VirklyVirkly

Jens Christian Dreyer

Om Jens Christian Dreyer

Jens Christian Dreyer er tilknyttet 8 virksomheder i det danske erhvervsregister. Jens Christian Dreyer har 2 direktørroller, 4 bestyrelsesposter og stifter af 1 virksomhed. Virksomhederne spænder over 10 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 8 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 28 år tilbage til 1998. Jens Christian Dreyer deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

8
VirksomhedCVRStatus
Advokat Jens Christian Dreyer34929572
CAVE ApS38659391
ESEE A/S26993458
KOFØ ApS43706357
One Step Privacy ApS29448264
Selin Stilladser ApS36688920
BC&D ApS35861378
Partnerselskabet BACH af 01.01.202535861386

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller12
Virksomheder11
Direktørroller2
Bestyrelsesroller4
Stiftet1 virksomheder
Tidligere roller3