VirklyVirkly

Anette Müllertz

Om Anette Müllertz

Anette Müllertz er tilknyttet 6 virksomheder i det danske erhvervsregister. Virksomhederne opererer inden for brancherne "Engroshandel med andre husholdningsartikler", "Udlejning af erhvervsejendomme" og "Forskning og eksperimentel udvikling indenfor bioteknologi". Virksomhederne har adresse i Charlottenlund, Klampenborg og Odense C. Første registrerede erhvervsaktivitet går 8 år tilbage til 2018. Anette Müllertz deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

6
VirksomhedCVRStatus
I/S CHARLOTTENLUND MIDTPUNKT12668570
I/S EJENDOMMEN ESPERGÆRDE BUTIKSTORV12577478
I/S HERLEVGÅRD12668643
I/S HVIDOVRE TORV 912678673
I/S Jægersborg Alle 1929069387
Gravy I/S v/S. Rieder og A. Müllertz27380042

Netværk

20
BM

Birte Müllertz

5 fælles virksomheder

I/S Jægersborg Alle 19, I/S CHARLOTTENLUND MIDTPUNKT, I/S HVIDOVRE TORV 9 m.fl.

AW

Anne-Marie Walsøe

5 fælles virksomheder

I/S Jægersborg Alle 19, I/S CHARLOTTENLUND MIDTPUNKT, I/S HVIDOVRE TORV 9 m.fl.

CW

Charlotte Walsøe

5 fælles virksomheder

I/S Jægersborg Alle 19, I/S CHARLOTTENLUND MIDTPUNKT, I/S HVIDOVRE TORV 9 m.fl.

BW

Birgitte Walsøe

5 fælles virksomheder

I/S Jægersborg Alle 19, I/S CHARLOTTENLUND MIDTPUNKT, I/S HVIDOVRE TORV 9 m.fl.

LL

Lise Leth

5 fælles virksomheder

I/S Jægersborg Alle 19, I/S CHARLOTTENLUND MIDTPUNKT, I/S HVIDOVRE TORV 9 m.fl.

DM

Dorte Müllertz Allerup

5 fælles virksomheder

I/S Jægersborg Alle 19, I/S CHARLOTTENLUND MIDTPUNKT, I/S HVIDOVRE TORV 9 m.fl.

CM

Casper Max Müllertz

5 fælles virksomheder

I/S Jægersborg Alle 19, I/S CHARLOTTENLUND MIDTPUNKT, I/S HVIDOVRE TORV 9 m.fl.

MK

Merete Keller

4 fælles virksomheder

I/S Jægersborg Alle 19, I/S HVIDOVRE TORV 9, I/S EJENDOMMEN ESPERGÆRDE BUTIKSTORV m.fl.

JL

Jakob Leth

4 fælles virksomheder

I/S Jægersborg Alle 19, I/S HVIDOVRE TORV 9, I/S EJENDOMMEN ESPERGÆRDE BUTIKSTORV m.fl.

IL

Iben Leth Petersen

4 fælles virksomheder

I/S Jægersborg Alle 19, I/S HVIDOVRE TORV 9, I/S EJENDOMMEN ESPERGÆRDE BUTIKSTORV m.fl.

MS

Marianne Strømann

3 fælles virksomheder

I/S Jægersborg Alle 19, I/S CHARLOTTENLUND MIDTPUNKT, I/S HVIDOVRE TORV 9

HS

Helle Strømann

3 fælles virksomheder

I/S Jægersborg Alle 19, I/S CHARLOTTENLUND MIDTPUNKT, I/S HVIDOVRE TORV 9

HS

Helene Strømann

3 fælles virksomheder

I/S Jægersborg Alle 19, I/S CHARLOTTENLUND MIDTPUNKT, I/S HVIDOVRE TORV 9

JB

Jakob Bjørn Strømann-Andersen

3 fælles virksomheder

I/S Jægersborg Alle 19, I/S CHARLOTTENLUND MIDTPUNKT, I/S HVIDOVRE TORV 9

GG

Gert Gotfred Strømann

2 fælles virksomheder

I/S Jægersborg Alle 19, I/S CHARLOTTENLUND MIDTPUNKT

HH

Helle Husted-Andersen

2 fælles virksomheder

I/S CHARLOTTENLUND MIDTPUNKT, I/S EJENDOMMEN ESPERGÆRDE BUTIKSTORV

SA

Sven Arne Strømann

2 fælles virksomheder

I/S CHARLOTTENLUND MIDTPUNKT, I/S HVIDOVRE TORV 9

MT

Maud Tofte

1 fælles virksomhed

I/S CHARLOTTENLUND MIDTPUNKT

PJ

Per Jørgen Tofte

1 fælles virksomhed

I/S CHARLOTTENLUND MIDTPUNKT

JJ

Jesper Johannes Tofte

1 fælles virksomhed

I/S CHARLOTTENLUND MIDTPUNKT

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller6
Virksomheder7
Tidligere roller2