VirklyVirkly

Dorte Müllertz Allerup

Om Dorte Müllertz Allerup

Dorte Müllertz Allerup er tilknyttet 7 virksomheder i det danske erhvervsregister. Dorte Müllertz Allerup har 1 bestyrelsespost. Virksomhederne opererer inden for brancherne "Planlægning og design af reklamekampagner", "Dagplejemødre" og "Udlejning af erhvervsejendomme". Virksomhederne har adresse i København Ø, Charlottenlund og Klampenborg. Første registrerede erhvervsaktivitet går 10 år tilbage til 2016. Dorte Müllertz Allerup deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

7
VirksomhedCVRStatus
Cph Hub ApS37975125
I/S CHARLOTTENLUND MIDTPUNKT12668570
I/S EJENDOMMEN ESPERGÆRDE BUTIKSTORV12577478
I/S HERLEVGÅRD12668643
I/S HVIDOVRE TORV 912678673
I/S Jægersborg Alle 1929069387
Dorte & Søren Allerup27284930

Netværk

20
BM

Birte Müllertz

5 fælles virksomheder

I/S CHARLOTTENLUND MIDTPUNKT, I/S Jægersborg Alle 19, I/S HVIDOVRE TORV 9 m.fl.

AW

Anne-Marie Walsøe

5 fælles virksomheder

I/S CHARLOTTENLUND MIDTPUNKT, I/S Jægersborg Alle 19, I/S HVIDOVRE TORV 9 m.fl.

CW

Charlotte Walsøe

5 fælles virksomheder

I/S CHARLOTTENLUND MIDTPUNKT, I/S Jægersborg Alle 19, I/S HVIDOVRE TORV 9 m.fl.

BW

Birgitte Walsøe

5 fælles virksomheder

I/S CHARLOTTENLUND MIDTPUNKT, I/S Jægersborg Alle 19, I/S HVIDOVRE TORV 9 m.fl.

LL

Lise Leth

5 fælles virksomheder

I/S CHARLOTTENLUND MIDTPUNKT, I/S Jægersborg Alle 19, I/S HVIDOVRE TORV 9 m.fl.

AM

Anette Müllertz

5 fælles virksomheder

I/S CHARLOTTENLUND MIDTPUNKT, I/S Jægersborg Alle 19, I/S HVIDOVRE TORV 9 m.fl.

CM

Casper Max Müllertz

5 fælles virksomheder

I/S CHARLOTTENLUND MIDTPUNKT, I/S Jægersborg Alle 19, I/S HVIDOVRE TORV 9 m.fl.

MK

Merete Keller

4 fælles virksomheder

I/S Jægersborg Alle 19, I/S HVIDOVRE TORV 9, I/S EJENDOMMEN ESPERGÆRDE BUTIKSTORV m.fl.

JL

Jakob Leth

4 fælles virksomheder

I/S Jægersborg Alle 19, I/S HVIDOVRE TORV 9, I/S EJENDOMMEN ESPERGÆRDE BUTIKSTORV m.fl.

IL

Iben Leth Petersen

4 fælles virksomheder

I/S Jægersborg Alle 19, I/S HVIDOVRE TORV 9, I/S EJENDOMMEN ESPERGÆRDE BUTIKSTORV m.fl.

MS

Marianne Strømann

3 fælles virksomheder

I/S CHARLOTTENLUND MIDTPUNKT, I/S Jægersborg Alle 19, I/S HVIDOVRE TORV 9

HS

Helle Strømann

3 fælles virksomheder

I/S CHARLOTTENLUND MIDTPUNKT, I/S Jægersborg Alle 19, I/S HVIDOVRE TORV 9

HS

Helene Strømann

3 fælles virksomheder

I/S CHARLOTTENLUND MIDTPUNKT, I/S Jægersborg Alle 19, I/S HVIDOVRE TORV 9

JB

Jakob Bjørn Strømann-Andersen

3 fælles virksomheder

I/S CHARLOTTENLUND MIDTPUNKT, I/S Jægersborg Alle 19, I/S HVIDOVRE TORV 9

HH

Helle Husted-Andersen

2 fælles virksomheder

I/S CHARLOTTENLUND MIDTPUNKT, I/S EJENDOMMEN ESPERGÆRDE BUTIKSTORV

GG

Gert Gotfred Strømann

2 fælles virksomheder

I/S CHARLOTTENLUND MIDTPUNKT, I/S Jægersborg Alle 19

SA

Sven Arne Strømann

2 fælles virksomheder

I/S CHARLOTTENLUND MIDTPUNKT, I/S HVIDOVRE TORV 9

SA

Søren Allerup

2 fælles virksomheder

Dorte & Søren Allerup, Cph Hub ApS

MT

Maud Tofte

1 fælles virksomhed

I/S CHARLOTTENLUND MIDTPUNKT

PJ

Per Jørgen Tofte

1 fælles virksomhed

I/S CHARLOTTENLUND MIDTPUNKT

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller7
Virksomheder7
Bestyrelsesroller1