VirklyVirkly

Claus Nielsen

Om Claus Nielsen

Claus Nielsen er tilknyttet 14 virksomheder i det danske erhvervsregister. Claus Nielsen har 1 direktørrolle, 11 bestyrelsesposter og stifter af 1 virksomhed. Virksomhederne spænder over 13 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 8 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 16 år tilbage til 2010. Claus Nielsen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

14
VirksomhedCVRStatus
Anpartsselskabet af 21.08.201839835037
CNI Invest ApS36694408
DK Resi Propco Malmøgade 2 ApS33256086
EIBO Ejendomskreditselskab A/S45137309
Kenzi Wealth Fondsmæglerselskab A/S40890998
Northstake ApS42818739
Pluto.markets ApS42539147
Pluto.markets Fondsmæglerselskab A/S42995851
Scale & Friends K/S40552677
Scale Capital Fund II K/S40583033
Scale Invest Feeder K/S41103655
Tons A/S41860804
Velocity Fund I K/S42745251
Climaider Holding ApS40432701

Netværk

20
MC

Mikal Christian Hallstrup

4 fælles virksomheder

Climaider Holding ApS, Anpartsselskabet af 21.08.2018, Tons A/S m.fl.

HH

Henning Heiberg Andersen

3 fælles virksomheder

Scale Capital Fund II K/S, Scale & Friends K/S, Scale Invest Feeder K/S

IA

Ian Anthony Tokley

3 fælles virksomheder

Scale Capital Fund II K/S, Scale & Friends K/S, Scale Invest Feeder K/S

KM

Kenneth Michael Grunow

3 fælles virksomheder

Scale Capital Fund II K/S, Scale & Friends K/S, Scale Invest Feeder K/S

LJ

Lars Jensen

3 fælles virksomheder

Scale Capital Fund II K/S, Scale & Friends K/S, Scale Invest Feeder K/S

JH

Jacob Høeg Madsen

3 fælles virksomheder

Scale Capital Fund II K/S, Scale & Friends K/S, Scale Invest Feeder K/S

KM

Kasper Mule Scott Struve

3 fælles virksomheder

Scale Capital Fund II K/S, Scale & Friends K/S, Scale Invest Feeder K/S

PP

Philip Parslov

3 fælles virksomheder

Climaider Holding ApS, Anpartsselskabet af 21.08.2018, Climaider Business ApS

OW

Oliver Whimster Martinsen

3 fælles virksomheder

Climaider Holding ApS, Anpartsselskabet af 21.08.2018, Climaider Business ApS

VB

Victor Bergholt

3 fælles virksomheder

Climaider Holding ApS, Anpartsselskabet af 21.08.2018, Climaider Business ApS

OD

Oskar Dahl Hansen

3 fælles virksomheder

Climaider Holding ApS, Anpartsselskabet af 21.08.2018, Climaider Business ApS

MA

Morten Apuschkin Lund Petersen

2 fælles virksomheder

Climaider Holding ApS, Anpartsselskabet af 21.08.2018

JS

Jeppe Schytte-Hansen

2 fælles virksomheder

Climaider Holding ApS, Anpartsselskabet af 21.08.2018

LF

Lars Fejer

2 fælles virksomheder

Climaider Holding ApS, Anpartsselskabet af 21.08.2018

JY

Jazan Yakhlef

2 fælles virksomheder

Climaider Holding ApS, Anpartsselskabet af 21.08.2018

CR

Claus Rene Klostermann

2 fælles virksomheder

DK Resi Propco Malmøgade 2 ApS, LYNGBY SØPARK HOLDING ApS

JH

Jim Hagemann Snabe

2 fælles virksomheder

DK Resi Propco Malmøgade 2 ApS, LYNGBY SØPARK HOLDING ApS

KP

Karsten Poulsen

2 fælles virksomheder

DK Resi Propco Malmøgade 2 ApS, LYNGBY SØPARK HOLDING ApS

FS

Flemming Schandorff Knudsen

2 fælles virksomheder

DK Resi Propco Malmøgade 2 ApS, LYNGBY SØPARK HOLDING ApS

ES

Eric Søe Rylberg

2 fælles virksomheder

DK Resi Propco Malmøgade 2 ApS, LYNGBY SØPARK HOLDING ApS

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller16
Virksomheder17
Direktørroller1
Bestyrelsesroller11
Stiftet1 virksomheder
Tidligere roller3