VirklyVirkly

Henrik Gorm Nielsen

Om Henrik Gorm Nielsen

Henrik Gorm Nielsen er tilknyttet 37 virksomheder i det danske erhvervsregister. Henrik Gorm Nielsen har 15 direktørroller og 24 bestyrelsesposter. Virksomhederne spænder over 15 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 17 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 40 år tilbage til 1986. Henrik Gorm Nielsen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

37
VirksomhedCVRStatus
ApS NORDIC HARDWARE30816781
BASISFINANS ApS25213483
H.P. EJENDOMME A/S20853832
Investeringsselskabet Sjælland-Fyn A/S13255504
K/S HJØRRING RETAIL30279239
K/S KØBMAGERGADE 31, KØBENHAVN25298381
K/S MARIESTAD - NYKÖPING, SVERIGE31179343
K/S NØRREGADE, HOLSTEBRO29168172
K/S OSNABRÜCK, TYSKLAND29617465
K/S Proark Bedford Centre Hotel29311641
K/S Proark Birmingham West Hotel29311617
K/S Proark Harlow Hotel29311552
K/S Proark Nottingham Sherwood Hotel29311595
K/S STORKØBENHAVNSKE ERHVERVSEJENDOMME29135010
K/S SVEITSIN PORTAALI, FINLAND29535825
K/S SØBORG BUTIKSTORV 199824254666
K/S TRAVEMÜNDE, TYSKLAND29521018
K/S ØSTERGADE 3-510098114
K/S ÅRHUS OG ROSKILDE HOTELOPSPARING31091896
MKA GOLF INVEST A/S27525636
MKA PENSIONSOPSPARING A/S29184631
Proark Asset Management I/S11918786
Proark Ejendomme Holding ApS31084016
Probus City Ejendomme ApS37095222
PROBUS EJENDOMME OG INVESTERING A/S31886716
Probus Fjordsgade ApS33354444
PROBUS FRISKO ApS28483198
Probus Frisko Holding A/S41241179
Probus Godthåbsvej ApS37375683
Probus Godthåbsvej Holding ApS37205613
PROBUS HOLDING A/S35808280
Probus Hvidovre A/S42541273
Probus Kastanjehaven ApS32354734
Probus Rugårdsvej Odense ApS39526131
Probus Skovgaardsvej A/S40479856
Probus Stjernepladsen ApS37140171
Probus Stjernepladsen Holding ApS38723499

Netværk

20
MK

Michael Kaa Andersen

74 fælles virksomheder

K/S LANGELINIE PROMENADEN, K/S STRØGET, KØBENHAVN, K/S SANDBÆKVEJ, STORKØBENHAVN m.fl.

KK

Kurt Kim Petersen

64 fælles virksomheder

K/S LANGELINIE PROMENADEN, K/S STRØGET, KØBENHAVN, K/S SANDBÆKVEJ, STORKØBENHAVN m.fl.

KE

Knud Erik Andreasen

45 fælles virksomheder

K/S STRØGET, KØBENHAVN, K/S SANDBÆKVEJ, STORKØBENHAVN, K/S SALZBERGEN, TYSKLAND m.fl.

AS

Allan Strand Olesen

23 fælles virksomheder

K/S SALZBERGEN, TYSKLAND, K/S IMPERIAL WHARF, LONDON, K/S SØBORG BUTIKSTORV 1998 m.fl.

MB

Michael Brag

21 fælles virksomheder

K/S SØBORG BUTIKSTORV 1998, Proark Ejendomme Holding ApS, K/S Proark Nottingham Sherwood Hotel m.fl.

SB

Solveig Birte Rannje

20 fælles virksomheder

K/S IMPERIAL WHARF, LONDON, K/S SØBORG BUTIKSTORV 1998, Proark Ejendomme Holding ApS m.fl.

JT

Jes Transbøl

15 fælles virksomheder

K/S IMPERIAL WHARF, LONDON, K/S PORVOO, FINLAND, Proark Ejendomme Holding ApS m.fl.

CR

Claus Rene Klostermann

14 fælles virksomheder

K/S BREDGADE 24, HERNING, K/S HELSINGØRSGADE, HILLERØD, K/S VÄSTERVÅNG, SVERIGE m.fl.

CD

Claus Dennig Jespersen

13 fælles virksomheder

K/S IMPERIAL WHARF, LONDON, K/S SØBORG BUTIKSTORV 1998, Proark Ejendomme Holding ApS m.fl.

SE

Søren Elvang

13 fælles virksomheder

K/S IMPERIAL WHARF, LONDON, K/S PORVOO, FINLAND, Proark Ejendomme Holding ApS m.fl.

SH

Sigurd Hundrup

12 fælles virksomheder

K/S IMPERIAL WHARF, LONDON, K/S SØBORG BUTIKSTORV 1998, K/S Proark Nottingham Sherwood Hotel m.fl.

BD

Brian Djernes

12 fælles virksomheder

Probus City Ejendomme ApS, Probus Skovgaardsvej A/S, Probus Frisko Holding A/S m.fl.

JP

Jens Pave

11 fælles virksomheder

Probus City Ejendomme ApS, Probus Skovgaardsvej A/S, Probus Frisko Holding A/S m.fl.

HB

Herluf Baun Høst

11 fælles virksomheder

Probus City Ejendomme ApS, Probus Skovgaardsvej A/S, Probus Frisko Holding A/S m.fl.

LH

Lisbeth Halberg

11 fælles virksomheder

Probus City Ejendomme ApS, Probus Skovgaardsvej A/S, Probus Frisko Holding A/S m.fl.

MG

Michael Gregersen

11 fælles virksomheder

A/S LULEÅ STORHEDEN, SVERIGE, K/S Proark Harlow Hotel, K/S FINSKE RETAILEJENDOMME m.fl.

JV

Jes Vengaard

10 fælles virksomheder

K/S SØBORG BUTIKSTORV 1998, Proark Ejendomme Holding ApS, K/S Proark Nottingham Sherwood Hotel m.fl.

HH

Henrik Harald Halberg

10 fælles virksomheder

Probus City Ejendomme ApS, Probus Skovgaardsvej A/S, Probus Frisko Holding A/S m.fl.

AK

Allan Kaae Jacobsen

9 fælles virksomheder

K/S SØBORG BUTIKSTORV 1998, K/S VEENENDAAL, MKA GOLF INVEST A/S m.fl.

TN

Thomas Nørbæk

8 fælles virksomheder

Probus Skovgaardsvej A/S, Probus Frisko Holding A/S, Probus Ejendomsforvaltning A/S m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller39
Virksomheder100
Direktørroller15
Bestyrelsesroller24
Tidligere roller64