VirklyVirkly

Frank Finne Mortensen

Om Frank Finne Mortensen

Frank Finne Mortensen er tilknyttet 15 virksomheder i det danske erhvervsregister. Frank Finne Mortensen har 4 direktørroller og 11 bestyrelsesposter. Virksomhederne spænder over 14 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 10 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 62 år tilbage til 1964. Frank Finne Mortensen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

15
VirksomhedCVRStatus
ADMINISTRATIONSAKTIESELSKABET FORENEDE GRUPPELIV64015028
Aktieselskabet af 04.06.200327192319
Aktieselskabet af 12. maj 199820952237
AL af AL SYD A/S46017498
Al Finans A/S31433428
AL Sydbank A/S12626509
DLR KREDIT A/S25781309
Ejendomsselskabet Panoptikon ApS45484513
Ejendomsselskabet Sluseholmen A/S22590413
LETPENSION FORSIKRINGSFORMIDLING A/S29401675
nærpension forsikringsformidling A/S30591380
Sluseholmen 7 A/S44428970
SPARINVEST HOLDINGS SE21410098
VB af AL SYD A/S46012569
FM Consulting40980822

Netværk

20
GB

Gry Bandholm Anker-Møller

9 fælles virksomheder

AL Sydbank A/S, AKTIESELSKABET ARBEJDERNES LANDSBANK, AL-PS Bank A/S m.fl.

JW

Jan Walther Andersen

8 fælles virksomheder

AKTIESELSKABET ARBEJDERNES LANDSBANK, AL-PS Bank A/S, Al Finans A/S m.fl.

JA

Jørn Adam Møller

7 fælles virksomheder

LETPENSION FORSIKRINGSFORMIDLING A/S, AL Sydbank A/S, Al Finans A/S m.fl.

GR

Gert Rinaldo Jonassen

7 fælles virksomheder

LETPENSION FORSIKRINGSFORMIDLING A/S, AKTIESELSKABET ARBEJDERNES LANDSBANK, Al Finans A/S m.fl.

SR

Svend Randers

7 fælles virksomheder

AL Sydbank A/S, AKTIESELSKABET ARBEJDERNES LANDSBANK, AL-PS Bank A/S m.fl.

NB

Nils Bo Normann Rasmussen

5 fælles virksomheder

nærpension forsikringsformidling A/S, AL Sydbank A/S, Aktieselskabet af 04.06.2003 m.fl.

SS

Simon Sinding Jørgensen

5 fælles virksomheder

AKTIESELSKABET ARBEJDERNES LANDSBANK, AL-PS Bank A/S, Al Finans A/S m.fl.

CC

Charsten Christensen

4 fælles virksomheder

Aktieselskabet af 04.06.2003, ADMINISTRATIONSAKTIESELSKABET FORENEDE GRUPPELIV, Aktieselskabet af 12. maj 1998 m.fl.

JE

Jens Erik Jepsen Christensen

4 fælles virksomheder

Aktieselskabet af 04.06.2003, VESTJYSK BANK A/S, Aktieselskabet af 12. maj 1998 m.fl.

HE

Henrik Engmark

4 fælles virksomheder

Aktieselskabet af 04.06.2003, ADMINISTRATIONSAKTIESELSKABET FORENEDE GRUPPELIV, Aktieselskabet af 12. maj 1998 m.fl.

KL

Karsten Laursen

3 fælles virksomheder

nærpension forsikringsformidling A/S, Aktieselskabet af 04.06.2003, Aktieselskabet af 12. maj 1998

MK

Martin Kudsk Rasmussen

3 fælles virksomheder

nærpension forsikringsformidling A/S, LETPENSION FORSIKRINGSFORMIDLING A/S, SPARINVEST HOLDINGS SE

PW

Pia Werner Alexandersen

3 fælles virksomheder

nærpension forsikringsformidling A/S, Aktieselskabet af 04.06.2003, Aktieselskabet af 12. maj 1998

KF

Karen Frøsig

3 fælles virksomheder

LETPENSION FORSIKRINGSFORMIDLING A/S, AL Sydbank A/S, DLR KREDIT A/S

NC

Niels Christian Fessel

3 fælles virksomheder

LETPENSION FORSIKRINGSFORMIDLING A/S, SPARINVEST HOLDINGS SE, VESTJYSK BANK A/S

CJ

Claus Jensen

3 fælles virksomheder

AL Sydbank A/S, AKTIESELSKABET ARBEJDERNES LANDSBANK, VESTJYSK BANK A/S

PH

Peter Hupfeld

3 fælles virksomheder

AL Sydbank A/S, VESTJYSK BANK A/S, VB af AL SYD A/S

KN

Kaj Normann Jensen

3 fælles virksomheder

AKTIESELSKABET ARBEJDERNES LANDSBANK, Al Finans A/S, Ejendomsselskabet Sluseholmen A/S

PV

Per Viggo Frederiksen

3 fælles virksomheder

AKTIESELSKABET ARBEJDERNES LANDSBANK, Al Finans A/S, Ejendomsselskabet Sluseholmen A/S

SU

Svend Ulrik Nibelius

3 fælles virksomheder

AKTIESELSKABET ARBEJDERNES LANDSBANK, Al Finans A/S, Ejendomsselskabet Sluseholmen A/S

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller16
Virksomheder19
Direktørroller4
Bestyrelsesroller11
Tidligere roller5