VirklyVirkly

Thomas Favre-Bulle Malling

Om Thomas Favre-Bulle Malling

Thomas Favre-Bulle Malling er tilknyttet 29 virksomheder i det danske erhvervsregister. Thomas Favre-Bulle Malling har 19 direktørroller, 9 bestyrelsesposter og stifter af 2 virksomheder. Virksomhederne spænder over 13 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 8 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 45 år tilbage til 1981. Thomas Favre-Bulle Malling deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

29
VirksomhedCVRStatus
ApS Bolig Teglhuset København36202122
Atellus Ejendomme ApS40303065
Banegårdspladsen Ballerup ApS40179925
Bolig Ny Munkegade Aarhus ApS37812072
C.F.P. EJENDOMME A/S14689834
CFP Familie Holding ApS40103023
CFP Fælles Holding ApS40107746
CFP GROUP A/S73328012
CFP Hinnerup A/S70637316
Copenhagen Assets I ApS30176413
EJENDOMSSELSKABET ØSTERGADE 11 ApS29922330
KOMPLEMENTARSELSKABET AMA 122 ApS36396067
Kvistgård Søpark ApS45900045
MALLING AF 30/6 2014 ApS27233287
MALLING ARKITEKTER OG RÅDGIVNING ApS36029226
PARTNERSELSKABET AMA 12236397306
Partnerselskabet Øresundsvej 5140592652
PJOSKE ApS66828514
SØNDRE FASANVEJ 90 ApS36450703
T 1 Holding ApS44023318
TEGLHOLMSGADE 36 A/S36066652
THOMAS / MARIA HOLDING ApS30612639
THOMAS/MARIA FAMILIE HOLDING 1 ApS36450606
TM Åbenrå 28 ApS45874451
Tranegårdsvej 26 ApS34586160
VIRKULA ApS27159273
I/S Viborgvej 20229236070
MAB Arkitekter I/S19600440
Malling Arkitekter20293578

Netværk

20
JF

Jesper Favre-Bulle Malling Petersen

25 fælles virksomheder

CFP Hinnerup A/S, CFP Familie Holding ApS, Bolig Ny Munkegade Aarhus ApS m.fl.

RM

Rolf Malling Petersen

7 fælles virksomheder

CFP Hinnerup A/S, I/S Viborgvej 202, ROLF PETERSEN HOLDING A/S m.fl.

JJ

Jens Jørgen Høgsberg Kristensen

5 fælles virksomheder

CFP Hinnerup A/S, ROLF PETERSEN HOLDING A/S, PJOSKE ApS m.fl.

TP

Torgny Pahle

5 fælles virksomheder

CFP Hinnerup A/S, ROLF PETERSEN HOLDING A/S, PJOSKE ApS m.fl.

IH

Ivan Heine Hermansen

4 fælles virksomheder

CFP Hinnerup A/S, ROLF PETERSEN HOLDING A/S, C.F.P. EJENDOMME A/S m.fl.

OF

Ole Finn Nielsen

4 fælles virksomheder

CFP Hinnerup A/S, ROLF PETERSEN HOLDING A/S, C.F.P. EJENDOMME A/S m.fl.

HS

Henrik Skjoldager

4 fælles virksomheder

CFP Hinnerup A/S, ROLF PETERSEN HOLDING A/S, C.F.P. EJENDOMME A/S m.fl.

TC

Thomas Carlsen

4 fælles virksomheder

PARTNERSELSKABET AMA 122, ApS Bolig Teglhuset København, TEGLHOLMSGADE 36 A/S m.fl.

PK

Peter Knop

3 fælles virksomheder

CFP Hinnerup A/S, C.F.P. EJENDOMME A/S, CFP GROUP A/S

JS

Jan Stumpe Hummer

3 fælles virksomheder

CFP Hinnerup A/S, C.F.P. EJENDOMME A/S, CFP GROUP A/S

JM

Jørgen Mæhlskov Herlevsen

3 fælles virksomheder

CFP Hinnerup A/S, C.F.P. EJENDOMME A/S, CFP GROUP A/S

HC

Hans Christian Petersen

3 fælles virksomheder

CFP Hinnerup A/S, C.F.P. EJENDOMME A/S, CFP GROUP A/S

SE

Sven Erik Petersen

3 fælles virksomheder

CFP Hinnerup A/S, C.F.P. EJENDOMME A/S, CFP GROUP A/S

JC

Jens Christian Steglich-Petersen

3 fælles virksomheder

CFP Hinnerup A/S, C.F.P. EJENDOMME A/S, CFP GROUP A/S

MR

Michael Ring

3 fælles virksomheder

CFP Hinnerup A/S, C.F.P. EJENDOMME A/S, CFP GROUP A/S

EE

Einar Erik Petersen

3 fælles virksomheder

CFP Hinnerup A/S, C.F.P. EJENDOMME A/S, CFP GROUP A/S

JK

Jørn-Ulrik Kofoed-Hansen

3 fælles virksomheder

CFP Hinnerup A/S, C.F.P. EJENDOMME A/S, CFP GROUP A/S

EG

Einar Georg Carl Frederik Petersen

2 fælles virksomheder

CFP Hinnerup A/S, CFP GROUP A/S

CG

Christian Gersdorff Stenbjerre

2 fælles virksomheder

Bolig Ny Munkegade Aarhus ApS, ApS Bolig Teglhuset København

MN

Morten Nielsen

2 fælles virksomheder

Bolig Ny Munkegade Aarhus ApS, Copenhagen Assets I ApS

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller37
Virksomheder36
Direktørroller19
Bestyrelsesroller9
Stiftet2 virksomheder
Tidligere roller10