VirklyVirkly

Martin Kibsgaard Jensen

Om Martin Kibsgaard Jensen

Martin Kibsgaard Jensen er tilknyttet 91 virksomheder i det danske erhvervsregister. Martin Kibsgaard Jensen har 48 direktørroller, 38 bestyrelsesposter og stifter af 1 virksomhed. Virksomhederne spænder over 10 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 8 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 24 år tilbage til 2002. Martin Kibsgaard Jensen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

91
VirksomhedCVRStatus
BLUE CAPITAL A/S33254490
Bramming Retail Center Komplementar ApS44133938
CENTERVEST, VIBORG KOMPLEMENTAR ApS36202254
DIAGONALVEJ KOMPLEMENTAR ApS34716021
Ejendomsselskabet Gl. Aabyhøj Komplementar ApS43463705
Esbjerg Centrum, Taurusvej Komplementar ApS46302885
Esbjerg, Snedkervej Komplementar ApS41268735
Farsø, Holmevej Komplementar ApS42304670
FAXE ALLÉ-VINKELVEJ KOMPLEMENTAR ApS35243275
Frederiksværk Retail Center Komplementar ApS39813572
Fynsk Detail, Odense Komplementar ApS36918969
Fynsk Detail, Otterup-Odense N Komplementar ApS45369234
Fynsk Detail, Ringe Komplementar ApS45103188
Gentofte Bymidte Komplementar ApS44030640
Grenaa Retail Park Komplementar ApS44968096
Grenaa, Søndergade-Kannikegade Komplementar ApS43521314
Herning, Dæmningen 17 Komplementar ApS39039435
Herning, Åvænget Komplementar ApS42856835
Horsens, Krudthusvej Komplementar ApS46509803
Hørsholm, Usserød Kongevej Komplementar ApS39602830
I/S Clausen & Kibsgaard34922500
I/S Torvet 129743754
ISHØJ STRANDVEJ KOMPLEMENTAR ApS34083967
Jysk Detail, Brønderslev II Komplementar ApS42993824
Jysk Detail, Kometvej Komplementar ApS37934739
JYSK DETAIL, RINGKØBING KOMPLEMENTAR ApS35894926
Jysk Detail, Skanderborg-Ry Komplementar ApS45414310
JYSK DETAIL, SKØDSTRUP KOMPLEMENTAR ApS35430113
Jysk Detail, Østerbakken Komplementar ApS41356545
K/S Ballerup Boulevard-Tempovej40610480
K/S Bjerringbro, Østergade46035674
K/S Dansk Detail, Ikast-Maribo40662499
K/S Esbjerg Centrum, Taurusvej46302966
K/S Esbjerg, Snedkervej41269073
K/S Esbjerg, Teglværkskvarteret40662502
K/S Farsø, Holmevej42304697
K/S Fynsk Detail, Otterup-Odense N45369242
K/S Gentofte Bymidte44030926
K/S Grenaa Retail Park44969769
K/S Hirtshals, Jørgen Fibigersgade38211625
K/S Hørsholm, Usserød Kongevej39604361
K/S Jysk Detail, Billund-Løgstør41254203
K/S Jysk Detail, Håndværkervej45539393
K/S JYSK DETAIL, KOLDING35533001
K/S Jysk Detail, Rema1000 Esbjerg N37993379
K/S Jysk Detail, Rema1000 Hornslet37156809
K/S JYSK DETAIL, REMA1000 IKAST33575831
K/S JYSK DETAIL, SKJERN-TARM33380119
K/S Jysk Detail, Vejle-Bredballe43807374
K/S Jysk Detail, Østre Ringgade37762989
K/S JYSK DETAIL,TRANBJERG35846220
K/S Kastrup, Amager Landevej42481688
K/S Kolding, Nr. Bjertvej34085196
K/S Ribe, Moltkes Allé42601322
K/S Sjællandsk Detail, Hovedgaden44481669
K/S Sjællandsk Detail, Nordlysvej46064127
K/S Skomagergade, Roskilde42896861
K/S Sunset Boulevard, Slagelse38708619
K/S Teknologisvinget, Aabybro44644762
K/S Tune Parkvej 741283939
K/S Vejle Centrum, Damhaven44675099
K/S Værløse, Bymidten43899627
K/S Aabenraa, Langebro39911841
K/S Aarhus, Silkeborgvej-Odinsvej38883003
K/S Aarhus, Trøjborgvej39366312
K/S Aarhus, Viborgvej-Blomstervej43261541
Kastrup, Amager Landevej Komplementar ApS42481521
MKJ v/Martin Kibsgaard Jensen32862349
REMA1000 HØJE TAASTRUP KOMPLEMENTAR ApS36445289
Ringe, Stationsvej Komplementar ApS42355836
Roskilde Retail Park I komplementar ApS40197818
Roskilde Retail Park II Komplementar ApS40576193
Roskilde Retail Park III Komplementar ApS40657274
Sjællandsk Detail, Nordlysvej Komplementar ApS46061799
Sorø, Holberg Arkaden Komplementar ApS39847442
Struer, Holstebrovej-Trudsøvej Komplementar ApS44837854
Sunset Blvd., Slagelse Komplm ApS38707930
Sunset Boulevard, Esbjerg Komplementar ApS38871897
Sunset Boulevard, Hillerød Komplementar ApS38208705
Tune Parkvej 7 Komplementar ApS41282231
Unitatis ApS41036346
Viborg, Sct. Mathias Gade Komplementar ApS39986981
Viby, Vilhelm Becks Vej Komplementar ApS40332766
Værløse, Bymidten Komplementar ApS43899538
Aabenraa, Langebro Komplementar ApS39911671
Aarhus Detail, Rema1000 Trige Komplementar ApS36932317
Aarhus Detail, Risskov Brynet Komplementar ApS40662464
Aarhus, Silkeborgvej-Odinsvej Komplementar ApS38881868
Aarhus, Trøjborgvej Komplementar ApS39366177
I/S DIFKO SAMSØ I26671353
I/S Aarhus I28613822

Netværk

20
SD

Søren Dybdal

8 fælles virksomheder

Jysk Detail, Østerbakken Komplementar ApS, Aabenraa, Langebro Komplementar ApS, Roskilde Retail Park II Komplementar ApS m.fl.

