VirklyVirkly

Torben Helge Huss

Om Torben Helge Huss

Torben Helge Huss er tilknyttet 16 virksomheder i det danske erhvervsregister. Torben Helge Huss har 8 direktørroller og 10 bestyrelsesposter. Virksomhederne spænder over 25 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 14 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 52 år tilbage til 1974. Torben Helge Huss deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

16
VirksomhedCVRStatus
AKTIESELSKABET AF 17.02.198610154871
AUKTIONSHUSET DAB A/S49757816
DSV TRANSPORT A/S11931901
EGEDAL MASKINFABRIK A/S76234515
ENTREPRENØRFIRMAET EIGIL JENSEN, BILLUND A/S52814812
Niehus Finans A/S78865512
NIELSSON INVEST ApS28897464
ORGANIC FUEL TECHNOLOGY A/S30732758
T. H. INVEST ApS11890687
TLS A/S21635383
VED STRANDEN ApS11444202
Ved Stranden Holding 3 ApS41199199
Ved Stranden Holding 4 ApS41199180
Ved Stranden Holding 5 ApS43412701
Ved Stranden Holding I ApS40569138
TORBEN HUSS12592787

Netværk

20
CH

Claus Huss

15 fælles virksomheder

TLS A/S, AKTIESELSKABET AF 17.02.1986, TRANSEUROPE CARGO SERVICES A/S m.fl.

PK

Pernille Kristensen-Huss

11 fælles virksomheder

PETERS BILER, TRANS DK, VOGNMANDSFIRMAET TORBEN HUSS A/S, AKTIESELSKABET AF 17.02.1986, TRANSEUROPE CARGO SERVICES A/S m.fl.

JJ

Joan Jette Ove Huss

9 fælles virksomheder

PETERS BILER, TRANS DK, VOGNMANDSFIRMAET TORBEN HUSS A/S, TLS A/S, AKTIESELSKABET AF 17.02.1986 m.fl.

PE

Poul Erik Blichfeldt Nielsen

8 fælles virksomheder

SELSKABET AF 6/12 1984 ApS, ØKO-VARM ApS, HOTEL ÅLBÆK STRAND ApS m.fl.

CF

Carsten Fode

8 fælles virksomheder

ØKO-VARM ApS, AKTIESELSKABET AF 17.02.1986, TRANSEUROPE CARGO SERVICES A/S m.fl.

OR

Ole Robert Jacobsen

8 fælles virksomheder

PETERS BILER, TRANS DK, VOGNMANDSFIRMAET TORBEN HUSS A/S, AKTIESELSKABET AF 17.02.1986, TRANSEUROPE CARGO SERVICES A/S m.fl.

MR

Mads Reffstrup Pedersen

8 fælles virksomheder

BOLIGKØB OG SALG A/S, 3V TRANSPORT A/S, HANDELSSELSKABET AF 18. JANUAR 2011 A/S m.fl.

PR

Poul Rasmussen

7 fælles virksomheder

SELSKABET AF 6/12 1984 ApS, ØKO-VARM ApS, HOTEL ÅLBÆK STRAND ApS m.fl.

SO

Steen Overgaard

7 fælles virksomheder

ENTREPRENØRFIRMAET EIGIL JENSEN, BILLUND A/S, 3V TRANSPORT A/S, HANDELSSELSKABET AF 18. JANUAR 2011 A/S m.fl.

CS

Carsten Skovsted Iversen

6 fælles virksomheder

ENTREPRENØRFIRMAET EIGIL JENSEN, BILLUND A/S, 3V TRANSPORT A/S, HANDELSSELSKABET AF 18. JANUAR 2011 A/S m.fl.

SA

Stig Aage Farsø Nielsen

5 fælles virksomheder

ØKO-VARM ApS, AKTIESELSKABET AF 8. OKTOBER 2009, BY AFVIKL. AF 5/11 2009 ApS m.fl.

KV

Klaus Vrist Antonsen

4 fælles virksomheder

TLS A/S, Niehus Finans A/S, TLS ØST ApS m.fl.

LE

Lars Elfrom Hansen

4 fælles virksomheder

TLS A/S, Niehus Finans A/S, TLS ØST ApS m.fl.

TC

Tom Christensen

4 fælles virksomheder

ENTREPRENØRFIRMAET EIGIL JENSEN, BILLUND A/S, 3V TRANSPORT A/S, 3V Holding ApS m.fl.

KJ

Kim Jensen

4 fælles virksomheder

ENTREPRENØRFIRMAET EIGIL JENSEN, BILLUND A/S, 3V TRANSPORT A/S, 3V Holding ApS m.fl.

AH

Anders Hjortshøj

4 fælles virksomheder

OFT HOLDING, DANMARK ApS, FORMUEEVOLUTION II A/S, FORMUEEVOLUTION I A/S m.fl.

LH

Leif Helmuth Mortensen

3 fælles virksomheder

ØKO-VARM ApS, BY AFVIKL. AF 5/11 2009 ApS, EGEDAL MASKINFABRIK A/S

PH

Poul Holmgård

3 fælles virksomheder

ØKO-VARM ApS, BY AFVIKL. AF 5/11 2009 ApS, EGEDAL MASKINFABRIK A/S

FC

Freddy Christian Jarne Frederiksen

3 fælles virksomheder

ØKO-VARM ApS, BY AFVIKL. AF 5/11 2009 ApS, EGEDAL MASKINFABRIK A/S

KM

Kåre Martin Gunder Madsen

3 fælles virksomheder

JYSKE AUKTIONER A/S, AUKTIONSHUSET DAB A/S, TLS ØST ApS

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller24
Virksomheder49
Direktørroller8
Bestyrelsesroller10
Tidligere roller50