VirklyVirkly

Tommi Henriksen

Om Tommi Henriksen

Tommi Henriksen er tilknyttet 7 virksomheder i det danske erhvervsregister. Tommi Henriksen har 1 direktørrolle og 1 bestyrelsespost. Virksomhederne spænder over 6 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 5 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 7 år tilbage til 2019. Tommi Henriksen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

7
VirksomhedCVRStatus
Anpartsselskabet af 26-01-202142237566
BRUGSEN AUNING10609216
MH Ejendomsinvest ApS40340254
Landbrug v/Tommi Henriksen28942265
Nybolig Djursland & Nybolig Landbrug I/S25610288
Nybolig Landbrug I/S33003870
Tommi Henriksen21825808

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller7
Virksomheder7
Direktørroller1
Bestyrelsesroller1