VirklyVirkly

Anders Dam Kjær Poulsen

Om Anders Dam Kjær Poulsen

Anders Dam Kjær Poulsen er tilknyttet 9 virksomheder i det danske erhvervsregister. Anders Dam Kjær Poulsen har 7 direktørroller, 5 bestyrelsesposter og stifter af 3 virksomheder. Virksomhederne spænder over 12 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 8 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 34 år tilbage til 1992. Anders Dam Kjær Poulsen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

9
VirksomhedCVRStatus
ANDERS DAM POULSEN HOLDING ApS35802371
Annex Ejendomme A/S37748374
ANPARTSSELSKABET AF 30.7.199335802428
Hanssen Udvikling ApS30082540
Hasselvangen Ejendomme ApS29629560
Kanalhusene Horsens III ApS39137135
Luxkids ApS37284408
PEJA Ejendomme Horsens 2026 A/S38505661
PROJEKT SKIBET ApS30209451

Netværk

20
HO

Hans Ole Lomholt Poulsen

11 fælles virksomheder

Luxkids ApS, Annex Ejendomme A/S, Hanssen Udvikling ApS m.fl.

JM

Jesper Møberg

5 fælles virksomheder

Hanssen Udvikling ApS, PROJEKT SKIBET ApS, PROJEKTUDVIKLING AF 1. APRIL 2009 A/S m.fl.

GE

Gert Eg

5 fælles virksomheder

Hanssen Udvikling ApS, PROJEKT SKIBET ApS, PROJEKTUDVIKLING AF 1. APRIL 2009 A/S m.fl.

SH

Søren Hanssen

5 fælles virksomheder

Hanssen Udvikling ApS, PROJEKT SKIBET ApS, PROJEKTUDVIKLING AF 1. APRIL 2009 A/S m.fl.

PB

Pernille Bigaard

3 fælles virksomheder

PROJEKT SKIBET ApS, PROJEKTUDVIKLING AF 1. APRIL 2009 A/S, Hasselvangen Ejendomme ApS

CL

Chris Lützen Petersen

2 fælles virksomheder

Luxkids ApS, PETERSEN & POULSEN ApS

RM

Rene Milholt

2 fælles virksomheder

Luxkids ApS, AUDIO VISIONARY MUSIC A/S

HN

Henrik Nicolai Hørdum Clausen

1 fælles virksomhed

Luxkids ApS

AK

Anne Kristine Løkkegaard

1 fælles virksomhed

Luxkids ApS

BN

Bonnik Nicolajsen Hansen

1 fælles virksomhed

Luxkids ApS

HJ

Hans Jørgen Lomholt Poulsen

1 fælles virksomhed

Annex Ejendomme A/S

KB

Kim Branick

1 fælles virksomhed

ANPARTSSELSKABET AF 30.7.1993

JG

Jonnhild Groa Hanssen

1 fælles virksomhed

Hanssen Udvikling ApS

MA

Michael Andersen

1 fælles virksomhed

Hanssen Udvikling ApS

JS

Jesper Sørensen

1 fælles virksomhed

Hanssen Udvikling ApS

FB

Finn Birkjær Nielsen

1 fælles virksomhed

PROJEKT SKIBET ApS

ML

Morten Lykke

1 fælles virksomhed

PROJEKT SKIBET ApS

HS

Henrik Skovsby

1 fælles virksomhed

PROJEKT SKIBET ApS

RC

Rasmus Christen Kjær

1 fælles virksomhed

PROJEKT SKIBET ApS

AM

Anders Marcus

1 fælles virksomhed

PROJEKT SKIBET ApS

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller17
Virksomheder17
Direktørroller7
Bestyrelsesroller5
Stiftet3 virksomheder
Tidligere roller9