VirklyVirkly

Vivi Sørensen

Om Vivi Sørensen

Vivi Sørensen er tilknyttet 41 virksomheder i det danske erhvervsregister. Vivi Sørensen har 16 direktørroller og 35 bestyrelsesposter. Virksomhederne spænder over 15 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 15 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 52 år tilbage til 1974. Vivi Sørensen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

41
VirksomhedCVRStatus
A/S AF 14/6 199515503548
Agat Development A/S18260476
Agat Ejendomme #1 P/S38748106
Agat Ejendomme A/S24256782
Agat Management A/S12141599
BROEN Shopping A/S34051356
Damhusene, Randers P/S39667126
DRIFTSSELSKABET FREDERIKSSUND ApS32645607
EJENDOMSINTERESSENTSKABET AF 18.12.199720720808
EJENDOMSINTERESSENTSKABET JOMFRU ANE GADE 2521595640
Ejendomsselskabet Beddingen 5 ABC P/S39204487
GRUNDEJERFORENINGEN BJØDSTRUPVEJ, HØJBJERG I/S32646166
Heimstaden Toghavegården ApS39170477
Kimbo Byg Randers Komplementar ApS40851232
Kimbo Byg Randers P/S39667231
KOMMANDITAKTIESELSKABET FREDERIKSSUND SHOPPINGCENTER30695089
KOMMANDITAKTIESELSKABET ØSTRE HAVN25628985
KOMMANDITAKTIESELSKABET ØSTRE TEGLGADE 733381174
Komplementarselskabet Agat Ejendomme ApS35874593
Komplementarselskabet Beddingen 5ABC ApS39184192
Komplementarselskabet Østre Havnepark 10, 9000 Aalborg ApS38741276
Komplementarselskabet Østre Havnepark 12, 9000 Aalborg ApS41074795
Komplementarselskabet Østre Havnepark 7, 9000 Aalborg ApS38741160
KOMPLEMENTARSELSKABET ØSTRE TEGLGADE ApS33375638
Nectar Willeshave P/S41735821
PROJEKTSELSKABET KØGE CENTRUM A/S36497734
RINGSTED OUTLET CENTER P/S28498756
Sporbyen Komplementarselskab ApS38378694
SporbyenScandia 3 P/S39170434
SporbyenScandia 4 A/S39170353
SporbyenScandia Byggefelt Z A/S41712805
SporbyenScandia Byggefelt ÆØÅ P/S41698373
SporbyenScandia P/S38380176
SPV RINGSTED ApS28496389
Stella5 Riverside P/S38741683
ØSTRE HAVN AALBORG ApS25628969
Østre Havnepark 12, 9000 Aalborg P/S41075627
Østre Havnepark 7, 9000 Aalborg P/S38741837
Komplementarselskabet Vanløse Alle 92 ApS38747363
TK BYGGE-HOLDING RUSSIA ApS16113298
Vanløse Alle 92 P/S38748017

Netværk

20
RA

Robert Andersen

81 fælles virksomheder

Heimstaden Toghavegården ApS, Kimbo Byg Randers P/S, Sporbyen Komplementarselskab ApS m.fl.

FC

Frede Clausen

75 fælles virksomheder

Heimstaden Toghavegården ApS, Sporbyen Komplementarselskab ApS, TK ØRESTADEN A/S m.fl.

PS

Per Søndergaard Pedersen

34 fælles virksomheder

Heimstaden Toghavegården ApS, Kimbo Byg Randers P/S, TK ØRESTADEN A/S m.fl.

BS

Brian Schiønning Larsen

29 fælles virksomheder

TK ØRESTADEN A/S, TK EJENDOMSUDVIKLING A/S, K/S TAMPERE IV, FINLAND m.fl.

SH

Søren Holm

28 fælles virksomheder

Heimstaden Toghavegården ApS, Kimbo Byg Randers P/S, Agat Management A/S m.fl.

RB

Rune Bech Kjældgaard

21 fælles virksomheder

Kimbo Byg Randers P/S, Agat Management A/S, Komplementarselskabet Østre Havnepark 12, 9000 Aalborg ApS m.fl.

MT

Morten Tousgaard

21 fælles virksomheder

Agat Management A/S, Komplementarselskabet Beddingen 5ABC ApS, PROJEKTSELSKABET KØGE CENTRUM A/S m.fl.

PJ

Per Jensen Thorsager

17 fælles virksomheder

TK ØRESTADEN A/S, TK EJENDOMSUDVIKLING A/S, ØSTRE TEGLGADE 7 A/S m.fl.

EG

Erik Godtfredsen

13 fælles virksomheder

Heimstaden Toghavegården ApS, Kimbo Byg Randers P/S, SporbyenScandia 4 A/S m.fl.

SJ

Steen Jørgensen

12 fælles virksomheder

Heimstaden Toghavegården ApS, Kimbo Byg Randers P/S, Sporbyen Komplementarselskab ApS m.fl.

JB

Jesper Berning

12 fælles virksomheder

TK EJENDOMSUDVIKLING A/S, TK PROJEKT DEVELOPMENT A/S, TK MARGRETHEPARKEN A/S m.fl.

FE

Finn Ebbe Jakobsen

12 fælles virksomheder

TK EJENDOMSUDVIKLING A/S, TK PROJEKT DEVELOPMENT A/S, TK MARGRETHEPARKEN A/S m.fl.

NC

Niels Christian Thorbjørn Olsen

11 fælles virksomheder

EJENDOMSINTERESSENTSKABET JOMFRU ANE GADE 25, Agat Management A/S, PROJEKTSELSKABET KØGE CENTRUM A/S m.fl.

MJ

Morten Jensen

11 fælles virksomheder

K/S TAMPERE IV, FINLAND, ØSTRE TEGLGADE 7 A/S, TK MARGRETHEPARKEN A/S m.fl.

TS

Thorkild Sørensen Sloth Kristensen

10 fælles virksomheder

TK EJENDOMSUDVIKLING A/S, TK MARGRETHEPARKEN A/S, Agat Management A/S m.fl.

HC

Henrik Calum

7 fælles virksomheder

TK EJENDOMSUDVIKLING A/S, ROSKILDE STATIONSCENTER A/S, TK FORRETNINGSEJENDOMME A/S m.fl.

HS

Henrik Stig Møller

7 fælles virksomheder

Agat Management A/S, EURO MALL POLAND HOLDING A/S, TK DEVELOPMENT BALTICS HOLDING A/S m.fl.

DZ

Dennis Zaar Søndergaard

6 fælles virksomheder

SporbyenScandia 4 A/S, SporbyenScandia Byggefelt ÆØÅ P/S, SporbyenScandia 3 P/S m.fl.

SK

Søren Kristiansen

5 fælles virksomheder

Sporbyen Komplementarselskab ApS, SporbyenScandia Byggefelt ÆØÅ P/S, SporbyenScandia 3 P/S m.fl.

NG

Niels Gustav Hedeager Andersen

5 fælles virksomheder

TK MARGRETHEPARKEN A/S, Agat Management A/S, TK BORNHOLM A/S m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller53
Virksomheder89
Direktørroller16
Bestyrelsesroller35
Tidligere roller50