VirklyVirkly

Victor Bergholt

Om Victor Bergholt

Victor Bergholt er tilknyttet 6 virksomheder i det danske erhvervsregister. Victor Bergholt har 5 direktørroller, 3 bestyrelsesposter og stifter af 2 virksomheder. Virksomhederne spænder over 5 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 4 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 8 år tilbage til 2018. Victor Bergholt deler virksomhedstilknytning med 12 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

6
VirksomhedCVRStatus
Anpartsselskabet af 21.08.201839835037
Bergholding Enterprises ApS40136606
Stazion ApS46244028
Stazion Holding ApS46271173
Climaider Holding ApS40432701
Torus38935224

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller13
Virksomheder9
Direktørroller5
Bestyrelsesroller3
Stiftet2 virksomheder
Tidligere roller5