VirklyVirkly

Solveig Birte Rannje

Om Solveig Birte Rannje

Solveig Birte Rannje er tilknyttet 48 virksomheder i det danske erhvervsregister. Solveig Birte Rannje har 32 direktørroller og 27 bestyrelsesposter. Virksomhederne spænder over 11 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 13 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 64 år tilbage til 1962. Solveig Birte Rannje deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

48
VirksomhedCVRStatus
ApS KUOPIO FURNITURE, FINLAND27525431
ApS NORDIC HARDWARE30816781
ApS Stor-Helsinki Retail29802009
DANSK EJENDOMSFOND I P/S12601840
DE I Komplementar ApS45129373
DNP EJENDOMME P/S28865147
EI EJENDOMME A/S30496256
EJENDOMSPARTNERSELSKABET AF 1/7 200327134971
EJENDOMSPARTNERSELSKABET GRØNJORDSVEJ34713448
EJENDOMSSELSKABET AF 31. AUGUST 2006 P/S29783691
Formuepleje Ejendomme Core A/S45353540
FS EJENDOMSSELSKAB A/S33358628
Himmelbyen ApS37330221
INTERESSENTSKABET AF 23 DECEMBER 199116160776
JBT FRØSKOVPARKEN ApS31763266
JERNBANEVEJ, LYNGBY (EI EJD) ApS31514738
K/S MARIESTAD - NYKÖPING, SVERIGE31179343
K/S OLOF PALMES ALLE24253007
K/S SLUSEHOLMEN OG TV-BYEN, KØBENHAVN30538919
K/S SØBORG BUTIKSTORV 199824254666
KHR Architecture A/S12276249
MKA GOLF INVEST A/S27525636
OLOF PALMES ALLÉ (EI EJD) ApS31589673
OPP Danmark P/S40447849
Proark Ejendomme Holding ApS31084016
Project North Komplementar ApS40697284
Project North Partnerselskab40697586
Project Vortex Komplementar ApS41814020
Project Vortex Partnerselskab41814233
Risskovhusene ApS41949953
SAMEJET NYMØLLEVEJ 59-9124247961
Strandhaverne ApS37165409
SØBORG BUTIKSTORV (EI EJD) ApS31500001
Teknikerbyen 15-45 P/S38880942
TGPVI LH Holding P/S40070656
TGPVI LH P/S40071288
Tiger Properties ApS31578531
Velliv Ejendomme A/S40414126
Velliv Ejendomme Kilehaven K/S44487454
Velliv Ejendomme Komplementar ApS37546259
Velliv Ejendomme Komplementar II ApS42682276
Velliv Ejendomme Komplementar III ApS43673378
Velliv Ejendomme Logistik P/S21525413
Velliv Ejendomme Lyngby P/S41045280
Velliv Ejendomme OPP II P/S42682411
Velliv Ejendomme OPP III P/S43375091
Velliv Ejendomme OPP P/S34689938
Velliv Ejendomsinvestering P/S10239702

Netværk

20
MK

Michael Kaa Andersen

28 fælles virksomheder

K/S IMPERIAL WHARF, LONDON, K/S SØBORG BUTIKSTORV 1998, Proark Ejendomme Holding ApS m.fl.

HG

Henrik Gorm Nielsen

28 fælles virksomheder

K/S IMPERIAL WHARF, LONDON, K/S SØBORG BUTIKSTORV 1998, Proark Ejendomme Holding ApS m.fl.

ST

Søren Tang Kristensen

26 fælles virksomheder

OPP P/S, Strandhaverne ApS, Project North Partnerselskab m.fl.

KK

Kurt Kim Petersen

26 fælles virksomheder

K/S IMPERIAL WHARF, LONDON, K/S SØBORG BUTIKSTORV 1998, Proark Ejendomme Holding ApS m.fl.

BS

Bente Stamp

20 fælles virksomheder

OPP P/S, Strandhaverne ApS, Project North Partnerselskab m.fl.

JT

Jes Transbøl

19 fælles virksomheder

K/S IMPERIAL WHARF, LONDON, Proark Ejendomme Holding ApS, K/S ÅBOULEVARDEN, ÅRHUS m.fl.

KJ

Kim Jannick Kehlet Johansen

18 fælles virksomheder

Velliv Ejendomme Lyngby P/S, Bernstorffsgade 50 A/S, Teknikerbyen 15-45 P/S m.fl.

AH

Anders Henning Stensbøl Christiansen

17 fælles virksomheder

OPP P/S, Velliv Ejendomme Lyngby P/S, Project North Partnerselskab m.fl.

GM

Gitte Minet Aggerholm

16 fælles virksomheder

OPP P/S, Velliv Ejendomme Lyngby P/S, Velliv Ejendomme OPP II P/S m.fl.

AS

Allan Strand Olesen

16 fælles virksomheder

K/S IMPERIAL WHARF, LONDON, K/S SØBORG BUTIKSTORV 1998, K/S ÅBOULEVARDEN, ÅRHUS m.fl.

MB

Michael Brag

15 fælles virksomheder

K/S SØBORG BUTIKSTORV 1998, Proark Ejendomme Holding ApS, K/S JERNBANEVEJ, LYNGBY m.fl.

JW

Jesper Werther Ahm

15 fælles virksomheder

Strandhaverne ApS, Project North Partnerselskab, Project Vortex Komplementar ApS m.fl.

SE

Søren Elvang

13 fælles virksomheder

K/S IMPERIAL WHARF, LONDON, Proark Ejendomme Holding ApS, K/S ÅBOULEVARDEN, ÅRHUS m.fl.

SH

Sigurd Hundrup

12 fælles virksomheder

K/S IMPERIAL WHARF, LONDON, K/S SØBORG BUTIKSTORV 1998, K/S JERNBANEVEJ, LYNGBY m.fl.

TK

Tina Kruse Nielsen

12 fælles virksomheder

Strandhaverne ApS, Project North Partnerselskab, Project Vortex Komplementar ApS m.fl.

KE

Knud Erik Andreasen

12 fælles virksomheder

A/S FINSK DETAIL, ApS NORDIC HARDWARE, MKA GOLF INVEST A/S m.fl.

PG

Palle Gyldenløve

11 fælles virksomheder

OPP P/S, SAMEJET NYMØLLEVEJ 59-91, EJENDOMSSELSKABET AF 31. AUGUST 2006 P/S m.fl.

CD

Claus Dennig Jespersen

11 fælles virksomheder

K/S IMPERIAL WHARF, LONDON, K/S SØBORG BUTIKSTORV 1998, Proark Ejendomme Holding ApS m.fl.

MM

Morten Møller

11 fælles virksomheder

Velliv Ejendomme Lyngby P/S, Velliv Ejendomme OPP II P/S, Velliv Ejendomme A/S m.fl.

SM

Steen Michael Erichsen

11 fælles virksomheder

Velliv Ejendomme Lyngby P/S, Velliv Ejendomme OPP II P/S, Velliv Ejendomme A/S m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller59
Virksomheder90
Direktørroller32
Bestyrelsesroller27
Tidligere roller53