika Aarhus A/S, Delika Christiansfeld A/S, DELIKA HADERSLEV ApS m.fl.

PL

Per Laursen

6 fælles virksomheder

Delika Aarhus A/S, Delika Christiansfeld A/S, DELIKA HADERSLEV ApS m.fl.

HF

Henrik Find Bang Biilmann

6 fælles virksomheder

Delika Aarhus A/S, Delika Christiansfeld A/S, DELIKA HADERSLEV ApS m.fl.

MS

Michael Søndergaard

6 fælles virksomheder

Delika Aarhus A/S, Delika Christiansfeld A/S, DELIKA HADERSLEV ApS m.fl.

HM

Heidi Munck Graversen

6 fælles virksomheder

DELIKA HADERSLEV ApS, DELIKA ENGESVANG A/S, AJ-SKJERN A/S m.fl.

SA

Søren Alois Larsen

5 fælles virksomheder

Delika Aarhus A/S, Delika Christiansfeld A/S, DELIKA HADERSLEV ApS m.fl.

RD

Rasmus Damsted Hansen

5 fælles virksomheder

Delika Aarhus A/S, Delika Christiansfeld A/S, DELIKA HADERSLEV ApS m.fl.

MP

Michael Pehrson Bechgaard

5 fælles virksomheder

Delika Aarhus A/S, Delika Christiansfeld A/S, DELIKA HADERSLEV ApS m.fl.

WB

Wojciech Bielenica

5 fælles virksomheder

Delika Aarhus A/S, Delika Christiansfeld A/S, DELIKA HADERSLEV ApS m.fl.

JA

Janni Aaholm Madsen

5 fælles virksomheder

DELIKA HADERSLEV ApS, DELIKA ENGESVANG A/S, Delika Food Group A/S m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller24
Virksomheder36
Direktørroller6
Bestyrelsesroller14
Tidligere roller21