VirklyVirkly

Torben Steen Jensen

Om Torben Steen Jensen

Torben Steen Jensen er tilknyttet 29 virksomheder i det danske erhvervsregister. Torben Steen Jensen har 18 direktørroller og 11 bestyrelsesposter. Virksomhederne spænder over 30 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 16 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 42 år tilbage til 1984. Torben Steen Jensen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

29
VirksomhedCVRStatus
AC Capital ApS40036040
AC Copenhagen ApS43908189
AC Fonden ApS46461320
AC Fonden II ApS46461290
AC Fonden III ApS46461304
AC Management ApS39606291
AC Nordic ApS38742809
CEMBRANE A/S36422289
Injecto Group A/S35806555
K/S ENERGIPENSION BRANDENBURG25174682
K/S ENERGIPENSION ITALY III34466270
K/S ENERGIPENSION ITALY V34737541
K/S ENERGIPENSION NEUSTADT34890722
K/S FABERLUX35204083
K/S KERASOL-BUTTERFLY34737533
K/S VINDINVEST 2031076986
KOMPLEMENTAR SOLAR ENERGY COMPANY ApS31187710
KOMPLEMENTARSELSKABET ENERGIPENSION BRANDENBURG ApS33586868
KOMPLEMENTARSELSKABET ENERGIPENSION ITALY III ApS34462615
KOMPLEMENTARSELSKABET ENERGIPENSION ITALY V ApS34736626
KOMPLEMENTARSELSKABET ENERGIPENSION NEUSTADT ApS34888086
KOMPLEMENTARSELSKABET FABERLUX ApS33586906
KOMPLEMENTARSELSKABET KERASOL-BUTTERFLY ApS34736553
LYNGBY BOLDKLUB A/S30616065
Niels Juncker Holding ApS77514112
QILDEN ApS38841009
Selskabet af 1. juni 2005 A/S29150095
Torben Steen Jensen25680103
VENERE INVEST A/S35514724

Netværk

20
RH

Robin Heino Eriksen

32 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET ENERGIPENSION ITALY V ApS, KOMPLEMENTARSELSKABET ENERGIPENSION BRANDENBURG ApS, KOMPLEMENTARSELSKABET ENERGIPENSION NEUSTADT ApS m.fl.

TS

Thomas Sonne-Schmidt

31 fælles virksomheder

VENERE INVEST A/S, K/S ENERGIPENSION NEUSTADT, HF Leipzig Invest II A/S m.fl.

JA

Jesper Axel Gotfredsen

28 fælles virksomheder

ROVSING INNOVATION A/S, AC EJENDOMME AF 2012 ApS, VENERE INVEST A/S m.fl.

ME

Morten Elmquist Erichsen

27 fælles virksomheder

ROVSING INNOVATION A/S, KOMPLEMENTARSELSKABET ENERGIPENSION ITALY V ApS, KOMPLEMENTARSELSKABET ENERGIPENSION BRANDENBURG ApS m.fl.

KE

Karin Elmquist

19 fælles virksomheder

K/S KUNSTINVEST 2, K/S KUNSTINVEST 4, K/S KUNSTINVEST 5 m.fl.

LS

Lars Skanvig Bramhelft

11 fælles virksomheder

ROVSING INNOVATION A/S, VENERE INVEST A/S, HF TAX A/S m.fl.

KM

Kim Madsen

11 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET ENERGIPENSION BRANDENBURG ApS, SOLAR ENERGY COMPANY III P/S, SOLAR ENERGY COMPANY IV P/S m.fl.

ME

Marie Elmquist Erichsen

10 fælles virksomheder

K/S KUNSTINVEST 2, K/S KUNSTINVEST 4, K/S KUNSTINVEST 5 m.fl.

KB

Kasper Bruus Christensen

10 fælles virksomheder

SOLAR ENERGY COMPANY III P/S, SOLAR ENERGY COMPANY IV P/S, K/S HAMBURG-LILIENCRONSTRASSE m.fl.

ET

Erik Tronborg Andersen

8 fælles virksomheder

PRIVAT FORMUE INVEST IV ApS, TORBEN STEEN JENSEN ApS, PRIVAT FORMUE FORVALTNING III ApS m.fl.

PE

Per Emil Hasselbalch Stakemann

8 fælles virksomheder

PRIVAT FORMUE INVEST IV ApS, TORBEN STEEN JENSEN ApS, PRIVAT FORMUE FORVALTNING III ApS m.fl.

NH

Niels Henrik Stakemann Spang-Hanssen

8 fælles virksomheder

PRIVAT FORMUE INVEST IV ApS, LUNDEVANG INVEST ApS, PRIVAT FORMUE INVEST II A/S m.fl.

JB

Jørgen Buch

8 fælles virksomheder

RHB ApS, BARFOED EJENDOMSINVEST II ApS, K. J. INVEST A/S m.fl.

LV

Lars Vendelbo Pedersen

7 fælles virksomheder

PRIVAT FORMUE FORVALTNING III ApS, PRIVAT FORMUE INVEST II A/S, PRIVAT FORMUE INVEST I A/S m.fl.

BT

Borris Tangaa Nielsen

7 fælles virksomheder

RHB ApS, BARFOED EJENDOMSINVEST II ApS, K. J. INVEST A/S m.fl.

PB

Per Baun Helios

7 fælles virksomheder

RHB ApS, K. J. INVEST A/S, K.J. EJENDOMME SYD ApS m.fl.

AS

Allan Stig Mørch

7 fælles virksomheder

SOLAR ENERGY COMPANY III P/S, SOLAR ENERGY COMPANY IV P/S, K/S HAMBURG-LILIENCRONSTRASSE m.fl.

KA

Kristian Aage Jensen

6 fælles virksomheder

PRIVAT FORMUE INVEST IV ApS, LUNDEVANG INVEST ApS, PENTECH A/S m.fl.

GH

Gert Hansen

6 fælles virksomheder

LUNDEVANG INVEST ApS, PRIVAT FORMUE INVEST II A/S, PRIVAT FORMUE INVEST I A/S m.fl.

PS

Peter Skjellerup Schultz-Jensen

6 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET ENERGIPENSION BRANDENBURG ApS, K/S ENERGIPENSION BRANDENBURG, YVC A/S m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller32
Virksomheder91
Direktørroller18
Bestyrelsesroller11
Tidligere roller85