VirklyVirkly

Jesper Favre-Bulle Malling Petersen

Om Jesper Favre-Bulle Malling Petersen

Jesper Favre-Bulle Malling Petersen er tilknyttet 43 virksomheder i det danske erhvervsregister. Jesper Favre-Bulle Malling Petersen har 33 direktørroller og 15 bestyrelsesposter. Virksomhederne spænder over 25 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 21 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 59 år tilbage til 1967. Jesper Favre-Bulle Malling Petersen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

43
VirksomhedCVRStatus
ALSEG 2 ApS31493064
Alseg 3 ApS45874478
ALSEG HOLDING ApS30612671
ALSEG OG SØNNER. 1 ApS36450355
APF Ejendomme Hillerød ApS35391401
ApS Bolig Teglhuset København36202122
Atellus Ejendomme ApS40303065
Banegårdspladsen Ballerup ApS40179925
Bolig Ny Munkegade Aarhus ApS37812072
C.F.P. EJENDOMME A/S14689834
CFP Familie Holding ApS40103023
CFP Fælles Holding ApS40107746
CFP GROUP A/S73328012
CFP Hinnerup A/S70637316
Copenhagen Assets I ApS30176413
Egedalsvej Erhverv ApS44512912
EJENDOMSSELSKABET EGEDALSVEJ ApS31773776
Ejendomsselskabet Østergade 3 ApS32158110
GOMEX LEASING ApS18213192
HAGENS BALYFA A/S43137611
Have a say ApS37892734
J 1 Holding ApS44023326
K/S Sjællandsk Detail, Hovedgaden44481669
KOMPLEMENTARSELSKABET AMA 122 ApS36396067
Kvistgård Søpark ApS45900045
M&D Ejendomme ApS46851986
MONOQOOL ApS30535294
Nordsjællandshusene 1 ApS38970208
Nordsjællandshusene 2 ApS38970232
P.M. DAELLS FOND20641916
P.M. Daells Invest A/S36919442
PADEL NORTH A/S45324338
PARTNERSELSKABET AMA 12236397306
Partnerselskabet Øresundsvej 5140592652
PJOSKE ApS66828514
Projektselskabet Kelleris ApS37786101
Sjællandsk Detail, Hovedgaden Komplementar ApS44464888
SØNDRE FASANVEJ 90 ApS36450703
TEGLHOLMSGADE 36 A/S36066652
Tonsbakken 14 A ApS46355121
Tranegårdsvej 26 ApS34586160
Øresundsvej 51 Komplementar ApS39936631
I/S Viborgvej 20229236070

Netværk

20
TF

Thomas Favre-Bulle Malling

25 fælles virksomheder

CFP Hinnerup A/S, CFP Familie Holding ApS, Bolig Ny Munkegade Aarhus ApS m.fl.

RM

Rolf Malling Petersen

10 fælles virksomheder

D LINE INTERNATIONAL A/S, CFP Hinnerup A/S, I/S Viborgvej 202 m.fl.

TP

Torgny Pahle

9 fælles virksomheder

D LINE INTERNATIONAL A/S, GOMEX LEASING ApS, CFP Hinnerup A/S m.fl.

JJ

Jens Jørgen Høgsberg Kristensen

7 fælles virksomheder

D LINE INTERNATIONAL A/S, CFP Hinnerup A/S, ROLF PETERSEN HOLDING A/S m.fl.

IH

Ivan Heine Hermansen

7 fælles virksomheder

D LINE INTERNATIONAL A/S, CFP Hinnerup A/S, ROLF PETERSEN HOLDING A/S m.fl.

OF

Ole Finn Nielsen

7 fælles virksomheder

D LINE INTERNATIONAL A/S, CFP Hinnerup A/S, ROLF PETERSEN HOLDING A/S m.fl.

HC

Hans Christian Petersen

7 fælles virksomheder

D LINE INTERNATIONAL A/S, CFP Hinnerup A/S, CARL F INTERNATIONAL A/S m.fl.

HS

Henrik Skjoldager

7 fælles virksomheder

D LINE INTERNATIONAL A/S, CFP Hinnerup A/S, ROLF PETERSEN HOLDING A/S m.fl.

JO

Jesper Ole Lundgren

6 fælles virksomheder

INTERNATIONAL VENEER A/S, MYGIND TECH A/S, INTERNATIONAL FINER A/S m.fl.

TC

Thomas Carlsen

6 fælles virksomheder

PARTNERSELSKABET AMA 122, Nordhuse ApS, ApS Bolig Teglhuset København m.fl.

PE

Poul Erik Vennekilde

5 fælles virksomheder

INTERNATIONAL VENEER A/S, MYGIND TECH A/S, INTERNATIONAL FINER A/S m.fl.

NC

Niels Christian Møller

5 fælles virksomheder

INTERNATIONAL VENEER A/S, MYGIND TECH A/S, INTERNATIONAL FINER A/S m.fl.

SE

Sven Erik Petersen

5 fælles virksomheder

D LINE INTERNATIONAL A/S, CFP Hinnerup A/S, CARL F INTERNATIONAL A/S m.fl.

JH

Jesper Hansen

4 fælles virksomheder

INTERNATIONAL VENEER A/S, MYGIND TECH A/S, INTERNATIONAL FINER A/S m.fl.

PK

Peter Knop

4 fælles virksomheder

D LINE INTERNATIONAL A/S, CFP Hinnerup A/S, C.F.P. EJENDOMME A/S m.fl.

JS

Jan Stumpe Hummer

4 fælles virksomheder

D LINE INTERNATIONAL A/S, CFP Hinnerup A/S, C.F.P. EJENDOMME A/S m.fl.

JM

Jørgen Mæhlskov Herlevsen

4 fælles virksomheder

D LINE INTERNATIONAL A/S, CFP Hinnerup A/S, C.F.P. EJENDOMME A/S m.fl.

JC

Jens Christian Steglich-Petersen

4 fælles virksomheder

D LINE INTERNATIONAL A/S, CFP Hinnerup A/S, C.F.P. EJENDOMME A/S m.fl.

EE

Einar Erik Petersen

4 fælles virksomheder

D LINE INTERNATIONAL A/S, CFP Hinnerup A/S, C.F.P. EJENDOMME A/S m.fl.

JK

Jørn-Ulrik Kofoed-Hansen

4 fælles virksomheder

D LINE INTERNATIONAL A/S, CFP Hinnerup A/S, C.F.P. EJENDOMME A/S m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller53
Virksomheder71
Direktørroller33
Bestyrelsesroller15
Tidligere roller34