JF

Jonas Frøslev

7 fælles virksomheder

A/S Danske Dagligvarebutikker Balance, K/S Jysk Detail, Vejle-Bredballe, REMA1000 HØJE TAASTRUP KOMPLEMENTAR ApS m.fl.

JF

Jørgen Færch

6 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET HOTELEJENDOMME, EBELTOFT PARK ApS, KOMPLEMENTARSELSKABET JYSK DETAIL,VIBORG ApS, K/S HOTELEJENDOMME, EBELTOFT PARK m.fl.

HO

Harald Oluf Lange

6 fælles virksomheder

Grenaa Retail Park Komplementar ApS, Bramming Retail Center Komplementar ApS, K/S Jysk Detail, Vejle-Bredballe m.fl.

KV

Klavs Valdemar Gravesen

6 fælles virksomheder

Aarhus, Trøjborgvej Komplementar ApS, K/S Jysk Detail, Rema1000 Esbjerg N, K/S Aarhus, Silkeborgvej-Odinsvej m.fl.

SB

Slaven Boljanovic

6 fælles virksomheder

K/S Jysk Detail, Vejle-Bredballe, K/S Tune Parkvej 7, Jysk Detail, Brønderslev II Komplementar ApS m.fl.

EN

Erik Nielsen

6 fælles virksomheder

Sunset Blvd., Slagelse Komplm ApS, K/S Sunset Boulevard, Slagelse, K/S Aarhus, Silkeborgvej-Odinsvej m.fl.

HT

Henrik Thomsen

6 fælles virksomheder

Sunset Boulevard, Hillerød Komplementar ApS, K/S Jysk Detail, Rema1000 Esbjerg N, K/S Aarhus, Silkeborgvej-Odinsvej m.fl.

CR

Claus René Steen Hansen

6 fælles virksomheder

K/S Jysk Detail, Rema1000 Esbjerg N, K/S JYSK DETAIL, REMA1000 IKAST, K/S JYSK DETAIL,TRANBJERG m.fl.

FA

Flemming Anker Christensen

6 fælles virksomheder

K/S Aarhus, Silkeborgvej-Odinsvej, JYSK DETAIL, IKAST-BORDING ApS, Aarhus, Silkeborgvej-Odinsvej Komplementar ApS m.fl.

JL

Jørn Lund

5 fælles virksomheder

K/S Værløse, Bymidten, K/S Sjællandsk Detail, Nordlysvej, Jysk Detail, Østerbakken Komplementar ApS m.fl.

JF

Jan From

5 fælles virksomheder

K/S Jysk Detail, Rema1000 Esbjerg N, Fynsk Detail, Odense Komplementar ApS, Esbjerg, Snedkervej Komplementar ApS m.fl.

FB

Finn Birkjær Nielsen

5 fælles virksomheder

K/S JYSK DETAIL, REMA1000 IKAST, BLUE CAPITAL A/S, K/S JYSK DETAIL, SKJERN-TARM m.fl.

ML

Morten Lykke

5 fælles virksomheder

K/S JYSK DETAIL, REMA1000 IKAST, BLUE CAPITAL A/S, K/S JYSK DETAIL, SKJERN-TARM m.fl.

AM

Anne-Marie Munk Friis

5 fælles virksomheder

K/S JYSK DETAIL, REMA1000 IKAST, REMA1000 HØJE TAASTRUP KOMPLEMENTAR ApS, K/S Teknologisvinget, Aabybro m.fl.

RM

Rasmus Mühlebach

4 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET HOTELEJENDOMME, EBELTOFT PARK ApS, KOMPLEMENTARSELSKABET JYSK DETAIL,VIBORG ApS, K/S HOTELEJENDOMME, EBELTOFT PARK m.fl.

JA

Jesper Andersen

4 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET JYSK DETAIL,VIBORG ApS, REALGRUPPEN HOLDING ApS, JYSK DETAIL, IKAST-BORDING ApS m.fl.

NR

Nicolai Ravn Andersen

4 fælles virksomheder

A/S Danske Dagligvarebutikker Balance, BC Management Investors ApS, K/S Dansk Detail, Ikast-Maribo m.fl.

TS

Troels Skou Ravn

4 fælles virksomheder

K/S Bjerringbro, Østergade, K/S Ballerup Boulevard-Tempovej, K/S Hørsholm, Usserød Kongevej m.fl.

PL

Philip Lowell Stürup Bennett

4 fælles virksomheder

Fynsk Detail, Otterup-Odense N Komplementar ApS, Gentofte Bymidte Komplementar ApS, K/S Fynsk Detail, Otterup-Odense N m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller101
Virksomheder100
Direktørroller48
Bestyrelsesroller38
Stiftet1 virksomheder
Tidligere roller10