VirklyVirkly

Finn Birkjær Nielsen

Om Finn Birkjær Nielsen

Finn Birkjær Nielsen er tilknyttet 47 virksomheder i det danske erhvervsregister. Finn Birkjær Nielsen har 19 direktørroller og 32 bestyrelsesposter. Virksomhederne spænder over 24 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 31 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 53 år tilbage til 1973. Finn Birkjær Nielsen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

47
VirksomhedCVRStatus
ACE INVEST ApS34485534
BLUE CAPITAL A/S33254490
BORUPS BOLIGHUS ApS44170116
CECN Invest ApS45286398
Chr. Xs Vej 66 ApS39498855
Drewsens A/S29784655
Drewsens Vejle A/S41025646
Ejendomsselskabet Amalievej ApS38828428
ENSTO A/S32365450
ENSTO CH A/S35477659
ENSTO CS A/S35477667
ENSTO GROUP ApS31866022
ENSTO SERVICE ApS35634487
F. Birkjær Holding ApS40180346
FIBINI HOLDING A/S20684100
Flux Water ApS37151106
From og Birkjær Aps39887819
GA Ejendom A/S38570986
GRØNNEGADE, VEJLE ApS34077312
GRØNNEGADE, VEJLE HOLDING ApS34076995
Guest Apart Aarhus ApS39954664
Home.Earth III Lilletorv ApS39350106
IBI GROUP A/S32346324
Innovater Retail A/S43284886
INNOVATORIUM HERNING A/S26027136
JJO INVESTMENT ApS26387477
K/S FYNSK DETAIL, REMA1000 ODENSE33961189
K/S ISHØJ STRANDVEJ34085803
K/S ISLEVDALVEJ 9827553346
K/S JYSK DETAIL, REMA1000 IKAST33575831
K/S JYSK DETAIL, SKJERN-TARM33380119
K/S JÆGERVEJ SKJERN29323429
K/S Kolding, Nr. Bjertvej34085196
KOMPLEMENTARSELSKABET JÆGERVEJ SKJERN ApS29319235
Melius Gadehavegård ApS46325869
Mesanen ApS37238538
PROJEKT SKIBET ApS30209451
ROOF Invest Frederiksberg ApS36507837
SAND JENSEN AUTOMOBILER A/S48118712
SKANSEN, EBELTOFT ApS34076979
SVANEVEJ 4, KØBENHAVN ApS33149301
TH OG CO. ApS27698522
Thormann Invest ApS41162198
Toldbodhusevej 35-43 ApS38380427
Vestergårdsvej i Viby ApS38737457
VSØ 41 ApS42654167
ENSTO HOLDING A/S35391800

Netværk

20
ML

Morten Lykke

27 fælles virksomheder

Komplementarselskabet Resireal NSF-Innovater A4-A6 ApS, GRANIT INVEST ApS, K/S JYSK DETAIL, REMA1000 IKAST m.fl.

BA

Bo Anders Olesen

18 fælles virksomheder

SKÆVINGE ENTREPRENØR SERVICE ApS, GÖTEBORG GAMLESTADEN ApS, K/S ALEKÄRRSGATAN 4-6, GÖTEBORG, SVERIGE m.fl.

JE

Jørgen Einer-Jensen Brammer

14 fælles virksomheder

PROMENADEN ODENSE A/S, Mariedalsvej 1 - 3 ApS, K/S ISP STOCKHOLM m.fl.

BF

Bent Friis Pedersen

13 fælles virksomheder

PROMENADEN ODENSE A/S, Mariedalsvej 1 - 3 ApS, K/S ISLEVDALVEJ 98 m.fl.

FJ

Flemming Joseph Jensen

11 fælles virksomheder

K/S SJÆLSØSELSKAB30, KOMPLEMENTARSELSKABET SJ. SEL24 ApS, PROJEKTSELSKAB AF 29/9 2005 ApS m.fl.

JJ

Jørgen Junker Petersen

11 fælles virksomheder

K/S SJÆLSØSELSKAB30, KOMPLEMENTARSELSKABET SJ. SEL24 ApS, PROJEKTSELSKAB AF 29/9 2005 ApS m.fl.

TB

Torben Black

11 fælles virksomheder

K/S SJÆLSØSELSKAB30, KOMPLEMENTARSELSKABET SJ. SEL24 ApS, PROJEKTSELSKAB AF 29/9 2005 ApS m.fl.

RS

Rikke Sørensen

10 fælles virksomheder

Komplementarselskabet Resireal NSF-Innovater A4-A6 ApS, Home.Earth III Lilletorv ApS, Innovater Rec 3 A/S m.fl.

BL

Bente Leth Kruse

9 fælles virksomheder

ENSTO SERVICE ApS, ENSTO A/S, FIBINI HOLDING A/S m.fl.

KB

Kim Breyen

8 fælles virksomheder

K/S SJÆLSØSELSKAB30, KOMPLEMENTARSELSKABET SJ. SEL24 ApS, KOMPLEMENTARSELSKABET EGEN II ApS m.fl.

EK

Ejnar Kristiansen

8 fælles virksomheder

ENSTO SERVICE ApS, ENSTO A/S, ENSTO GROUP ApS m.fl.

LB

Lars Birkjær Nielsen

8 fælles virksomheder

ENSTO SERVICE ApS, ENSTO A/S, ENSTO GROUP ApS m.fl.

MK

Martin Kibsgaard Jensen

8 fælles virksomheder

K/S JYSK DETAIL, REMA1000 IKAST, BLUE CAPITAL A/S, K/S JYSK DETAIL, SKJERN-TARM m.fl.

CE

Carl Erik Skovgaard

8 fælles virksomheder

Home.Earth III Lilletorv ApS, Innovater Rec 3 A/S, INNOVATER REC N1 A/S m.fl.

AW

Allan Wind Petersen

7 fælles virksomheder

SKÆVINGE ENTREPRENØR SERVICE ApS, GÖTEBORG GAMLESTADEN ApS, K/S ALEKÄRRSGATAN 4-6, GÖTEBORG, SVERIGE m.fl.

EJ

Eik Jensenius Schiffer

7 fælles virksomheder

SKÆVINGE ENTREPRENØR SERVICE ApS, GÖTEBORG GAMLESTADEN ApS, K/S ALEKÄRRSGATAN 4-6, GÖTEBORG, SVERIGE m.fl.

OV

Ole Vagner

7 fælles virksomheder

SKÆVINGE ENTREPRENØR SERVICE ApS, GÖTEBORG GAMLESTADEN ApS, K/S ALEKÄRRSGATAN 4-6, GÖTEBORG, SVERIGE m.fl.

NT

Nils Thygesen

7 fælles virksomheder

SKÆVINGE ENTREPRENØR SERVICE ApS, GÖTEBORG GAMLESTADEN ApS, K/S ALEKÄRRSGATAN 4-6, GÖTEBORG, SVERIGE m.fl.

MR

Mads Richardt

7 fælles virksomheder

SKÆVINGE ENTREPRENØR SERVICE ApS, GÖTEBORG GAMLESTADEN ApS, K/S ALEKÄRRSGATAN 4-6, GÖTEBORG, SVERIGE m.fl.

DB

Ditte Birkjær Boll

6 fælles virksomheder

PROMENADEN ODENSE A/S, FIBINI HOLDING A/S, Guest Apart Aarhus ApS m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller55
Virksomheder100
Direktørroller19
Bestyrelsesroller32
Tidligere roller70